دمیتریک فلتون جونیور جاش کلی را از دانشگاه کالیفرنیا می خواهد


مردم همیشه توسط Demetric Felton Jr خوشحال شده اند. UCLA با خوشحالی آرزوهای مربی خود را وادار می کند تا او را در هر جای زمین فوتبال قرار دهد.

او آینده قمار را بازی کرد ، سرعتش را با سرعت معکوس تغییر داد و حتی فصل گذشته هر بار که جاش کلی بازی ابتدایی را به دلیل مصدومیت از دست می داد ، می دوید.

انتقال کلی به شارژرها بعد از یکهزار فصل حیاط مستقیم ، فرصتی را برای شخص دیگری ایجاد می کند تا عمده حمل و نقلهای Bruins را در سال 2020 بدست آورد.

اگر فرصتی پیش بیاید ، فلتون گفت که قصد دارد با آن بدود.

فلتون ، یکی از سالخوردگان دارای معلولیت قرمز ، چهارشنبه در یک کنفرانس ویدیویی گفت: “من قطعاً آماده به عهده گرفتن این نقش هستم.” “این چیزی است که من تمام مدت حضورم در UC منتظر آن بوده ام و اکنون به نظر می رسد زمان آن فرا رسیده است ، من برای آن آماده هستم.”

بیشتر بخوان:  MLB شرط بندی در مورد شانس ، تصاویر صفحه: چه کسی شماره 1 کارت Wild Wild سری کلیولند را کسب می کند؟

س isال این است که آیا فلتون برای جذب ضرباتی که 20 بار در بین مداخلات اجرا می شود در بازی طراحی شده است؟ با 5 فوت 10 ، 200 پوند ، فلتون کمی کوچکتر از بریتن براون ، انتقال 6-1 فارغ التحصیلان ، 210 پوند دوک است و نامزد اصلی دیگر برای تصاحب مقام اول کلی است.

چیپ کلی ، مربی UCLA اخیراً گفت: “Britten بزرگتر به نظر می رسید ، بیشتر شبیه Josh است.” “… برای دو روز اول حضور در آنجا ، او چشمگیر است.”

بیشتر بخوان:  با نارضایتی 9 بازیکن ، ناراحتی ایالت آرکانزاس از ایالت کانزاس باعث احساساتی شدن مربی بلیک اندرسون می شود

براون به عنوان نامزد دریافت جایزه Doak Walker به عنوان بهترین شرکت کننده در مسابقات ، وارد فصل گذشته شد اما پس از مصدومیت از ناحیه شانه چپ تنها سه مسابقه انجام داد و مجبور شد تعدادی از مسابقات را در سال 2018 از دست بدهد.

مانند فلتون ، براون با طراحی موجودیت ، فصل را هدایت می کند مرد.

ماه گذشته براون به روزنامه تایمز گفت: “من امیدوارم كه آنچه JK انجام داد تا در UC به سرعت خرد شود.”

بریتین براون دوک از Najee Reams در کارولینای شمالی A & T در 7 سپتامبر 2019 ، در دورهام ، NC خارج شد

(Carl B DeBlacker / Associated Press)

البته ، کلی حرف بزرگی در تصمیم گیری در مورد اینکه چه کسی فرصتی برای ایجاد بهترین تأثیر کلی روی او دارد ، خواهد داشت. این مربی گفت که او هنوز هم طیف گسترده ای از دویدن از جمله کاظمیر آلن ، مارتل ایربی ، کگان جونز ، گروه کریستین ، جوم مک کلندون و کول کیندر را انجام می دهد.

بیشتر بخوان:  لس آنجلس داجرز برای بردن سری جهانی بازی 1 به Clayton Kershaw می روند

همه به غیر از فلتون و براون سعی دارند خود را در سطح دانشگاه ثابت کنند. اربی جوان در هفته اول اردوی آماده سازی از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و تنها در 10 مسابقه در طول فصل 2019 مصدومیت برنده شد. آلن ، دانشجوی سال دوم پیراهن قرمز ، فصل گذشته پس از محرومیت تحصیلی فقط 13 دارنده داشت.

