دندانهای فروشیعکس توسط Ute Grabowsky / Photothek از طریق Getty Images

دندان های قدیمی ، هاکی روی یخ ، و شکار ناخوشایند وسواس

در ژانویه سال 2020 ، پاول استاستینی برخی از دندانهای خود را از دست داد. در آن زمان ، استنلی یک شوالیه طلایی وگاس بود. از دست دادن دندان همراه با هاکی حرفه ای است. او پس از اینکه رقیب قصد پاکسازی داشت ، یک دیسک را از بالا گرفت و گلوله های استخوانی جایزه خود را آزاد کرد. هنگام جیغ کشیدن عصبانیت و درد ، استاستینی به یخ برخورد کرد و خون از دهانش چکه کرد. زبان او از طریق مجراهای ناشناخته دندانپزشکی سعی در شکل دادن هوا داشت و گریه هایش غیر قابل تخریب بود.

بیشتر بخوان:  گردهمایی های 47 ساله استوارت سینک برای پیروزی در Safeway Open

نمی توانم صحت این قسمت آخر را تأیید کنم ، اما قطعاً قسمت اول و آنچه بعد از آن به وجود آمد. پس از آن ، استاستینی دندان های خود را برداشت.

او جیغ می کشد ، خونریزی می کند و روی دستها و زانوها قرار دارد و دندانی را که از دهانش بیرون آمده است برمی دارد. لحظه ای است که نمی توانم از ذهنم بیرون بیایم. او حتی زبانش را بیرون آورد و تکان داد تا جایی که همه آن گوهرهای کوچک روی یخ افتادند. اگر می خواهید تماشا کنید ، عالی است (و خونین اگر این واضح نبود.)

بیشتر بخوان:  کم نیوتن بعد از پیروزی میهن پرستان با بازیکنان دلفینز به ماشین بازی می زند ، توضیح می دهد که مخالفان به دنبال زنجیره ای بودند

انسان ها رابطه عجیبی با دندان دارند. آنها تنها استخوان هایی هستند که می توانیم ببینیم (اگر همه چیز خوب پیش برود) بنابراین مشکلات دلبستگی ایجاد می کنیم. هنگامی که بدن شما مناسب نیست ، اغلب افراد مبالغ مسخره ای را برای “رفع” آن خرج می کنند. در زمان کودکی ، ما یک کیت شروع کننده داشتیم تا به ما بیاموزد که چگونه با آنها رفتار مناسب داشته باشیم. سپس با دسته ای جایگزین می شود که با گذشت زمان به آرامی تخریب می شود. سپس، مقداری افرادی – که به دندان ها احترام نمی گذارند – بیرون می روند و هاکی بازی می کنند و هیچ کس به فکر راه حل پیشگیری بهتر از تابوت لاستیکی کرکی نیست.

بیشتر بخوان:  راب Gronkowski موفق به ارائه در اولین Buccaneers

بهترین راه برای مراقبت از گنج جمعی دهان ما همیشه بزرگترین سوال انسان بوده است. برخی از افراد مسن معروف به چوب متوسل شده اند. در قرن 7 قبل از میلاد ، افراد بد از دندان حیوانات و سربندهای طلا برای ساختن پروتزهای جزئی استفاده می کردند. شخصیت مورد علاقه من: اشرافیت فرانسه در قرن هفدهم.

این افراد ثروتمند میل به شیرینی جات را پیدا کردند. آنها علاوه بر رژیم های غذایی با قند بالا ، تکنیک های سفید کنندگی دندان را نیز تجربه کرده اند – یک درمان زیبایی کاملاً ضروری برای زمان و مکانی که من از 25 سال گذشته خوشبختانه زندگی کرده ام. سریع زندگی کنید ، داغ بمیرید. مشکل این بود که قند شروع به پوسیدگی دندان ها کرد و اسیدی که برای سفیدکردن این مرواریدها استفاده می شود بیشتر در مینای دندان آسیب دیده از بین می رود. بنابراین نیازی به دندان های جدید بود. خوشبختانه برای اشراف ، جنگ در جریان بود.

بیشتر بخوان:  مایا مور اکنون با جاناتان آیرونز ، مردی که به او کمک کرد تا از زندان آزاد شود ، ازدواج کرده است

همه ما ناپلئون بناپارت و مهمانی او را در واترلو می شناسیم. مثل همه جنگ ها ، ثروتمندان در خانه ماندند و مردان جوان برای هلاکت به راه افتادند. اما از یک نظر خاص ، بزرگترین فاجعه نبرد این بود که کسانی که سقوط کرده بودند با یک مجموعه دندانهای سالم دفن می شوند که دیگر آن روح های خودخواه دیگر آنقدرها از آنها استفاده نمی کردند. راه حل؟ بعد از اینکه آنها جان خود را فدای فرانسه کردند ، دندانهای سربازان کشته شده نیز به فرانسه تحویل داده شد. یا به فرانسه فروخته شده است.

بیشتر بخوان:  پیش بینی NFL هفته 1: انتخاب های ما در برابر گسترش

رفتگران (از جمله برخی از لندن ، زیرا پول پول است) برای بیرون آوردن دندان از اجساد به میدان جنگ حمله می کنند. سپس به دندانپزشکی که از آن دندان مصنوعی درست می کردند فروخته شد که به نوبه خود به افراد ثروتمند فروخته شد. دندان شیرین مجاز بود شیرین بماند و جنگ عادلانه و موجه بود.

بنابراین ، Paul Stastini ، اقدامی هوشمندانه است که قبل از آنکه شخص دیگری روی آنها کیک بزند ، آن کیک ها را جمع می کند و آنها را به بالاترین قیمت پیشنهاد می دهد.

بیشتر بخوان:  میفیلد 2 TD پرتاب می کند ، براونز Colts را می گیرد تا به 4-1 برسد
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y384oklo
is.gd/gVQ9rl
shrtco.de/Tu18u
clck.ru/RNVQf


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/oudf

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دویت هوارد در یک جشن اینستاگرام لیکرز به طور اتفاقی پیام خصوصی را با نامزدش به اشتراک می گذارد

س اکتبر 13 , 2020
به نظر می رسید در دوش هوارد ، ستاره لس آنجلس لیکرز ، در بزرگترین شب زندگی حرفه ای خود در NBA ، باید در برخی از مسائل شخصی دست و پنجه نرم می کرد. تیم هشت بار NBA All Star اندکی پس از پیروزی لیکرز در میامی هیت با […]