در سال 2021 ، Cowboy Cerrone بازنشسته خواهد شد. خامزات چیمایف برای کسب عنوان مبارزه خواهد کرد


اگر کولبی کاوینگتون بتواند در مسابقه اصلی UFC Fight Night روز شنبه با تایرون وودلی کنار بیاید ، او خواهان یک شوت دیگر در مسابقات قهرمانی وزن سبک است. اما آیا او شایسته آن بود؟

کامارو عثمان در پنجمین مرحله از مسابقه 14 دسامبر خود ، با متوقف کردن کاوینگتون – که معتقد بود نباید جنگ متوقف می شد – از عنوان خود دفاع کرد. رئیس UFC ، دانا وایت تحت تأثیر چالش قرار گرفت ، اما او اسامی دیگری را نیز باید در نظر بگیرد ، از جمله لئون ادواردز و برنده بازی برگشت پیشنهادی Nate Diaz-Jorge Masvidal. UFC رتبه بندی كوینگتون به عنوان رقیب شماره 2 گیلبرت برنز است كه اواخر امسال با عثمان می جنگد ، بنابراین كوینگتون قطعاً در این گفتگو خواهد بود.

اما وودلی می تواند این بحث را با یک پیروزی به پایان برساند ، که این یک شکست در دو مبارزه است. و او در هفته های اخیر از شخصی که با حریف خود بسیار آشنا است کمک کرده است. ماسویدال ، که زمانی تمرین کرده و با کاوینگتون زندگی می کرد ، به وودلی در تمرین روز شنبه کمک کرد. آیا این یک عامل خواهد بود؟

در این رویداد مشترک نباید فاقد آتش بازی باشد ، زیرا دونالد کررون مقابل نیکو پرایس قرار دارد. هر دوی این افراد مهاجم های تهاجمی هستند و به دنبال بازگشت به ستون برد هستند ، به خصوص Cerrone که چهار برد مستقیم از دست داده است. Cerrone 37 ساله است و یک تن مسافت پیموده شده روی بدن دارد و به نظر نمی رسد که بازنشستگی به اندازه گذشته دور باشد. جنگ شنبه چه تاثیری بر آن خواهد داشت؟

از طرف دیگر ، خامزات چیمایف در حال شروع کار است. او در ژوئیه با دو بار پیروزی در هشت ضلعی در یک بازه 11 روزه تاریخ ساز شد. این دو مبارزه اول UFC 26 ساله 26 ساله بود و او در هر دو مسابقه سلطه داشت. چیمایف به قدری چشمگیر بود که وایت نه تنها او را برای شنبه مقابل جرالد میرشارت رزرو کرد بلکه بار دیگر در ماه نوامبر مقابل دمیان مایا رزرو کرد.

صحبت از پیست سریع است. اما آیا این در آینده ای نزدیک به عنوان قهرمانی برای چیمایف منجر خواهد شد؟

بیشتر بخوان:  رافائل نادال لیاقت تمام افتخارات کسب شده در پیروزی در مسابقات آزاد فرانسه 2020 را دارد

آریل هلوانی ، برت اوکاموتو ، مارک رایموندی و جف واگنهایم ، کارشناسان MMA ESPN نگاهی به این مباحث انداخته و به آنچه واقعیت دارد یا خیر ، می پردازند.

واقعی است یا نه: اگر کولبی کاوینگتون برنده شود ، در مرحله بعدی عنوان دیگری دریافت می کند

هلوانی: بستگی دارد اما فکر می کنم بعید باشد.

بنابراین ، بیایید به ترتیب اینجا برویم: بیایید بگوییم کاوینگتون وودلی را شکست می دهد. برای اینکه مورد توجه قرار گیرد ، کاوینگتون باید وودلی را به طرز چشمگیری شکست دهد و احتمالاً او را به پایان برساند.

خوب ، بگذارید بگوییم او چنین کاری می کند. پس بیایید بگوییم کامارو عثمان گیلبرت برنز را شکست داد. می خواهم بگویم که به طور قابل توجهی شانس گرفتن عنوان بعدی کاوینگتون را کاهش می دهد. فقط فکر نمی کنم به این زودی بازاری برای بازی برگشت برگزار شود. بنابراین ، این همان خواهد بود.

اما بگذارید بگوییم برنز برنده است. آیا عثمان یک بازی برگشت فوری خواهد گرفت؟ تا زمانی که ضرر بحث برانگیز نباشد ، می گویم نه.

