دومنیک تیم پس از پیروزی در مسابقات آزاد آمریکا به مسابقات آزاد فرانسه راه می یابد


رافائل نادال و نواک جوکوویچ که به اروپا برگشتند ، قبل از رفتن به رختخواب بعد از نیمه شب ، فقط چهار ست اول فینال مردان Open United States را تماشا کردند.

این کار تقریباً مانند این بود که از بیابان به گراند کانیون رانندگی کنید و هرگز مجبور به تماشای منظره نشوید.

بازپرداخت فقط در انتهای سفر یکشنبه شب اتفاق افتاد ، زمانی که یک مسابقه متوسط ​​با کیفیت بسیار زیاد و نوسان آور به چیزی به یاد ماندنی تبدیل شد زیرا الکساندر Zverev نتوانست Dominic Thiem را که نمی توانست Zverev را که موفق به اتمام Thiem نیست ، به پایان برساند. ، که سرانجام توانست از سال 2014 به عنوان اولین قهرمان تک نفره گرند اسلم مردان جدید شناخته شود.

آنها روز دوشنبه در مصاحبه ای با نیویورک تایمز گفت: “ما هر دو آن را در راکت خود داشتیم.”

این غیرقابل انکار است و اغلب برای آن دسته از تماشاگران که به مجموعه پنجم و قاطعانه بریک شکن آن راه پیدا کردند ، آزار دهنده بود. هر دو نامزد نهایی اولین عنوان اصلی خود را آنقدر می خواستند که بعضی اوقات قادر به عملکرد نبودند.

بیشتر بخوان:  تونی كمپ به باشگاه اسلایدهای Matrix پیوست

هر دو از اعصاب تنگ هستند. اما کنترل تایم بر روی خودش در نهایت کمی بیشتر بود و شلیک کردن او در حین کشش کاملاً جسورانه تر بود ، از جمله برنده های پیش پا افتاده پشت سر هم در خطی که به او اجازه می داد سرویس را از 30-30 در 4-5 نگه دارد. مجموعه نهایی

هنوز تمام نشده بود. وقفه ، خطا ، خفه کردن و برنده های بیشتر در پیش است. اما می توانست همین جا تمام شود ، در حالی که Zverev فقط دو امتیاز از پیروزی بدست آورد و از این لذت برد که دیگر نگران ییپ هایی که برای سرویس خود داشت نگران نباشد.

گونتر برسنیک ، مربی دیرینه تیم ، در یک مصاحبه تلفنی گفت: “سطح مسابقه برای من یکی از بدترین فینالهایی بود که در زندگی ام دیدم.” “اما این دو بازیکن جوان بودند که سعی در انجام کاری داشتند که قبلاً هرگز در زندگی خود انجام نداده بودند.

“برای من ، تکنیک بهتر در یک مسابقه طولانی ترین طول می کشد ، و دومنیک از تکنیک بهتری برخوردار است و پسری از سال 2016 است که هر زمان که سه بزرگ دیگر در تصویر نباشند ، بیشتر از همه شایسته عنوان گرند اسلم است.”

بیشتر بخوان:  گاوچران سابق دز برایانت ، مایک دیتکا را به خاطر نظرات سرود ملی منفجر کرد: "با بهترین کیفیت"

Bresnik مربیگری Thiem ، همکار اتریشی خود را از زمانی که Thiem 8 ساله بود آغاز کرد. برسنیک 18 سال قبل از جدایی تیام از بازی و ذهنیت او شکل گرفت و نیکولاس ماسو ، قهرمان اسبق انفرادی المپیک را به عنوان مربی خود استخدام کرد.

Thiem گفت: “یک قدم بزرگ و یک تصمیم بسیار سخت.” “البته من باید از گونتر بسیار تشکر کنم. او تمام سکته های مغزی را به من آموخت ، اما در همان زمان احساس کردم قسمت های کوچکی از بازی من وجود دارد که واقعاً می توانم آنقدر پیشرفت کنم و این دقیقاً همان چیزی است که نیکو به من کمک کرد ، خصوصاً پیشرفتی که کردم و پیشرفتی که داشتم در سطوح سریعتر ، در تخته های سخت کار کرد. “

Thiem ، 27 ساله ، همچنین معتقد است که جدا شدن از مربی خود – البته با حمایت پدر و مادرش – به او اجازه داده تا مالکیت بیشتری از حرفه خود و حتی عکسهایش داشته باشد.

Thiem گفت: “استقلال و بزرگ شدن بسیار مهم است.” “اگر در دادگاه پنجم باشد ، در دادگاه ، شما باید تصمیم خود را بگیرید. اگر در خارج از دادگاه آزاد باشید ، اگر تیم خود را داشته باشید و تصمیم خود را بگیرید ، تصمیم گیری در دادگاه نیز آسان خواهد بود. این باعث تغییر در سال گذشته و همچنین امسال شد. “

بیشتر بخوان:  پس از برنده شدن سیندرلا اوپن بریتانیا ، یک ستاره جدید با یک تورنمنت بزرگ گلف سازگار می شود

از نظر Bresnik ، Thiem همیشه یک بازیکن گام به گام بوده است ، در اواخر نوجوانی یا اوایل 20 سالگی قادر به کسب یک عنوان بزرگ نیست اما بسیار قادر به پیشرفت در آن است.

بنابراین بازی کرده است.

تایم در اولین فینال گرند اسلم خود هیچ ست بدست نیاورد: باخت به نادال در اوپن فرانسه 2018. تایم در ست بعدی خود یک ست را به دست آورد: باخت دیگر به نادال در اوپن فرانسه 2019. تایم در سومین ست خود دو ست به دست آورد: باخت در 5 گل به جوکوویچ در اوپن استرالیا امسال.

