دن مولن ، مربی فلوریدا گیترز ، مایل است 90،000 هوادار را برای بازی روز شنبه ببیند


گینسویل ، فلوریدا – دن مولن ، مربی فوتبال فلوریدا روز دوشنبه فرصت های زیادی را برای رفع هرگونه سردرگمی در مورد اظهار نظر خود در مورد تمایل خود برای جمع آوری 90،000 هوادار پر سر و صدا در داخل استادیوم بن هیل گریفین در هنگام شیوع ویروس کرونا پیدا کرد.

او هر كدام را رد كرد ، انتقاد را ناديده گرفت و اصرار كرد كه بر دفاع از قهرمان ملي LSU متمركز شود.

سوال: آیا با رئیس خود ، مدیر ورزشی ، اسکات استریکلین ، در مورد آنچه بعد از شکست 41-38 در Texas A&M گفتید ، بحثی داشته اید؟

مولن گفت: “نه ، من نگران تلاش برای غلبه بر LSU بودم.”

سپس: چه چیزی بعد از دو روز پشیمان می شود؟ آیا با رئیس مدرسه ، کنت فاکس صحبت کرده اید؟

بیشتر بخوان:  یوزپلنگ ها با "روباتی که از میکروب ها بیرون می زند" روز یکشنبه برای جمعیت آماده می شوند - وبلاگ Carolina Panthers

“بله ، من برای LSU آماده می شدم. اما ، منظورم این است که صادقانه می گویم. من فکر می کنم اگر به آنچه ما توانستیم انجام دهیم ، اقدامات احتیاطی ایمنی بازیکنان ما ، مربیان ما ، پرسنل ما را دنبال می کنند ، می دانید ، من فکر می کنم ما یک الگوی ایمنی برای کاری هستیم که در این مدت انجام داده ایم.” بازه زمانی.

“بنابراین من واقعاً افتخار می کنم که چگونه همه چیز را کنترل کردیم ، اینکه چقدر در همه کارها ایمن هستیم و تمام اقدامات احتیاطی که در این مدت انجام داده ایم.”

یک پیگیری دیگر: آیا می فهمید چقدر بد است بسیاری از افراد ، با ماسک یا بدون ماسک ، چهار ساعت در فضاهای محدود باشند؟

بیشتر بخوان:  پلی آف NBA بازی 7 - چگونه ناگتس کلیپرز را در لبه فاجعه دیگری قرار داد

“من فکر می کنم Texas A&M ، در واقع ، فضای خوبی را در بازی ایجاد کرده و آنها فضای جالبی را ایجاد کرده اند ، می دانید؟” مربی گفت. “من فکر کردم که آنها کار بزرگی انجام دادند … من با مردم صحبت نکردم زیرا من واقعاً در تلاش برای غلبه بر LSU بودم.

“اما ، شما می دانید ، همه مقامات دولتی ما چه می گویند و آنچه که دیگران انجام می دهند ، آنچه ما نیاز داریم این است که مهم نیست که هر تعداد نفر به ورزشگاه راه پیدا کنند ، ما باید تلاش کنیم تا جایی که می توانیم تلاش کنیم – همه طرفداران گاتور و همه ما – برای ایجاد بهترین ها. جو ممکن در روز مسابقه. “

بیشتر بخوان:  Saints vs Chargers: نحوه تماشا ، برنامه ریزی ، اطلاعات جریان مستقیم ، زمان بازی و کانال تلویزیونی

مولن روز شنبه ابروها را بالا برد وقتی که از هواداران خواست تا باتلاق را برای بازی روز شنبه مقابل ببرها جمع کنند. دستورالعمل های بازگشایی این ایالت تحت فرماندار رون دسانتس اجازه داده است که از اواخر ماه گذشته استادیوم ها برگزار شوند.