اما سپس برنده خورخه ماسویدال – ناتان دیاز و / یا لئون ادواردز وجود دارد و چه کسی می داند چه کسان دیگری از این به بعد ظهور می کنند. آیا کاوینگتون به آن بچه ها شلیک می کند؟ من تصور این اتفاق برایم سخت است.

بدیهی است که اتفاقات دیوانه وارتر رخ داده است و ممکن است اتفاق بیفتد (آسیب دیدگی ، جدول زمانی ، مذاکره در مورد قرارداد و غیره) ، اما احساس عمومی من صرف نظر از چگونگی پیروزی وی است ، در صورت پیروزی ، کاوینگتون باید حداقل یک مبارزه دیگر را بدست آورد تا یک عنوان دیگر به ثمر برساند .

بیشتر بخوان:  Fantasy Football Week 2 Running Back پیش نمایش: پیش بینی ها ، سیم معافیت اضافه می شود ، بازی های DFS و موارد دیگر

واقعی است یا نه: تمرین با خورخه ماسویدال به تایرون وودلی امتیاز می دهد

رایموندی: کاملا واقعی اکنون ، این بدان معنا نیست که این بدان معناست که وودلی را باید نسبت به کاوینگتون یا هر چیز دیگری مانند آن مورد علاقه قرار داد. اما بله ، آموزش وودلی با ماسویدال – که سالها بهترین دوست و شریک اصلی تمرین کاوینگتون بود – کاملاً به وودلی در روز شنبه کمک خواهد کرد.

بازی

2:12

تایرون وودلی درباره آموزش دوباره با خورخه ماسویدال بحث می کند و اینکه چگونه ماسویدال به او انگیزه داد تا چیزهای “سمی” زندگی خود را پاک کند.

وودلی و کاوینگتون قبلاً با هم تمرین کرده اند ، اما این سالها قبل بود – حتی قبل از اینکه کاوینگتون حتی در UFC باشد. هر دانش بدست آمده پس از آن احتمالاً شش سال بعد وارد عمل نخواهد شد. اما ماسویدال؟ او تا سال 2018 به طور منظم با کاوینگتون در حال آموزش بود. این خیلی گذشته نیست. منصفانه است که بگوییم ماسویدال کاوینگتون را مانند همه می شناسد. آنها با هم زندگی می کردند. احتمالاً مواردی وجود دارد که ماسویدال در مورد کاوینگتون می داند (و بالعکس) که هیچ کس دیگری آنها را انجام نمی دهد. اگر فرصتی پیش می آمد که وودلی مغز ماسویدال را انتخاب کند ، مطمئناً مجبور به استفاده از آن بود. و این باید یک چیز اضافی به وودلی بدهد که شاید او در ابتدا وارد جنگ نشده باشد.

بیشتر بخوان:  گلدن تیت در آستانه مسابقه "دوشنبه شب فوتبال" با فولاد ، با برچسب سوال برانگیز توسط غول ها برخورد کرد

من هفته گذشته با کاوینگتون در مورد رفتن ماسویدال به سنت لوئیس برای حضور در اردوگاه وودلی صحبت کردم. کاوینگتون گفت ، تنها چیزی که ماسویدال می تواند به وودلی بیاموزد این است که چگونه به کاوینگتون باخت – زیرا کاوینگتون گفت این تنها کاری است که ماسویدال در عمل انجام داده است. حتی اگر این واقعیت داشته باشد ، ماسویدال این شانس را دارد که حداقل نوعی از وودلی را که معمولاً نداشت ، به وودلی بدهد.

در یک مسابقه از دو بهترین وزنه بردار جهان ، وودلی ، قهرمان سابق UFC ، تلاش می کند تا یک شکست با دو مبارزه را از بین ببرد ، هر کمی کمک می کند. دشوار است استدلال کنیم که داشتن ماسویدال به عنوان یک تخته صدا در سالن بدنسازی به نوعی به وودلی کمک نمی کند. این قطعاً لبه ای است که در غیر این صورت وودلی نمی توانست داشته باشد.

