در اینجا نحوه واکنش تیتان ها به بازوی عظیم و بی رحمانه درک هنری به جاش نورمن وجود دارد


کل دنیای NFL در مورد بازوی مخرب Tennessee Titans معرفی شده توسط درک هنری به جوش نورمن به Buffalo Bills Cornerback در طول بازی روز سه شنبه حرف های زیادی برای گفتن داشت. یکی از هم تیمی های هنری – جفری سیمونز ، شفا دهنده دفاع غیرفعال ، اعتراف کرد که هستند او مستقیماً به رختکن خواهد رفت اگر آنها نورمن بودند.

اما بقیه تیتان ها – می دانید ، کسانی که بازوی سفت را از نزدیک دیدند – درباره این مرحله چه فکر کردند؟ با تشکر از چند فیلم از “Inside the NFL” ، بالاخره این جواب را گرفتیم.

بیشتر بخوان:  مت ناگی از فیلم خرس ها هنگامی که متوجه می شود "واقعی" دارنل مونی است ، نشان می دهد

“درون NFL” برجسته ترین پیروزی تایتان ها بود که روز چهارشنبه مقابل لوایح 42-16 پیروز شد. بازوی سفت در حدود علامت 1:53 ظاهر می شود و در بخشهای جفت شده زیر واکنش همکاران هنری ظاهر می شود.

کلیپ بلافاصله بعد از آن ظاهر می شود که درن بیتس ، مدافع کناری ، سعی می کند اقدامات هنری را تکرار کند. هنگامی که آنها پیشنهاد می کنند بازوی سفت هنری را پخش کنند ، می توانید هنگام تعامل با نمایشگر ، براون را در پس زمینه ببینید که با هیجان دستانش را به سر می اندازد.

بیشتر بخوان:  قاضی بارت بار دیگر مواضع خود را در برابر سنای آمریکا تأیید می کند

با این حال ، بهترین واکنش مهاجم تیلور لیوان است که به هنری گفت: “من پرتاب شدم [Norman] در بالها. او اکنون با همسر و فرزندان من نشسته است. “

درک هنری گفت که بعد از مسابقه در حال تمرین است

هنری در این کلیپ چیز زیادی نگفت ، اما وقتی از بازوی سفت پس از بازی روز سه شنبه س askedال شد ، او یک نقل قول جالب ارائه کرد.

Ravens از بالتیمور همچنین وقتی از او س askedال شد که آیا می تواند بازوی سفتی مانند هنری تحویل دهد ، نمایش بسیار خوبی ارائه داد.

بیشتر بخوان:  تروی پولامالو نامه عاشقانه ای صادقانه به استیلرز ، پیتسبورگ را به اشتراک می گذارد

در اینجا او امیدوار است که اینگرام این فرصت را در برابر عقاب های فیلادلفیا در روز یکشنبه داشته باشد. اگر هنری چیزی به ما یاد می دهد ، این است که همه دوست دارند با بازوی خوب جشن بگیرند … خوب ، مگر اینکه شما کسی باشید که دریافت می کنید.

بیشتر بخوان:  Naomi Osaka v Victoria Azarenka: فینال زنان Open US - زنده! | ورزش

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6kw9urc
is.gd/jSzAgu
shrtco.de/qjqK
clck.ru/RQWkt
u.nu/9p46v
ulvis.net/4pqJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Springer ، Altuve homer برای زنده نگه داشتن Astros در ALCS

پ اکتبر 15 , 2020
خوزه آلتوو و هوستون آستروس آرزو داشتند که در کتابهای تاریخ 2004 بوستون رد ساکس مطابقت داشته باشند. سه بار غلبه بر پرتوهای خلیج تامپا برای رسیدن به مسابقات جهانی آسان نخواهد بود ، اما آستروس فکر می کند که می توانند. جورج اسپرینگر از دو دور تساوی خود را […]