ده رئیس جمهور بزرگ برای شروع فوتبال بحث می کنند


روسای بزرگ ده دانشگاه روز یکشنبه ملاقات می کنند تا سخنرانی در مورد بازی کردن یک فصل فوتبال پاییز را بشنوند – شاید به محض اواخر اکتبر – در فشار فشار والدین ، ​​بازیکنان ، مربیان و حتی رئیس جمهور برای شروع کار.

شخصی که از اوضاع آگاهی مستقیم دارد ، به خبرگزاری آسوشیتدپرس گفت که گروه ویژه بازگشت ده بزرگ به مسابقات روز شنبه ملاقات کرد. کمیته فرعی پزشکی ، متشکل از مدیران ورزشی ، پزشکان و کارکنان آموزش ورزش ، در یک گروه فرعی از روسای جمهور و رئیس ها سخنرانی کرد. این ارائه شامل پیشرفت هایی در دسترس بودن سریع و روزانه آزمایش COVID-19 بود.

بیشتر بخوان:  تیتان ها هنگام پرتاب تاننهیل به مدت 3 TD ، 1-1 را با حساب 42-16 شکست دادند

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا کلیک کنید

این شخص که خواست نامش فاش نشود ، زیرا ده بزرگ قصد نداشت هیچ اطلاعیه ای درباره تلاش خود برای بازگشت به بازی ارائه دهد ، گفت که این یک “جلسه مثبت” است که منجر به تعیین یک سخنرانی برای گروه کامل روسای جمهور و صدراعظم یکشنبه.

این فرد گفت که این ارائه شامل ، پزشکی ، تلویزیون و برنامه ریزی برای فوتبال است. رای گیری برای شروع یک فصل تضمین نمی شود که یکشنبه انجام شود اما ممکن است در روزهای آینده اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوان:  NFL به دلیل ویروس کرونا ویروس بازی های بزرگی را خارج از برنامه انجام می دهد

این خبر اولین بار توسط یاهو گزارش شد ورزش ها

ده بزرگ فصل پاییز خود را به علت نگرانی در مورد بازی همه گیر COVID-19 به تعویق انداخت ، در حالی که ر presسای جمهور و دبیران با رای 11-3 موافق بودند. ایالت اوهایو ، آیووا و نبراسکا به تعویق انداختن رأی دادند.

کوین وارن ، کمیساریای کنفرانس و سال اول ، از همان زمان با فشار از داخل و خارج مواجه شده است. والدین در دانشگاه ها و جلوی دفاتر Big Ten در خارج از شیکاگو تظاهرات کردند. گروهی از بازیکنان نبراسکا برای لغو تصمیم عدم بازی در این کنفرانس شکایت کردند.

بیشتر بخوان:  نائومی اوزاکا ، در حالی که برای عدالت اجتماعی شرکت می کرد ، عنوان قهرمانی ایالات متحده را از آن خود کرد

مربی ایالت اوهایو ، رایان دی ، روز پنجشنبه بیانیه ای منتشر كرد و از كنفرانس خواست كه درمورد تصمیم خود برای به تعویق انداختن وضوح بیشتری نشان دهد و جیمز فرانكلین ، مربی ایالت پن اظهارات مشابهی را در یك مصاحبه رادیویی بیان كرد.

Buckeyes Day در شماره 25 در 25 مسابقه برتر پیشین AP قرار داشت. Lions Nittany Lions در Franklin شماره 7 بودند.

در اولین شنبه فصل فوتبال که تیم های Power Five در آن بازی می کردند ، تیم های Big Ten بیکار بودند در حالی که مدیران ورزشی و رهبران دانشگاه در حال کار بر روی روش هایی بودند که احتمالاً یک فصل فوتبال پاییزی را نجات دهند.

بیشتر بخوان:  ظالمانه ترین دستاورد دون دریزدیل مورد هجوم واقع شد

اگر اوضاع به سرعت پیش برود ، ده بزرگ می تواند یک فصل را در حدود یک ماه شروع کند و شاید هنوز هم برای رسیدن به یک مرحله در پلی آف کالج فوتبال رقابت کند. در حالی که برخی از تیم های Big 12 و کنفرانس ساحل آتلانتیک فصول خود را از شنبه آغاز کردند و هفته آینده تعداد بیشتری از آنها برگزار می شود ، کنفرانس جنوب شرقی قرار نیست تا 26 سپتامبر آغاز شود.


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

درباره NFL هفته 1 چه بدانید

ی سپتامبر 13 , 2020
تماشای فوتبال در روز یکشنبه عجیب خواهد بود ، در سالی که هرگونه عادی ورزش در میان مصائب بی شماری در خارج از زمین اتفاق می افتد. ناهماهنگی در حال حاضر فوتبال بازی پنجشنبه شب با هیجان از سرگرفتن مراسم NFL در کانزاس سیتی ، جایی که پاتریک ماهومس و […]