در اوپن فرانسه بازیکنان به تائو رافائل نادال نگاه می کنند


پاریس – رولان گاروس توسط مه وجودی بسیار متراکم احاطه شده بود به طوری که بسیاری از بازیکنان نمی توانستند فراتر از بینی خود را ببینند. با شروع مسابقات آزاد فرانسه ، هوا سرد و خاکستری بود ، زمین نسبتاً آرام بود و کافه ها ، بوتیک ها و بناهای یادبودی که معمولاً بازیکنان را با تصاویر تار از پنجره اتومبیل های زیبا خود مسحور می کنند.

بسیاری از مواردی که پاریس را از مسابقات قهرمانی هند ولز در کالیفرنیا متمایز می کند ، برای آنها بسته بود ، زیرا آنها در یک هتل هتل گیر کرده بودند و قصد داشتند آنها را از ویروس کرونا دور نگه دارند که فرانسه برای مهار آن تلاش کرده بود.

در اوایل مسابقات ، انس جابر تونسی ، رتبه 35 جهان ، گفت: “من در اینجا صادق خواهم بود.” “من مثل این بودم ،” چرا ما بازی می کنیم؟ “

سپس ، همانطور که اوراکل از بالا به شما پیام می داد ، صدایی در دادگاه فیلیپ چاتیر به صدا درآمد.

رافائل نادال اسپانیایی پس از غلبه بر ایگور گراسیموف در دور اول ، به انگلیسی گفت: “این احساس غم انگیزتر از حد معمول است.” “شاید این احساس شما باشد. باید ناراحت کننده باشد. بسیاری از مردم دنیا رنج می برند.”

بیشتر بخوان:  معاملات بزرگ برگشت NFL منجر به ترشی انگور می شود

هر گله به یک اندیشمند واضح نیاز دارد و تنیس با نادال که سخنان شفاف او در این سال در مورد بیماری همه گیر ، الگویی از فروتنی ، دلسوزی و چشم انداز است ، مبارک است. هنگامی که نادال صحبت می کند – اخیراً به زبان اسپانیایی ، انگلیسی یا فرانسوی مادری – همکارانش این حرف را می شنوند.

تاو رافا جابر را تکرار کرد ، وی گفت ، “اگر او یک قهرمان است و شکایت نمی کند ، منظور من این است که ، من از چه کسی شکایت می کنم اکنون؟”

پس از صحبت های صریح نادال ، جابر تصمیم گرفت تا اولین زن عرب رولان گاروس باشد که به مرحله یک هشتم نهایی صعود می کند.

دیدگاه های نادال 34 ساله در صفحه تاریخ خود است. در مقابل نواک جوکوویچ در فینال روز یکشنبه ، نادال می تواند سیزدهمین عنوان خود را در مسابقات آزاد فرانسه تضمین کند ، امری که از واقعیت سرپیچی می کند و با رکورد 20 عنوان انفرادی راجر فدرر در مسابقات گرند اسلم برابر است.

بیشتر بخوان:  الکس مورگان به هجوم برترین آمریکایی ها در لیگ انگلیس پیوست

این یک نقطه عطف مهم است که ما به جایی برویم که فقط یک مرد وجود داشته باشد. با این حال ، از نادال در مورد تعقیب فدرر کمتر از سرنا ویلیامز در مورد اینکه یکی از عناوین بزرگی است که از گرفتن عنوان زن ، مارگارت کورت ، در 24 عنوان تک گرند اسلم شرمنده است ، س askedال می شود.

فدرر که امسال بعد از دو عمل جراحی زانو از میادین دور بود ، مسابقه را تمام نکرده است ، بنابراین احساس می شود که نادال در حال هدف دستیابی است. این تا حدودی تناقض را توضیح می دهد. اما این واقعیت که نادال در حالی که توپ را با عقب توپ می زند و او را به یک فوروارد برنده تبدیل می کند ، در حین خط بازجویی مانور می دهد ، نباید از این امر صرف نظر کند.

در مصاحبه ای در ماه مه با روزنامه اسپانیایی La Voz de Galicia ، نادال گفت: “این من را به خود مشغول نمی کند و هدف شگفت انگیزی نیز برای من نیست. من فقط به زندگی و حرفه خود علاقه مند هستم. اگر شخصی که در همسایه زندگی می کند خانه ای بزرگتر از من داشته باشد یا نگران نباشم. ماشین بهتر یا او ماهیانه بیشتر از من درآمد دارد. “

بیشتر بخوان:  مایک دیتکا باز هم خطاب به بازیکنان معترض به سرود ملی:

وی افزود ، “یکی باید از کاری که انجام می دهد راضی باشد. این همان کاری است که من در طول زندگی حرفه ای ام انجام داده ام و از آن بسیار راضی هستم. حتی اگر فدرر یا جوکوویچ با گرند اسلم های بیشتر از من به پایان برسد ، 10 سال دیگر بر خوشبختی من تأثیر نخواهد گذاشت.”

این برای پرسپکتیو چگونه است؟ شما را متعجب می کند: آیا خانه اسکله نادال مشرف به دریای بالئاریک یا استخر والدن است؟

رویکرد نادال به حرفه خود ، به عنوان یک سفر شخصی که باید با افراد اطرافش تقسیم شود و نه یک جنگ صلیبی همه جانبه برای کنترل کامل ، این باور رایج در جهان مدرن را که او با بیشترین عنوان ، بازی یا گنجی که برنده است می میرد ، نفی می کند.

