دستیار مربی برونکو آزمایش COVID-19 مثبت داده است و در بازی پاتریوتس با این تیم سفر نخواهد کرد


USATSI

Denver Broncos به احتمال زیاد وقتی یکشنبه به نیو انگلند میهن پرستان می رود ، یک هافبک درو لاک را در اختیار خواهد گرفت ، اما به لطف آخرین موارد در لیست موارد COVID-19 در مورد NFL ، آنها حداقل دستیار مربی خواهند بود. یک روز قبل از رویارویی هفته ششم تیم با بیتس ، که به دلیل مسائل جداگانه COVID ، یک هفته به تأخیر افتاده بود ، برانکوس اعلام کرد مربی دفاع کناری کورتیس مدکینز شما با COVID-19 قرارداد بسته اید و سفر نخواهید کرد با کلوپ برای بازی.

بیشتر بخوان:  "بروس آرینس" از Tampa Bay Buccaneers در مورد انتقاد برت فاور - من و تام بردی خوب هستیم

برونكوس در بیانیه ای گفت: “كورتیس در حال حاضر در منزل در انزوا از خود است و هیچ علائمی را تجربه نمی كند.” “ما تماس های نزدیک را ارزیابی کرده ایم ، آزمایشات لازم را در محل مراقبت انجام داده ایم (هیچ نتیجه مثبتی برای COVID-19 وجود ندارد) و اقدامات بهداشتی و ایمنی بیشتری را در مرکز آموزش UCHealth انجام داده ایم.”

گزارش جیمز پالمر از شبکه NFL مدكینز اخیراً فهمید كه یكی از اعضای خانواده از نظر ویروسی مثبت است و بلافاصله با اطلاع از Broncos ، اقدامات “بسیار جدی” را دنبال می كند تا پروتكل های NFL-NFLPA را برای موارد COVID دنبال كند و از بقیه اعضای گروه جدا كند.

بیشتر بخوان:  فرشتگان امیدوارند که براندون مارش در صنعت کار کند ، در انتظار فراخوان است

وضعیت مودکینز ، که ناظر بر واحد در حال اجرا است که بدون شروع بازی Melvin Gordon (بیماری) برابر نیوانگلند خواهد بود ، انتظار نمی رود روی مسابقه یکشنبه Broncos Patriot تأثیر بگذارد. نیوانگلند روز جمعه با مشکل COVID-19 خود روبرو شد ، زیرا این تمرین را به دلیل یک آزمایش مثبت مثبت لغو کرد ، اما همه نشانه ها نشان می دهد که NFL قصد دارد این بازی طبق برنامه ادامه یابد (دوباره).
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2vgedxs
is.gd/rLh40h
shrtco.de/zRBBf
clck.ru/RSoEZ
u.nu/mx651
ulvis.net/AD4M

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گیرنده کلیولند براونز ، اودل بکهام جونیور ، آزمایش COVID-19 را قبل از مسابقه پیتسبورگ استیلرز منفی می کند

ش اکتبر 17 , 2020
به گفته یک منبع به ESPN ، اودل بکهام جونیور ، گیرنده وسیع کلیولند ، آزمایش COVID-19 را دوباره انجام داد و زمینه را برای وی فراهم کرد تا روز شنبه به مرکز آموزش براونز برگردد و روز یکشنبه در پیتسبورگ بازی کند. بکهام روز پنجشنبه با بیماری ناشناخته به […]