در چهارمین فینال بزرگ تیمم که یکشنبه شب برگزار شد ، او سه ست لازم را مقابل Zverev کسب کرد.

تایم 4-7 مقابل جوکوویچ ، 5-9 مقابل نادال و 5-2 مقابل راجر فدرر است.

آیا اگر او می توانست یکی از سه بزرگ را در طول رسیدن به عنوان قهرمانی در نیویورک شکست دهد ، معنای بیشتری داشت؟

بیشتر بخوان:  جزیره ای ها در بازی 5 برابر Lightning زنده می مانند

Thiem گفت: “به هیچ وجه.” “برای من ، ارزش آن کمتر یا بیشتر نیست. هرکسی را که بزنم برایم مهم نیست. من در فینال های قبلی خودم این شانس را داشتم که یکی از سه بزرگ یا حتی دو نفر از آنها را در راه رسیدن به یک عنوان شکست دهم. من شکست خوردم ، اما امیدوارم شانس بیشتری برای انجام این کار پیدا کنم. در گوشه ای مسابقات آزاد فرانسه وجود دارد. “

Thiem در سه فصل گذشته دومین بهترین بازیکن زمین در پشت نادال بوده است و مدتهاست تصور می کرد که اگر عنوان قهرمانی او در گرند اسلم اولین باشد ، در صورت “کت و شلوار” ظاهر می شود. در عوض ، آن را به یک جعبه سخت اکریلیک سریع در نیویورک وارد کردیم و تقریبا هیچ کس در جایگاه قرار نداشت.

Thiem گفت: “مطمئناً نه آنگونه كه تصور می كردم ، اما احساس مرا ناامید نكرد.” “یک تسکین بزرگ و یک لحظه خوشحال کننده وقتی که آن نقطه مسابقه را تبدیل کردم.”

اما خاک رس هنوز سطح مورد علاقه او است و حتی اگر نادال یک قهرمان 12 بار در اوپن فرانسه باشد (که اشتباه تایپی نیست) و بعد از پرش از مسابقات US Open برای تمرین در مسابقات آزاد باشد ، نمی توان او را در پاریس حساب کرد. اروپا روی خاک رس.

بیشتر بخوان:  هرشل واکر به تظاهرات عدالت اجتماعی NFL واکنش نشان می دهد

Thiem گفت: “من بسیار مطمئن هستم كه از نظر جسمی 100 درصد بهبود خواهم یافت و آماده هستم ، اما مسئله دیگر این است كه چگونه US Open Open را از نظر احساسی ، ذهنی هضم می كنم.” “این واقعاً برای خودم یک دستاورد عظیم و بزرگ است ، بزرگتر از هر چیزی که تاکنون در حرفه تنیس خود به دست آورده ام ، بنابراین مطمئن نیستم که چگونه از پس این کار برآیم. الان هنوز پر از آدرنالین و احساسات شاد از دیروز هستم. اما به محض گذشت چند روز ، احساسات من را خواهیم دید. “

تایم در این فصل یک رویداد تور زمینی را تجربه کرده است: مسابقات ریو اوپن در فوریه قبل از وقفه تور پنج ماهه ناشی از بیماری همه گیر ویروس کرونا. وی همچنین در طول تعطیلات بر روی خاک رس رویدادهای نمایشگاهی را اجرا کرد ، از جمله تور آدریا ، مدار غلط جوکوویچ که در ماه ژوئن در صربستان و کرواسی برگزار شد.

بیشتر بخوان:  پدر ستاره فوتبال کالج بیگ ده ، شاون وید ، در میان تصمیم پسر برای بازی در مورد اتحادیه بازیکنان بحث می کند

تست های جوکوویچ ، گریگور دیمیتروف ، برنا کوریچ و سایر بازیکنان و مربیان از نظر ویروس مثبت بود ، اما تیام یکی از آنها نبود. او گفت که قبل از پاریس دیگر بازی نخواهد کرد.

برسنیک گفت: “برای اینکه دومینیک از هر سطحی به خاک رس برود ، من می گویم که نیم ساعت طول می کشد.” “او خیلی عادت کرده است.”

سازگاری برای تبدیل شدن به یک قهرمان گرند اسلم ممکن است کمی بیشتر طول بکشد ، به ویژه هنگامی که خیلی خطرناک بود که اتفاق بیفتد.

برسنیک گفت: “ممکن است فکر کنید برنده شدن اولین بار در 27 سالگی خیلی دیر است.” “اما من 10 سال است که می گویم ، بهترین زمان برای یک تنیسور امروز بین 26 تا 33 سال است. اگر دومینیک در پنج سال آینده پنج تا 10 عنوان گرند اسلم کسب کند ، من صادقانه تعجب نخواهم کرد.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyqv9hso
is.gd/l4Tzge
shrtco.de/5ziy
clck.ru/QrRHm
u.nu/te2hp
ulvis.net/tLP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رویداد 2020 اپل امروز است: همه چیزهایی که انتظار داریم از iPad جدید گرفته تا Apple Watch ببینیم

س سپتامبر 15 , 2020
سیب بعد از ماهها حدس و گمان اینکه آیا ما به ما دست خواهد یافت یا نه آیفون 12 و Apple Watch 6 در همان بازه زمانی سالهای گذشته ، اپل تأیید کرده است که میزبان یک امروز رویداد را راه اندازی کنید – البته ، فروشگاه اپل خراب است […]