دوربین آیفون 12 اپل مغزهای جدیدی برای عکاسی محاسباتی دریافت می کند


Apple iPhone 12 حالت شبانه را برای دوربین های با وضوح فوق العاده و سلفی ارائه می دهد ، نه فقط دوربین اصلی.

عکس صفحه توسط استیون شنکلند / CNET

آیفون 12 اپل از هوش عکاسی محاسباتی جدیدی برخوردار است – ترفندهای پردازشی که به تلفن امکان می دهد عکس های بهتری نسبت به عکس دیگر با سخت افزار دوربین کوچکتر تهیه کند. این شرکت در روز سه شنبه در مراسم رونمایی از آیفون 12 اپل گفت ، از جمله ویژگی های جدید می توان به گسترش حالت شب برای دوربین های فوق عریض و سلفی و حالت HDR پیشرفته برای صحنه های چالش برانگیز با عناصر روشن و تاریک اشاره کرد.

HDR مخفف High Dynamic Range است – توانایی ضبط جزئیات سایه بدون تبدیل نورهای برجسته به وضعیت ناموزون. اپل گفت که آیفون های جدید فناوری نسل سوم HDR را برای ضبط جزئیات بهتر مانند چهره های آغشته ارائه می دهند. اپل گفت که از فناوری یادگیری ماشین برای قضاوت در مورد گزینه های پردازش مانند افزایش روشنایی در مناطق تاریک نیز استفاده می کند.

دوربین ها یکی از مهمترین ویژگیهای تلفن هوشمند جدید است که سرعت پردازنده و شبکه را می طلبد. ما برای مستند کردن زندگی خود ، به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده و لذت بردن از بیان هنری عکس و فیلم می گیریم.

اپل در حال تکرار گزینه های سخت افزاری ساخته شده در سال 2019 با آیفون 11 است. آیفون 12 اصلی دارای دو دوربین است ، نمایشگر اصلی و یک گزینه فوق العاده سریع که برای عکسهای گروهی ، فضای داخلی تنگ و مناظر گسترده مناسب است.

آیفون 12 از اپل

آیفون 12 از اپل

عکس صفحه توسط استفان شنکلند / CNET


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3zk5taj
is.gd/YU1pN6
shrtco.de/YafaJ
clck.ru/RNaKK
u.nu/d5dvj
ulvis.net/Cx76

بیشتر بخوان:  اسپیکر هوشمند Microsoft Teams کورتانا را به اتاق جلسات می آورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهترین روش برای هزینه 20 یا 30 دلار یا 50 دلار در ماه برای پخش جریانی نمایش ها ، ورزش ها و فیلم ها

س اکتبر 13 , 2020
لندن ، انگلیس – 31 ژوئیه 2018: دکمه های برنامه جریان Netflix ، احاطه شده توسط BBC iPlayer ، Speedtest ، News و برنامه های دیگر در صفحه آیفون. گرانترین سرویس پخش ویدئو چیست؟ دانشکده. ممکن است روش دیگری برای بررسی اطلاعات کارت اعتباری خود در نظر بگیرید. سرویس های […]