ده بزرگ تغییر مسیر می دهد ، بعد از همه فوتبال پاییز بازی می کند


بالاخره ده بزرگ قصد دارد به فوتبال پاییزی ضربه خوبی بدهد.

کمتر از پنج هفته پس از فشار ورزش های پاییزی به نام ایمنی بازیکنان در طول بیماری همه گیر ، این کنفرانس روز چهارشنبه تغییر مسیر داد و گفت که قصد دارد فصل آخر فوتبال خود را آخر هفته 23 تا 24 اکتبر افتتاح کند.

همه 14 تیم در هشت هفته هشت بازی منظم انجام می دهند ، به علاوه این فرصت را دارند که در 19 دسامبر که بازی قهرمانی کنفرانس در ایندیاناپولیس برگزار می شود ، بازی نهم را انجام دهند – اگر همه چیز خوب پیش برود. این باید به ده بزرگ فرصت دهد تا برای قهرمانی کشور رقابت کند.

ده بزرگ گفت که شورای رidentsسای جمهور و دبیران آن روز سه شنبه به اتفاق آرا to برای شروع مجدد ورزش رأی دادند. رای گیری در ماه گذشته با موافقت 11-3 به تعویق افتاد و ایالت اوهایو ، آیووا و نبراسکا رأی مخالف دادند.

جین اسمیت ، مدیر ورزشی ایالت اوهایو گفت: “ما در مکان بهتری هستیم ، صرف نظر از اینکه چگونه به اینجا رسیده ایم و یا دردناک آن در طول مدت زمان انتظار برای رسیدن به این لحظه است.” “این همه پشت ماست. چه زیبا این است که ما یک فرآیند و پروتکل در اختیار داریم که مبتنی بر علم است و بر اساس درسهایی است که از 11 آگوست گرفته شده است. “

بیشتر بخوان:  اوساکا - آزارنکا: دو قهرمان اما یو اس اوپن تنها می تواند یک برنده داشته باشد | کوین میچل | ورزش

تصمیم بازی بعد از فشار شدید مربیان ، بازیکنان ، والدین و حتی رئیس جمهور دونالد ترامپ ، که همه آنها برای یک فصل بزرگ فوتبال ده تلاش می کنند ، بود. این کنفرانس میزبان تعدادی از ایالت های میدان جنگ در انتخابات نوامبر است و ترامپ به سرعت در یک توییت این حرکت را تحسین کرد.

ظهور آزمایش روزانه و سریع COVID-19 که وقتی رهبران دانشگاه تصمیم گرفتند از پاییز استفاده کنند ، در دسترس نیست و به رای گیری مجدد کمک کرد. ده بزرگ گفت که آزمایش آنتی ژن روزانه همه ورزشکاران ، مربیان و کارکنان ورزش پاییزه خود را از 30 سپتامبر آغاز می کند.

رئیس جمهور شمال غربی مورتون شاپیرو ، رئیس شورای رidentsسای جمهور ، گفت که نقطه عطف او در چراغ سبز دادن به فوتبال است – حتی اگر بسیاری از دانشجویان اجازه بازگشت به دانشگاه اوانستون ، ایلینوی را ندارند – تا گذشته تعطیلات آخر هفته.

بیشتر بخوان:  زاخ بنر جمعه عمل جراحی زانو انجام می دهد و قول می دهد سال آینده بهتر بازگردد

Schapiro گفت: “نظرات پزشکی تغییر کرد.” از پل ساموئلسون ، اقتصاددان بزرگ ، یک بار س whyال شد که چرا تصمیم خود را تغییر داده است؟ و او گفت ، “هنگامی که واقعیت ها تغییر می کند ، ذهن تغییر می کند.”

برای تعیین اینکه آیا تیم ها باید تمرین را متوقف کنند یا بازی کنند ، از میزان مثبت تیمی و آستانه میزان مثبت جمعیت استفاده خواهد شد. پس از ارزیابی مثبت COVID-19 ، پس از ارزیابی قلبی و ترخیص از قلب توسط یک متخصص قلب و عروق تعیین شده توسط دانشگاه ، اولین بازیکنی که می تواند به مسابقات بازگردد 21 روز خواهد بود.

میوکاردیت ، التهاب قلب نیز از دیگر نگرانی های ده بزرگ در ماه اوت بود.

دکتر جیم بورچرز ، پزشک تیم ایالت اوهایو گفت: “همه افراد مرتبط با ده بزرگ باید از اقدامات اساسی که اکنون برای محافظت بهتر از سلامتی و ایمنی دانشجویان ورزشکار و جوامع اطراف برداشته شده است ، بسیار افتخار کنند.” .

بیشتر بخوان:  Ehlinger شماره 14 تگزاس را نسبت به UTEP 59-3 بالاتر می برد

ده بزرگ تعظیم خواهد کرد ، اما این کنفرانس به مدت یک ماه درگیر شده است و تجارت در شهرهای کالج از نبراسکا تا مریلند میلیون ها فروش را از دست داده است.

کمیسیونر سال اول کوین وارن هدف اصلی بود ، که به دلیل عدم ارتباط و عدم ارائه اطلاعات کافی برای پشتیبانی از تصمیم اولیه مورد انتقاد قرار گرفت.

“ما ورزشکاران پرشوری داریم. وارن درباره این ضربه گفت: “ما خانواده های پرشوری داریم و طرفداران پرشوری داریم.” “و بنابراین من این را از نقطه نظر مثبت می گیرم.”