جونز ، گروپ و مک لندون فصل گذشته به عنوان دانشجوی دوره اول با امیدهای زیادی که نیاز به یک تنظیم سریع داشت ، وارد شدند. هیچکس بره فصل گذشته را حمل نمی کرد.

بیشتر بخوان:  شارژرها Mike Pouncey نیاز به جراحی مفصل ران دارد ، فصل را از دست می دهد

جونز روز چهارشنبه گفت: “سال واقعا سختی بود” ، زیرا وقتی برای اولین بار به اینجا آمدم ، نمی دانستم چه انتظاری داشته باشم. “بنابراین هرچه بیشتر نمایشنامه ها و همه چیزهای دیگر را بدست آورم ، بازهم برای ترکیب و همه این موارد مناسب نبود. اما اکنون هموارتر شده است. … در این فصل احساس راحتی بیشتری می کنم ، احساس بهتری دارم ، احساس قوت می کنم.”

کمتر از یک هفته از شروع اردوی بوت گذشته است ، خیلی زود است که بگوییم چگونه ممکن است ظاهر خود را ارسال کند. فلتون گفت که او عمدتا در زمین صف می بندد اما اذعان کرد که تیم هنوز بازی های اصلی خود را انجام می دهد و هیچ تمرین مستقیمی را شروع نکرده است.

بیشتر بخوان:  نیک سبان از آلاباما پس از آزمایش منفی COVID-19 برای آموزش تیم از خط کنار زمین و جورجیا آزاد شد

کلی در پاسخ به این س bال که پشت او به دنبال چه چیزی است ، گفت که آنها باید توانایی توانایی توپ ، محافظت از پاس و گرفتن توپ از زمین را داشته باشند.

کلی گفت: “وقتی نقاط قوت آنها را کشف کردید ، فقط با این نقاط قوت بازی می کنید.”

فلتون ثابت کرد که می تواند کمی از همه کارها ، از جمله تیم های ویژه را انجام دهد. این شروع 100 یارد برای فرود را به عنوان بخشی از بازگشت حماسی مقابل ایالت واشنگتن در سال 2019 به ارمغان آورد و فصل را با 86 بارگیری از 331 یارد و فرود به پایان رساند ، که برای متوسط ​​3.8 یارد در هر بار خوب است. او همچنین 55 پذیرش برای 594 یارد و چهار بار انجام داد.

بیشتر بخوان:  لیکرز راکت را بیرون زد: جیمز هاردن ایراداتی دارد اما معامله با راسل وستبروک باعث بسته شدن پنجره هوستون است

بیماری همه گیر COVID-19 نتوانسته است از شرکت در تمرینات غیررسمی فلتون با دوریان تامپسون رابینسون ، هافبک ، که به گفته فلتون انتظار دارد “سودهای کلانی در سال جاری بپردازد” ، جلوگیری کند. فلتون می توانست این فصل را که دو بار در اواخر فصل بود آماده کند و برای مسابقات NFL Draft آماده شود ، اما او گفت که نمی خواهد سال 2020 ویژه Bruins را از دست بدهد.

فلتون گفت: “من فقط احساس می كنم كه واقعاً نزدیك هستیم كه چیزی را به دنیا نشان دهیم و به دنیا نشان دهیم.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxcvpk4c
is.gd/r9gua5
shrtco.de/AbzM1
clck.ru/RQ3pX
u.nu/c8vbq
ulvis.net/el6R

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پخش مستقیم را دنبال کنید: شجاعان به دنبال فشار دادن داگرها از لبه هستند

چ اکتبر 14 , 2020
هیچ چیزی منبع: حافظ استدیو لینک ها کوتاه شده tinyurl.com/yxk9anrfis.gd/sfc8NKshrtco.de/x6R28clck.ru/RQ3uWu.nu/un5ypulvis.net/ovqp بیشتر بخوان:  نیک سبان از آلاباما پس از آزمایش منفی COVID-19 برای آموزش تیم از خط کنار زمین و جورجیا آزاد شد