در بازی 3 فینال NBA پیت لیکرز را بزنید


دریاچه بوینا ویستا ، فلوریدا – جیمی باتلر یک گل به ثمر رساند و برگشت کرد. او پاس های دیده نشده را پس گرفت و خود را به گلوله مدافعان انداخت. او روی معروف ترین بازیکن جهان پارس کرد و میامی هیت را تصرف کرد از لبه صخره برگردید. تنها کاری که باتلر یکشنبه شب انجام نداد ، راه اندازی استند پاپ در منطقه مرکزی و فروش بیشتر فنجان قهوه 20 دلاری خود بود.

اریک اسپولسترا ، مربی گرما گفت: “او یک رقیب نخبه برجسته است و ما به او احتیاج داشتیم.”

زمانی – به طور دقیق ، در ساعات منتهی به بازی سه فینال NBA – وجود داشت که بسیاری از طرفداران تماشای بسکتبال این سال را مطرح می کردند که آیا Heat می تواند با تیم رقابتی لس آنجلس لیکرز روند خود را آغاز کند. میامی در دو مسابقه اول خود شکست خورد و دو بازیکن از سه بازیکن برتر خود را به دلیل مصدومیت از دست داد. و مبادا کسی فراموش کند: باتلر در اولین مسابقه مچ پای چپ خود را غلتاند. به نظر می رسید که هیت در حالی که سوار بر دوچرخه لاستیک پهن شده بود ، برای مبارزه قهرمانی باقی مانده است.

بیشتر بخوان:  راسل ویلسون با عملکرد در برابر شاهین به استیو یونگ در یک باشگاه اختصاصی خط حمله می پیوندد

اما به هر دلیلی ، باتلر با فشار رو به رشد است – و در پیروزی 115-104 برابر لیکرز در روز یکشنبه برای هیت ظاهر شد. تعیین یا تعیین بسیاری از کارهایی که باتلر انجام می دهد دشوار است ، اما او تعداد زیادی از این موقعیت را به ثمر رسانده است: 40 امتیاز ، 13 پاس گل و 11 ریباند به عنوان 14 ضربه از 20 ضربه از زمین.

وجود داشت آمار دیگری ظاهر شد: باتلر حتی یک 3 نشانگر را امتحان نکرد. در مقایسه ، لیکرز 42 نفر از آنها را اخراج کرد. در دورانی که تیراندازی از راه دور هرگز ارزشمندتر نبوده و پیش از این جشن گرفته نشده بود ، باتلر ، یک مهاجم 6 پا و 7 فوت ، بارها و بارها وارد رنگ شد تا ضربات خود را ضرب کند ، تماس را جذب کند ، مدافعان را فریب دهد و پاسها را برای باز کردن قفل هم تیمی ها بفرستد. .

بیشتر بخوان:  دومینیک تیم در فینال مردان اوپن یو اسكندر به شیوه نمایشی الكساندر زورف را شکست می دهد

به نظر می رسید که رویکرد باتلر نمود ملموسی از شخصیت وی است. جلوی خود را نگیرید تکان نمی خورد. و اگرچه تعداد کمی به ویژه بدون پم آدبایو (گردن) و گوران دراگیچ (پا) که هردو برای دومین بازی پیاپی بیرون بودند ، شانس زیادی به هیت در برابر لیکرز دادند ، اما باتلر از گوش دادن خودداری کرد.

باتلر گفت: “من فکر می کنم بازیکنان فهمیده اند که ما به این مرحله تعلق داریم و به دلیلی در فینال هستیم.”

او حتی بخشی از کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی را رزرو کرد تا هم سطح هم تیمی خود ، دانکن رابینسون ، مهاجمی را که با ضربه اش بیرون کار می کرد ، هم سطح کند.

باتلر گفت: “این دلیلی است که ما در یکی از این بازی ها برنده شویم.” “او شش ، هفت ثانیه خواهد زد ، و من می خواهم بالا و پایین بپرم ، او را محکم بغل کنم ، شاید یک بوسه کوچک پشت سرش ، زیرا من می دانم که آن پسر برای تیم ما چقدر مهم است.”

بیشتر بخوان:  بلوک Bam Adebayo Block Stunk a Dunk، and the Celtics

لازم به ذکر است که حتی از باتلر در مورد رابینسون س notال نشده است. اما باتلر می دانست که سخنانش به او برمی گردد. او از قبل برنامه ریزی می کرد ، و از قبل برنامه ریزی می کرد.

قبل از بازی چهارم سه شنبه شب ، لیکرز تجارت خود را داشت. آنها از مراحل اولیه بازی سه ضعیف بودند. آنها چکه می کنند و پیمایش می کنند گویی که توپ با روغن پخت و پز پوشانده شده است و فقط در کوارتر اول باعث 10 چرخش می شود. با این حال ، Hit فقط 3 تیم برتر بود – و این زمانی بود که باتلر و لبرون جیمز از لیکرها مبادله کلمات را شروع کردند.