هیچ کالج یا تیم حرفه ای در ایالت سانشاین از درصد کمی از هواداران شرکت نکرده است. گاتورها 2،000 از تقریبا 17،000 تخصیص غیرفروش شده برای بازی های آغازین خود مقابل کارولینای جنوبی دو هفته پیش داشتند.

اما مولن چیزهای بیشتری می خواهد.

مولن بعد از تیم Aggies گفت: “من می دانم كه فرماندار ما این قانون را تصویب كرده است ، بنابراین مطمئناً ، ما امیدواریم كه مدیریت UF تصمیم بگیرد ما را با 100٪ كلاهبرداری در برابر LSU آماده كند – زیرا این مخاطبان قطعاً یكی از عوامل بازی بودند” تیم بی دفاع او را ناراحت كرد.

بیشتر بخوان:  چگونه Troy vs. ایالت تگزاس: کانال تلویزیونی ، اطلاعات جریان مستقیم فوتبال NCAA ، زمان شروع

پس از چند دقیقه به مولن فرصت داد تا عقب نشینی کند. در عوض ، او طرف نظرات خود قرار گرفت.

وی گفت: “من قطعاً می خواهم 90،000 را در باتلاق ببینم.” “من فکر نمی کنم که قسمت پشت صندلی ما باشد ، من یک صندلی خالی ندیده ام. آنجا شلوغ بود. گروه دانشجویی ، 50 هزار نفر باید پشت صندلی های ما باشند دیوانه می شوند. امیدوارم هفته آینده این یک مزیت در دادگاه ما ایجاد کند ، زیرا ما اکنون قانونی را در ایالت خود تصویب کرده ایم که ما را قادر می سازد این کار را انجام دهیم. ما می خواهیم.” برای دانشجویان ما در آنجا ما را تشویق می کنند تا از مزایای زمینه داخلی استفاده کنند. “

بیشتر بخوان:  سوفیا اسمیت ، شماره 1 انتخاب کلی NWSL ، صبر پیش از فصل تازه کار را برای Portland Thorns پذیرفته است

استریکلین به سرعت هرگونه ایده افتتاح دانشگاه فلوریدا و افزایش ظرفیت خود را شکست.

فوکس روز یکشنبه گامی دیگر به جلو برداشت و در توییتر گفت که فلوریدا “کاملاً و کاملاً متعهدانه پیروی از دستورالعمل های CDC برای هر قسمت از دانشگاه ما از کلاس ها گرفته تا مکان های ورزشی و همچنین راهنمایی های کارشناسان و مقامات بهداشت محلی و ایالتی است.”

دانشجویان دانشگاه فلوریدا در حال حاضر تمام کلاس ها را بصورت آنلاین برگزار می کنند. رهنمودهای دانشگاه فاصله فیزیکی را تعیین می کند و از ماسک یا پوشش صورت پارچه ای استفاده می کند ، محدودیت هایی که تعداد مسافران را در ساختمان ها محدود می کند. اما ظاهرا مولن فکر می کند جایگاه های شلوغ خوب خواهد شد.

بیشتر بخوان:  نواک جوکوویچ و رافائل نادال فینال مردان Open 2020 فرانسه است که به آن نیاز داریم

فاکس گفت: “این اقدامات احتیاطی همچنان م remainثرترین راه برای کاهش سرعت گسترش COVID-19 است.” “مهم است که همه اعضای جامعه UF و بازدید کنندگان دانشگاه از این دستورالعمل ها پیروی کنند.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4ps9kms
is.gd/8IRzmU
shrtco.de/Ho3N
clck.ru/RMfvU


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/YeTM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چگونه مایک بروسو بدون صنعت قهرمان اکتبر شد

د اکتبر 12 , 2020
موسیچیو نیز بی ادب بود ، اما او یک سال در قصر برای شیکاگو وایت ساکس بازی کرد. او رهبری ناآشنا را در بروسو دید ، یک اعتماد به نفس درونی که می تواند به او کمک کند تا انتظارات بیشتری را تحمل کند. موساشیو گفت: “توپ حرفه ای برای […]