درک کار با شکست دادن دیگر مهاجمان در یک مسابقه نزدیک نفس می کشد: “از باخت خسته شدم”


مهاجمان لاس وگاس در هفت فصل درک کار 57 بازی را باخته اند ، اگرچه هافبک حق رای دادن تمام تلاش خود را انجام داد تا سازمان را به روزهای شکوه خود برگرداند. کار 98 بازی را به عنوان هافبک Raiders آغاز کرد (فقط دو بازی را در کارنامه خود از دست داد) ، در 57 بازی باخت – علی رغم اینکه سه بار در Pro Bowl ظاهر شد. این باخت به اندازه کافی باعث ناامیدی کار در طول سال ها شد و شکست روز یکشنبه 30-23 مقابل Buffalo Bills نقطه عطف بود.

بیشتر بخوان:  تصاویری از باخت 8-7 داجرز در مقابل Atlanta Braves در NLCS بازی 2

کار پس از اینکه لاس وگاس دومین مسابقه پیاپی خود را از طریق پل گوتیزر ESPN کنار گذاشت ، گفت: “از باخت خسته شدیم. “من از اینکه مثل من سخت کار می کنم ، مثل ما ، رفتن به آنجا و از دست دادن خسته شده ام. منظورم این است که بد است. کافی است.

“چیزهایی که در این مسابقات نزدیک به ما آسیب می رساند ، آنها نیستند. ما هستیم. این قسمت سختی است که باید ببلعیم.”

مهاجمان در آغاز کار 98-41-57 هستند ، اما این اشتباه از طرف او نیست – به خصوص در دو فصل گذشته. کار از بالاترین سطح شغلی خود در زمینه درصد موفقیت برخوردار است ، و امتیازات حیاط و کوارتر را در سال 2019 فقط به Raiders واگذار می کند تا 7-9 به پایان برسد. لاس وگاس در این مسابقه 2-2 در چهار مسابقه برای اتومبیل در این فصل ، علی رغم اینکه کار در رده بندی پاسورها در 5 تیم برتر لیگ قرار دارد (113.6) و 10 پاس گل برتر (8) بدون هیچ اعتراضی در 144 تلاش پاس داده شده است. کار با پنج ناکامی در لیگ هدایت می کند ، از جمله سه شکست در کوارتر چهارم ، که فقط به ناامیدی او از چگونگی بازی بهتر می افزاید.

کار گفت: “در اینجا من ، در هفتمین سال زندگی ام ، بسیاری از مزخرفات را دیده ام.” “من یک عالمه دست و پا چلفتی دیدم ، اگر فقط با شما صادق بودم. آیا این مثبت و شادی من را از بین می برد؟ مسلماً نه. من خودم هستم ، بدون توجه. اما آیا اشکالی ندارد که گاهی کمی داغ باشم ، گاهی اوقات کمی عصبانی باشم؟ بله و این یکی؟” از آن لحظه ها. “

بیشتر بخوان:  شانس Clemson vs. The Citadel ، خط: انتخاب های دانشگاه کالج 2020 ، پیش بینی های متخصص در مورد اجرای 44-21

کار با 32 بار از 44 امتیاز در 311 یارد با دو بار برخورد بدون اعتراض به باخت به پایان رسید و چهارمین مسابقه پیاپی او بیش از 72٪ از پاس های خود را به پایان رساند و بیش از 107 امتیاز عبور را کسب کرد. او با ضربه 7 حیاطی توسط نلسون آگولور به رهبر تمام وقت رهگذران در Raiders تبدیل شد اواخر سه ماهه چهارم ، خط 151 از مسیر خود.

کار سزاوار بهتر از سرنوشت خود است ، به خصوص اینکه 57 باخت او بیشترین شکست را برای هافبک NFL از زمان ورود به لیگ در سال 2014 به همراه داشته است. واضح است که علی رغم بازی در سطح بالایی ، این باخت در Carr شروع شد.

بیشتر بخوان:  کنلی یانسن همه چیز را جالب می کند ، اما داگرها پدرس را نگه می دارند
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y69oxzfw
is.gd/5Czv3o
shrtco.de/Wh1DD
clck.ru/RERmU
u.nu/ivwoq
ulvis.net/W8J

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نواک جوکوویچ پس از وحشت کوتاهی که از سوی نماینده این تیم رخ داد ، به مرحله یک چهارم نهایی اوپن فرانسه رسید

د اکتبر 5 , 2020
در صحنه ای که به طور خلاصه ترسناک ما را یادآوری می کند ، جوکوویچ نواک او بازوی راست خود را دراز کرد تا او را در بازی دور چهارم مسابقات آزاد فرانسه برابر روسیه بازگرداند کارن خاچانوف. جوکوویچ روی توپ خود قرار گرفت ، اما این مراقبت مستقیم از […]