جیمز با اضافه كردن باتلر گفت: “دوستش داشته باش”: “یكی از بهترین رقبای ما در بازی ما.”

در مورد The Heat ، آنها در روز 88 آزمایش حباب شرکت کردند و قصد داشتند آن را طولانی کنند. آنها دفاع جمعی را بازی می کردند – جک زدن ، عجله کردن ، ضربه زدن. این یک تلاش خالص بود و این تنها راهی بود که تیم تخلیه بازی می کرد.

بیشتر بخوان:  LeMahieu ، Soto در کوتاه ترین فصل در طول یک قرن در حال مبارزه با قهرمانان است

باتلر 45 دقیقه بازی کرد و بسیاری از آنها را به دفاع از جیمز سپری کرد. بسیاری از هم تیمی های او باتلر انرژی خود را بر روی آنتونی دیویس از لیکرز متمرکز کردند که در نیمه اول و هنگام انجام سه خطا فقط دو گل زمینی را امتحان کرد. با 15 امتیاز و 5 ریباند به پایان رسید.

دیویس گفت: “من باید بهتر باشم.”

اواخر کوارتر چهارم ، باتلر با گفتن جیمز ،شما به دردسر افتاده اید!پس از آن ، باتلر گفت که او همان چیزی را که جیمز در اوایل مسابقه به او گفته بود ، تکرار می کند.

باتلر گفت: “من فقط در مورد سطل آشغال صحبت نمی کنم ، زیرا اینطور نیست.”

در هر صورت ، باتلر به عنوان یکی از رنگارنگ ترین شخصیت های حباب – و پویاترترین فرد – ظاهر شد. وی علاوه بر راه اندازی یک پروژه قهوه از اتاق هتل خود ، تیمی تا حدودی ناشناخته را با کسب 22.1 امتیاز ، 5.9 ریباند و 5.5 پاس گل از طریق 18 پلی آف به جنسیترین مرحله ورزش رساند.

بیشتر بخوان:  چگونه "در میان ما" بازی کنیم و دوستان خود را از شما متنفر کنیم

هیت به عنوان شماره پنج در کنفرانس شرقی ، از همان ابتدا یک خط خورده بود. (برای نمونه ، باتلر این کلمه را دوست ندارد.) آنها برای ناک اوت کردن ایندیانا پیسرز در دور اول به پنج بازی ، پنج بازی برای ناک اوت کردن میلواکی باکس در نیمه نهایی کنفرانس و شش بازی برای ناک اوت کردن سلتیکس بوستون در فینال کنفرانس نیاز داشتند. .

به نظر می رسید که لباس های بعد از فصل با لمس نرم پتک به آنها برخورد می کند فقط در هنگام رویارویی با لیکرز. دراگیچ ، نگهبان نقطه شروع ، رباط پای چپ خود را پاره کرد و آدبایو ، مرکز All-Star ، گردنش را از بین برد.

با پیشرفت سریال ، کنفرانس های مطبوعاتی قبلی Spoelstra رنگ و بویی تیره به خود گرفت – بیشتر به این دلیل که مدام در مورد Dragic و Adebayo از او س gettingال می شد و او مجبور بود که بفهمد مقاومت در برابر درخواست های آنها برای بازی دشوار است.

بیشتر بخوان:  خورخه ماسویدال ، مبارز UFC از ترامپ حمایت می کند و بایدن نیز ادعا می کند که به لاتین ها پول وام می دهد

اسپولسترا قبل از بازی روز یکشنبه گفت: “هر دو گوران و پام به معنای واقعی کلمه اعضای خانواده هستند و من می توانم درد را در چشمان آنها ببینم.” “من آنها و روحشان را می شناسم و هر دو برای رسیدن به آنجا هر کاری انجام می دهند و مرا در شرایط دشواری قرار می دهند. ما نیز باید مسئولیت پذیر باشیم و این از عشق به آنهاست.”

Spoelstra گفت که هر دو بازیکن پیشرفت کردند – آدبایو در یک جلسه تیراندازی قبل از بازی تلاش کرد – اما هیچ یک از آنها سالم نبودند تا زمین را بگیرند.

باتلر به نوبه خود گفت هم تیمی های مصدومش از او خواستند که برنده شود. در این روند ، او مدتی را برای بازیابی آنها خریداری کرد در حالی که این سریال را ساخت.

گفت: دراز نخواهیم کشید. “ما در این کار مقاومت خواهیم کرد.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyu9h3cx
is.gd/GVJy0T
shrtco.de/n7dE
clck.ru/RECEA
u.nu/4ouj8
ulvis.net/Ebd

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هی هو

د اکتبر 5 , 2020
علوم پایه dpa حمله نهنگ قاتل مرموز به سواحل اسپانیا قبلاً هرگز: Orcas هفته ها به قایق های سواحل پرتغال و اسپانیا حمله کرده است. اسپانیا برای محافظت از مردم و حیوانات ممنوعیت قایقرانی را اعمال می کند. اونجا چه خبره؟ یک کارشناس مشکوک به مقابله به مثل است ، […]