واقعی است یا خیر: 2021 آخرین سال مبارزه دونالد کرروون در UFC خواهد بود

اوکاموتو: من قصد دارم با “واقعی نیست” در این یکی … اما ما ممکن است آن را نزدیک برش. فکر می کنم اگر 2021 نباشد ، آخرین بار که سرورون را می بینیم 2022 است. او در اوایل سال جاری در مصاحبه ای به من اعتراف کرد که می تواند “انتهای تونل” را ببیند و احتمالاً فقط “چند سال” دارد [left]و این آن را تحت فشار قرار می دهد. “خوب ، یک چیزی که ما در مورد Cowboy Cerrone می دانیم چیست؟ او پسری است که می خواهد آن را فشار دهد. او قصد دارد این خط را فشار دهد. او به احتمال زیاد بیشتر از آنچه فکر می کنند دور خواهد ماند. به این ترتیب او تمام شغل خود را انجام داده است. او مبارزات سریع را پشت سر گذاشته است ، حتی وقتی که مدیریتش به او گفت شاید باید بنشیند و منتظر یک جنگ بهتر باشد. این کابوی است. به همین دلیل طرفداران او را دوست دارند. او چهار بار پشت سر هم از دست داده است ، اما اگر شما به آن نگاه کنید ، او به تونی فرگوسن ، جاستین گائته ، کانور مک گرگور و آنتونی پتیس باخته است. نه اینکه استعداد کمتری از او بگذرد. ​​و بسیاری از مردم فکر می کردند که او در آخرین مبارزه خود مقابل پتیس پیروز شد. خط پایین ، من فکر می کنم کابوی بیش از 2021 می جنگد ، اما نه زیاد.

بیشتر بخوان:  Pac-12 قصد دارد هفته آینده در مورد فصل فوتبال تصمیم بگیرد

واقعی است یا خیر: خمذات چیمایف برای کمربند جنگیده یا سال آینده تا این زمان یک شوت عنوان رزرو خواهد کرد

واگنهایم: اوه ، اسبهای خود را نگه دارید. این مرد تمام دو ماه در UFC بوده است. بله ، آخر هفته آینده چیمایف سومین حضور خود را در داخل هشت ضلعی انجام خواهد داد ، بنابراین با سرعت سریع او ممکن است تا سال آینده دوازده مبارزه UFC زیر کمربند خود داشته باشد. و این پیروزی های زیادی را برای رسیدن به عنوان قهرمانی لازم نخواهد داشت ، به ویژه با سوئدی متولد چچن که به سرعت خود را به عنوان محبوب دانا سفید نشان داد. مهم است رئیس UFC در اولین فرصتی که به دست می آورد ، فرصت بزرگی را به چیمایف می دهد.

بیشتر بخوان:  آندرلتون سیمونز درمورد اینکه می خواهد به نزد فرشتگان برگردد ساکت است

اما چیمایف پیش از این که به آن سوی قفس به پادشاه 170 پوندی کامارو عثمان خیره شود ، راهی برای پیش بردن دارد. حریف وی برای شنبه آینده ، جرالد میرشارت ، علی رغم از دست دادن چهار مبارزه در شش مبارزه گذشته ، یک قدم بالاتر است. و اگر چیمایف آن آزمون را پشت سر بگذارد ، او این کار را می کند واقعاً دفعه بعد قدم بزن وایت قبلاً اعلام کرده است که اگر چیمایف آخر هفته آینده پیروز شود ، در برابر استاد دایمن مایا از جی جیتسو کارت جریمه خواهد شد. موفق باشید با آن ، خمازات. UFC به وضوح برنامه هایی برای چیمایف دارد ، اما این ارتقا plans برنامه هایی برای ادمن شهبازیان و شان اومالی نیز داشت و هر دو در جدال های اخیر خود مانع دوز واقعیت شدند. بنابراین من نمی خواهم یک عنوان برای چیمایف شلیک کنم تا اینکه ببینم او کسی را که در جایی در سرزمین بلند مدعیان زندگی می کند شکست می دهد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6hm59dx
is.gd/o65zCY
shrtco.de/Zk284
clck.ru/QrcvF
u.nu/1fizi
ulvis.net/S5e

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Alejandro Villanueva از فولاد ، نام قهرمان ارتش را روی کلاه خود نوشت و از برنامه تیم خارج شد

س سپتامبر 15 , 2020
آلخاندرو ویلانوئوا ، خط پیراهن پیتسبورگ استیلرز ، در جریان بازی دوشنبه شب مقابل غول های نیویورک ، نام یک قهرمان افتاده ارتش را بر روی کلاه خود پوشید و از تصمیم تیم برای پوشیدن نام آنتون رز جونیور روی کلاه خود برای کل فصل جدا شد. Villanueva ، یک […]