در پیروزی 27-17 بیلز مقابل جتس ، آلن 300 یارد را پشت سر می گذارد


جاش آلن و Buffalo Bills فصل را با شروع پرتاب آغاز کردند.

آلن با نظارت بر سه درایو پشت سر هم در نیمه اول تاچ داون ، اولین پیروزی بوفالو شد که در یک پیروزی 27-17 فصل مقابل جت های نیویورک در روز یکشنبه ، در بیش از سه سال گذشته در بیش از سه سال گذشته عبور کرد.

این صورتحسابها به مصدومیت دو خط حمله اصلی غلبه کرد ، در حالی که آلن بعد از ایمنی ستاره جمال آدامز مجبور شد تجارت خود را به سیاتل انجام دهد ، اما بر شلختگی خود در انتخاب یک جت ثانویه بازسازی شده غلبه کرد.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا کلیک کنید

آلن گفت: “ما می خواستیم شروع کنیم و توپ را بیرون از دست بازیکنان خود قرار دهیم و اجازه دهیم آنها کارهای خود را انجام دهند.” “اما ما هنوز باید راه های بیشتری برای ورود به منطقه نهایی پیدا کنیم. ما نکات زیادی را در آنجا برجای گذاشتیم. من این مسئولیت را به عهده خودم می گیرم. “

بیشتر بخوان:  "چقدر عجیب است این همه؟" طرفداران به تجربه Warped Ballpark برمی گردند

اشاره آلن به از دست دادن دو اشتباه در نیمه اول ، هر دو بار در داخل خاک جت بود.

لکه ها را کنار بگذاریم ، آلن توپ را به گروه گیرنده های به روز شده خود که اکنون اضافه شده Stefon Diggs است ، گسترش داد ، در پایان 33 از 46 برای 312 یارد با دو تاچ داون ، به علاوه یکی دیگر که عجله دارد. تایرود تیلور ، سلف آلن ، در 24 دسامبر 2016 با از دست دادن وقت اضافه به میامی 329 یارد داشت. ،

Diggs پس از اینکه در ماه مارس در معامله ای با مینه سوتا خریداری شد ، در اولین بار در صورتحسابها هشت جبهه برای 86 یارد پیشرو تیم کسب کرد. جان براون شش گرفتن برای 70 یاردی و یک مرحله پایین داشت.

دفاع بوفالو علی رغم از دست دادن مت میلانو به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ در کوارتر دوم ، یک نیروی قدرتمند بود و پس از آنکه خط دفاعی خارج از زمین پاس ضعیف سام دارنولد را از وسط گرفت. بازیکن خط میانی Tremaine Edmunds در حالی که سعی در مقابله با گیرنده جتس Jamison Crowder داشت ، که در یک ضربه 69 متری گل زد و دوید ، که منجر به کوتاه شدن برتری بوفالو به 21-10 شد ، در حالی که 5:10 مانده بود در کوارتر سوم ، پس از آسیب رساندن به شانه ، دیگر برنگشت. .

بیشتر بخوان:  هواپیماها برای سومین بار در تاریخ امتیازات از 0-5 شروع می شوند

با این حال ، دفاع Bills با مالکیت بعدی نیویورک به دست آمد. ایمنی جردن پوئر توپ را از دور محکم کریس هرندون سلب کرد ، و احمقانه توسط جری هیوز در جت 38 در دو بازی چهارم چهارم بازیابی شد.

گردش مالی منجر به زدن تایلر باس به یک گل 22 متری شد – پس از اینکه تازه کار دو تلاش اول خود را کاملاً از دست داد.

مربی شان مک درموت قادر به ارائه هیچ به روزرسانی در مورد بازیکنان مصدوم خود نبود ، اما تحت تأثیر نحوه استقامت صورتحساب ها از طریق مصدومیت ، گردش مالی و عدم تطابق باس قرار گرفت.

بیشتر بخوان:  خانه براندون لوو Power Rays را به بازی 2 هدایت می کند تا داجرها را شکست دهد

“ما خواهیم دید که این هفته چه اتفاقی می افتد. ما امیدواریم و دعا می کنیم که آنها را پس بگیریم. “مک درموت در مورد میلانو و ادموندز گفت.

وی افزود: “مانند امروز آسیب هایی وجود خواهد داشت ، خواه این آسیب دیدگی باشد یا تغییر شتاب.” “و من فکر می کنم که ما یاد گرفته ایم که باید فشار خود را ادامه دهیم و فکر کردم تیم ما امروز این کار را انجام داده است.”

خیلی کم درست برای جت ها پیش رفت ، آنها با سه بازی سه و خروج از زمین شروع به كار كردند ، 23 یارد حمله و یكی از آنها در 5 مالكیت اول خود را كاهش دادند و قبل از بازی 25 دقیقه ای با نتیجه 21-0 عقب افتادند.

