دفاع بن روتلیسبرگر و استیلرز در پیروزی مقابل غول ها حیاتی است | ورزش


بن روتلیسبرگر که فصل گذشته 14 بازی آخر را پس از عمل جراحی آرنج از دست داد ، دوشنبه شب در یک بازی 26-16 برابر غول های نیویورک در یک استادیوم خالی و وهم انگیز MetLife سه امتیاز به ثمر رساند.

کلیدها ، با این وجود ، چندین نمایش دفاعی و اجرای پشتیبان بنی اسنل بود که برای 113 یارد در 19 بازی عجله داشت و اولین اجرای خود را در حیاط دوم مسابقات NFL در 100 حیاط انجام داد.

مربی مایک توملین گفت: “ما صریحاً در مورد روند بلوغ و مواردی که شما می توانید از بازیکن سال دوم انتظار داشته باشید صحبت کرده ایم ،” و او نشانه هایی از آن را از همان ابتدای این روند نشان داده است. او بازیکن با کیفیتی است و بالغ و در حال ظهور است و کسی است که وقتی زنگ زده می شود جواب زنگ را داده است. “

بیشتر بخوان:  سازمان دیده بان هواپیماهای نیویورک مدیر عامل خود را در یک ضرر زشت دیگر سقوط می کند

دفاع هر چند کاملاً در سطح پرده معروف استیل نبود ، اما بخل و جسمی بود. آنها نه تنها ساکون بارکلی را با 15 حمل در شش متری نگه داشتند ، بلکه تقریباً تمام شب او را در میدان عقب جمع کردند.

سه ستاره استیلر اولین برخورد خود را با آنها داشتند. خط حمله All-Pro ، TJ Watt ، در نیویورک 36 یک رهگیری هوشمندانه انجام داد. روتلیسبرگر با یک پرتاب کامل به JuJu Smith-Schuster ، یک حمله رعد اسا را ​​برای یک امتیاز 10 یاردی در سه ماهه دوم شکست داد. امتیاز اضافی کریس بوسول به صورت ایستاده برخورد کرد و آنها را 10 بر 9 پشت سر گذاشت.

بیشتر بخوان:  مالک جکسون از عقاب ها به طور گسترده ای برای انتقال نبوغ کهنه کار در یکشنبه شب فوتبال گسترش می یابد

در حالی که روتلیسبرگر با جیمز واشنگتن که به امتیاز 13 قدم در منطقه آخر فرو رفت ، با هفت ثانیه نیمه به نیمه اول رسید. بوسول این بار PAT را ساخت و در اوایل کوارتر آخر یک گل 36 متری به زمین اضافه کرد. که به دنبال بزرگترین بازی شب رخ داد.

حتی اگر خط دفاعی پیتسبورگ خراب شد در حالی که غول ها در سه ماهه سوم در کمتر از 9 دقیقه 87 یارد را در 19 بازی راهپیمایی کردند ، آنها باز هم با یک توقف اساسی روبرو شدند. وقتی بود که از خط چهار حیاط به سمت چپ حرکت کرد و پاس خود را از دست داد ، بودپ دوپری به بازیکن دفاعی دانیل جونز فشار آورد. Cam Heyward عجیب Edge عملاً در منطقه انتهایی برای رهگیری یک عادلانه پیدا کرد.

بیشتر بخوان:  دیلن آلکوت به سختی از سومین تاج تنیس با ویلچر اوپن باز می ماند | تنیس آزاد ایالات متحده 2020

سپس روتلیسبرگر 62 یارد برای گلزنی و برتری 19-10 به پیتسبورگ برد. او قبل از این که نیویورک به TD دیر برسد ، مجدداً موفق شد اسمیت-شوستر را برای یک برخورد 10 متری و 26 بر 10 پیش بیاندازد.

Roethlisberger 21 امتیاز از 32 را برای 229 یارد به پایان رساند و اکنون با 366 touchdown ، یک رکورد حق رای دادن ، الی منینگ را به عنوان هشتمین در تاریخ NFL برابر کرده است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4r4yhb8
is.gd/wcnjbr
shrtco.de/pCng6
clck.ru/Qqvti
u.nu/bijoh
ulvis.net/dB9

بیشتر بخوان:  بابا والاس می تواند پس از عزیمت سوارز به برادران گونت پیوست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سرمربی نیروی دریایی پنتاگون را به دلیل سریال Trophy فرمانده کل قوا مورد انتقاد قرار می دهد

س سپتامبر 15 , 2020
سری Trophy فرمانده کل در این فصل در میان همه گیر COVID-19 و یک فضای عجیب در سراسر دنیای فوتبال کالج رو به جلو است و Ken Niumatalolo مربی نیروی دریایی دلیل این مسئله را نمی فهمد. نیوماتالولو گفت ، افراد در پنتاگون علی رغم برنامه ریزی برای درگیری ها […]