قرار بود مسیر نادال در این سال پر از موانع باشد. بازی در هوای خنک تر پاییزی ، با نوع جدیدی از توپ که نادال آن را “کند” و “سنگین” توصیف می کرد ، تصور نمی کرد که بتواند از فورهندهای خشن خود استفاده کند تا بیشترین سود را ببرد. پس از آن زنگار باقی مانده در بازی او وجود داشت ، یک محصول جانبی عدم تمرین از اواسط ماه مارس تا ماه مه در حالی که وی در بدترین دوره شیوع ویروس کرونا با خانواده در مایورکا اقامت داشت.

بیشتر بخوان:  ده رئیس جمهور بزرگ برای شروع فوتبال بحث می کنند

“آنچه شما نیاز دارید انرژی مناسب برای پذیرش همه چیز است ، درست است؟” هفته گذشته نادال گفت. “این کاری است که من انجام می دهم. فقط مثبت بمانید ، زیرا می دانید شرایط برای من ایده آل نیست و شاید برای دیگران نیز چنین نباشد.”

تائو رافا فقط حرف نمی زند ، زیرا نادال نشان داده است که در شش مسابقه اول خود یک ست را از دست نداده است.

آسان بود؟ نادال فقط به این شکل نگاه کرد. آیا او شک داشت؟ البته.

نادال در مصاحبه “60 دقیقه” که در ژانویه پخش شد ، به جان ورتهایم گفت: “اگر شک ندارید ، این احتمالاً به معنای مغرور بودن است.”

نگرانی های نادال در ست سوم نیمه نهایی روز جمعه در حالت آماده باش بود که دیگو شوارتزمن را مجبور به شکست تساوی کرد. نادال با جمع آوری هفت امتیاز مستقیم به پیروزی 6-3 ، 6-3 ، 7-6 (0) پاسخ داد.

بیشتر بخوان:  میفیلد 2 TD پرتاب می کند ، براونز Colts را می گیرد تا به 4-1 برسد

نادال با لحنی گفت: “شما باید رنج بکشید”. “شما نمی توانید وانمود کنید که در فینال رولان گاروس حضور دارید بدون اینکه رنج بکشید. این همان اتفاقی است که در آنجا افتاده است. اما من راهی پیدا کردم ، درست است؟”

النا سویتولینا ، که در مرحله یک چهارم نهایی شروع کرد ، گفت که عقل نادال دیدن تصویر بزرگ است و نه فقط مستطیل 78 27 27 فوت که یک زمین تنیس است. ایگا سویایتیک ، که روز شنبه در فینال زنان پیروز شد ، برای نادال چنان دانشجوی پرشوری است که روزی به استادیومی که وی در آنجا تمرین می کرد رفت و به او آموزش داد.

تائو رافا با توجه به اینكه خردمندی غالباً به زبان انگلیسی اختصاص داده می شود ، تأثیرگذارتر است ، كه وی 20 سال پیش صحبت نكرده است اگرچه اکنون تبحر دارد ، اما او ترجیح می دهد به زبان اسپانیایی مصاحبه کند. مانند بازگشت فریبکارانه ، نادال هر از چند گاهی تغییر جهت می دهد ، سوالی را به انگلیسی مطرح می کند و آن را به اسپانیایی با سرعت بالا بازمی گرداند. او انگلیسی خود را به همان روشی که خدمات خود را انجام می دهد در نظر می گیرد. کار در حال انجام.

بیشتر بخوان:  جارد گاف فوتبال را بالا می برد

روز جمعه ، نادال گفت که وقتی در سال 2001 به این تور پیوست ناامید شد و نتوانست خود را به خبرنگاران انگلیسی زبان بیان کند ، آنها سوالاتی را می پرسند که سرعت او را با سرعت 150 مایل در ساعت افزایش می دهد. نادال گفت: “من نمی توانستم س theالات را درک کنم و به روش صحیح به آنها پاسخ دهم.” “خوشحالم که وضعیت امروز کمی متفاوت است. یعنی ما اینجا هستیم. ما به بهترین تلاش خود ادامه می دهیم.”

تائو رافا بر کنترل هرچه می تواند تأکید کند و بقیه را رها کند.

وی با بیان اینکه “هدف من این است که هر روز 100 درصد باشم” ، افزود: “من تمام تلاش خود را تا آخر انجام می دهم.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3bz249p
is.gd/4JQXWM
shrtco.de/jfINi
clck.ru/RLLg2
u.nu/qmkzd
ulvis.net/MPde

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مقایسه Chromebook و لپ تاپ: نکات و توصیه های خرید

ی اکتبر 11 , 2020
آیا باید Chromebook یا لپ تاپ ویندوز بخرم؟ چه به دنبال بهترین کامپیوتر برای کودک خود باشید و چه فقط یک کامپیوتر ارزان قیمت وزن دارید که می تواند هدیه ای عالی به شما بدهد ، ما می توانیم به شما کمک کنیم یکی مناسب برای Amazon Prime Day یا […]