آدام گیس ، كاوش ، گفت: “این كار به همان اندازه كه می توانستیم حمله تهاجمی داشته باشیم ، بد بود.” “ما واقعاً خوب بازی نکردیم. از این جنبه ناامیدکننده است که فقط تماشای کار بچه ها در تمام هفته و سطح هیجان موجود در این بازی. ما کارهای زیادی داریم که باید روی آنها کار کنیم. ما چیزهای زیادی داریم که باید برطرف کنیم. “

بیشتر بخوان:  وای مورینیو ، شادی آنچلوتی: اورتون با پیروزی در اسپرز باز می شود

دارنولد 21 امتیاز از 35 را برای 215 متری به پایان رساند ، با یک ضربه محکم و یک رهگیری در یک مسابقه از دو پنج بازیکن چهارمردک انتخاب شده در دور اول پیش نویس 2017. کلاودر برای 117 یارد هفت صید داشت. جاش آدامز در دقیقه آخر روی یک شیرجه 2 یاردی گلزنی کرد.

“من باید بهتر باشم و باید اعدام بهتری داشته باشیم. به همین سادگی ، “گفت دارنولد ، که فقط در چهار تلاش از 10 تلاش اول خود را برای 22 یارد آغاز کرد.

جت ها بدون شروع دوش به عقب Le’Veon Bell (همسترینگ) و بلاک کشمن (خط کشاله ران) به کار خود پایان دادند.

نیویورک شبیه تیمی بود که فصل گذشته 1-7 افتتاح کرد – کششی که با از دست دادن جت ها با برتری 16-0 در خانه در باخت 17-16 مقابل لوایح شروع شد – در مقابل تیمی که 6-2 بسته شد ، از جمله پیروزی فصل 13-6 در بوفالو در یک بازی که لوایح مربوط به پلی آف به بسیاری از بازیکنان اصلی خود استراحت داد.

بیشتر بخوان:  کریستیانو رونالدو احتمالاً بعد از یک آزمایش مثبت دیگر برای COVID-19: دیدار یوونتوس و بارسلونا را از دست خواهد داد

با کنار زدن توپ ، آلن علائمی از توسعه را نشان داد ، که به ویژه در پاس 17 متری او به براون ، که باعث افزایش حسابها 21-0 شد ، مشهود بود.

آلن پس از دیدن گوشه گوشه جت ، پیر دزیر ، در حال بازی كردن در فاصله 10 متری از خط مقدمه مقابل براون ، صدا را شنید. آلن یک پاس سریع و کم سرعت به دست آورد ، که توسط براون توپ را جمع کرد ، و سپس او را برای رسیدن به گل به وسط زد.

برای دریافت برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

آنتیم

Bills and Jets برای پخش “آگهی ستاره ای” در رختکن خود باقی ماندند.

بیشتر بخوان:  Trevor Lawrence اجتناب ناپذیر در مورد فصل 2020 را آشکار می کند

بدون طرفدار

صورتحسابها و پارکینگهای اختصاصی اطراف ورزشگاه – بعضی از آنها معمولاً دو روز قبل از شروع بازی در خانه پر می شوند – کاملاً خالی بود. این صورتحساب ها مانع از ایجاد بستن درب برای هواداران شده و پارک Orchard از ارائه مجوزهای تجاری به اپراتورهای خصوصی خودداری کرد.

در داخل استادیوم بیلز ، هفت ردیف اول از زمین با تار آبی پوشانده شده بود و دارای آرم هایی از اسپانسرهای تیم بود. شعاری که روی تارپ های هر طرف خط میانی چاپ شده بود ، چنین بود: “خانواده بیلز از کسانی که در خط مقدم هستند ، افتخار می کنند.”

سر و صدای بسیار کمی از مردم به بیرون کشیده می شد و بازیکنان می توانستند فریاد بزنند و چک ها از طریق استادیوم خالی شنیده شود.

تا بعدی

جت ها: میزبان سان فرانسیسکو 49ers در 20 سپتامبر.

صورتحساب ها: در دلفین های میامی در 20 سپتامبر.


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تام بردی و درو بریز در حالی که Saints Beat the Bucs با نتیجه 34-23 مواجه شدند

د سپتامبر 14 , 2020
نیواورلئان – مراسم فوتبال مقدسین تقریباً به صورت عادی پیش رفت. کشیش آر. تونی ریکارد ، کشیش کلیسای کاتولیک روم سنت گابریل آرکانجل و روحانی روحانی نیواورلئان ، در ساعت 10:30 صبح ، یک ساعت دقیق از آغاز آن ، مراسم را به پایان رساند ، و یک آئین یکشنبه […]