ده بزرگ ورزشهای پاییزی را فقط شش روز پس از رونمایی از برنامه اصلاح شده فقط کنفرانس که قرار بود آخر هفته روز کارگر آغاز شود ، به تعویق انداخت و نشان داد که سعی می کند فصل را در بهار جبران کند. اما هیچ برنامه ای در دست اجرا نبود و واکنش شدید بود. ترامپ در یک لحظه وارن را صدا زد ، وی گفتگوی آنها را “” پربار “و” محترمانه “توصیف کرد.

بیشتر بخوان:  جشن لیکرز از یک فاصله بسیار شدید اجتماعی چه شکلی است

Pac-12 در به تعویق انداختن ده بزرگ را دنبال کرد ، اما توضیحات آن بسیار دقیق تر بود و همچنین موانع واضح تری نیز برای پاک کردن داشت. نیمی از مدارس Pac-12 هنوز تحت محدودیت های ایالتی کار می کنند که تمرین تیم ها را غیر ممکن می کند.

کمیساریای Pac-12 لری اسکات روز سه شنبه بیانیه ای منتشر کرد و گفت: مقامات ایالتی در کالیفرنیا و اورگان کنفرانس را برای شروع آماده سازی برای یک فصل فوتبال واگذار نکرده اند.

وی گفت: “ما امیدواریم که توانایی جدید آزمایش روزانه ما بتواند رضایت مقامات بهداشت عمومی را در کالیفرنیا و اورگن برای شروع تمرین و رقابت برقرار کند.” این کنفرانس همچنین با آتش سوزی در سراسر غرب سرو کار دارد.

همانطور که Big Ten و Pac-12 در ماه اوت وثیقه گرفتند ، سه کنفرانس Power Five دیگر همراه با سه لیگ معتبر فوتبال کالج پیش رفت. بازی ها آغاز شده اند ، هفته گذشته کنفرانس Big 12 و Atlantic Coast آغاز به کار کرد. قرار است کنفرانس جنوب شرقی بازی ها را از 26 سپتامبر آغاز کند.

بیشتر بخوان:  Leighton Vander Esch از کابوی ها دچار شکستگی استخوان یقه است

در همین حال ، ده بزرگ در حاشیه قرار داشت و مربیان در تلاش بودند تا برای بازیکنان توضیح دهند که چرا تیم های دیگر می توانند بازی کنند اما آنها نمی توانند.

در نبراسکا ، رئیس مدرسه ، مدیر ورزشی و مربی اسکات فراست ابراز ناامیدی کردند. فراست حتی پیشنهاد داد که نبراسکا برای انجام بازی در خارج از ده بزرگ نگاه کند در حالی که هشت بازیکنش به دلیل تصمیم به تعویق انداختن ، بزرگ ده را شکایت کردند. گلن اسنودگراس ، پدر یکی از بازیکنان ، گرت اسنودگراس ، در حال تدریس کلاس در دبیرستان یورک (نبراسکا) بود که خبر واژگونی را دریافت کرد.

وی گفت: “این همان چیزی است که بسیاری از مردم به سختی برای آن جنگیده اند.” “من نمی توانم به اندازه کافی در مورد آن هشت پسر و آنچه آنها جرات انجام دادن را داشته باشند بگویم. آنها تمام زندگی خود را برای رسیدن به جایی که هستند کار کردند و فقط می خواستند بازی کنند. “

مدیر ورزشی ویسکانسین ، باری آلوارز گفت که تیم های بیگ ده می توانند بلافاصله تمرین کنند. این برنامه همراه با پیچ و تاب است. در روز شنبه قهرمانی ، برنامه این است که هر تیم یک بازی اضافی ارائه دهد ، تیم ها را با توجه به مکان های خود در جدول رده بندی مطابقت دهد: شماره 2 در مقابل شماره 2 ، شماره 3 در مقابل شماره 3 و غیره.

بیشتر بخوان:  براون انتظار دارد در نقش بیکر میفیلد ، اودل بکهام و جارویس لندری بازی کند

آلوارز گفت که می توان آن مسابقات را اصلاح کرد تا از انجام بازیهای فصل منظم جلوگیری کند. آلوارز گفت ، سومین برنامه ده بزرگ سال باید حدوداً یک هفته دیگر آماده شود.

آنجوان سیمونز ، خط اصلی ایالت میشیگان گفت: “ما هیجان زده ایم و نمی توانیم صبر کنیم تا شروع کنیم.”

نویسندگان AP Sports ، لری لاج ، اریک اولسون و میچ استیسی در این کار مشارکت داشتند.

رالف دی روسو را در https://twitter.com/ralphDrussoAP دنبال کنید و در http://www.westwoodonepodcasts.com/pods/ap-top-25-college-football-podcast/ گوش دهید

فوتبال AP بیشتر کالج: https://apnews.com/Collegefootball و https://twitter.com/AP-Top25
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4xzy6ya
is.gd/QDsBPQ
shrtco.de/3gJi1
clck.ru/QsnTM
u.nu/ok2ep
ulvis.net/vPB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

49 نفر پیام های نژادپرستانه ارسال شده به Cardinals 'Budda Baker را تقبیح می کنند ، تحقیقات را برای شناسایی فرستنده آغاز می کنند

چ سپتامبر 16 , 2020
USATSI در باخت 24-20 سان فرانسیسکو به کاردینالز آریزونا ، ایمنی Budda Baker با جورج کیتل ستاره 49ers مقابله کرد و از ناحیه انتهای محکم با زانوی چپ پیچ خورده کنار آمد. بعد از بازی، بیکر با ارسال توییتر عکسهایی از پیامهای نامناسب را که دریافت کرده است در اینستاگرام […]