دومینیک Thiem برای برنده شدن در فینال Open US از 2 ست به پایین برمی گردد


بازگشت تنیس گرند اسلم.

در یک بازگشت وحشی که غیرممکن و قابل پیش بینی به نظر می رسید ، از دست داد و سپس پیدا شد ، دومنیک Thiem از دو ست به پایین مبارزه کرد تا یکشنبه شب مقابل الکساندر Zverev با نتیجه 2-6 ، 4-6 ، 6-4 ، 6-3 مقابل ایالات متحده آمریکا Open Open به پیروزی برسد. ، 7-6 (6).

تایم در تساوی شکست ست پنجم که در یک ماراتن چهار ساعته حضور داشت که شامل فرصت های طلایی برای پیروزی Zverev بود ، Zverev را لبه کرد و هر دو نفر را در آخرین لحظات با گرفتگی درگیر کرد.

تایم ، 27 ساله اتریشی ، در چهارمین فینال بزرگ خود اولین تورنمنت گرند اسلم را از آن خود کرد. یک عامل مهم این بود که این بار نه راجر فدرر ، رافائل نادال و نه نواک جوکوویچ در آن طرف تور ایستادند.

Thiem ، یکی از گروه بازیکنان جوان آینده دار که مدتهاست نتوانسته اند آن غول های پیر را سرنگون کنند ، به اولین بازیکن فعلی 20 ساله خود تبدیل شد که در یک مسابقات گرند اسلم پیروز شد. او اولین قهرمان جدید گرند اسلم در شش سال گذشته است.

در حالی که Zverev برای بازی 5-3 در ست پنجم خدمت می کرد ، Thiem دو امتیاز اول را بدست آورد تا ژرمن بزرگ را روی طناب بکشد ، سپس او را مجبور به یک خطای زیاد کرد زیرا Zverev نتوانست دروازه قهرمانی را ببندد.

بیشتر بخوان:  استیلرز از تصمیم ویلانوئوا برای پوشاندن نام پلیس در اثر تیراندازی به قربانی با قهرمان افتاده ارتش متعجب شد: گزارش

اگرچه این مسابقات همیشه به دلیل عدم حضور فدرر و نادال و محرومیت جوکوویچ برای ضربه ناخواسته یک داور خط با توپ شناخته شده است ، اما نام Thiem در همان فونت قهرمانان گذشته حک خواهد شد. در چک برنده 3 میلیون دلاری وی تخفیفی وجود نداشت.

زودپز نهایی بازی ، سری شکن پنجم ، یک عالم کوچک مسابقه بود. Zverev زودتر پیش افتاد ، Thiem برای به دست گرفتن کنترل دوباره جنگید ، سپس Zverev با دو امتیاز مسابقه جنگید تا نتیجه را در 6-6 به ثمر برساند. اما Thiem با یک انتقاد آخرین برنده فورهند را از بین برد و Zverev یک آخرین ضربه عقب را ارسال کرد تا Thiem به عنوان قهرمانی دست یابد.

وقتی تموم شد Thiem فرو ریخت. دقایقی بعد ، Zverev هنگام تشکر از پدر و مادرش ، هنگام مراسم جایزه اشک ریخت. وی گفت: “این فقط سخت است که می دانید.” “آرزو می کنم روزی بتوانم جام را به خانه بیاورم.”

Thiem گفت: “ما هر دو لیاقت آن را داشتیم.”

برای سالها ، رهبران این ورزش و طرفداران آن فکر می کردند که با پایان یافتن مشاغل داستانی جوکوویچ ، فدرر و نادال ، تنیس چگونه خواهد بود. اگر روز یکشنبه نشانه ای بود ، نزاعی بی پایان و عصب کوبنده رخ خواهد داد تا ببینیم چه کسی می تواند کفش های خود را پر کند.

بیشتر بخوان:  پیش نمایش ، برنامه و زمانهای سری 2020 NL Division

البته کسی نمی تواند. بعید به نظر می رسد که تنیس هرگز سه بازیکن داشته باشد که برای کسب عنوان بزرگترین بازی در یک زمان رقابت کنند. اما زیر آسمان صاف و استادیوم متأسفانه خالی آرتور آش به دلیل همه گیری ویروس کرونا ، Zverev و Thiem نشان دادند که مرحله بعدی این ورزش در درام پرمخاطره و آزمایش اعصابی که بازی را برای دهه ها تعریف کرده اند کوتاه نخواهد بود. ، صرف نظر از اینکه در دادگاه است.

به دلیل همه گیری ، یو اس اوپن از یک جشن پرشور بازی به نمایش دمدمی خلوص تنیس ، بدون تماشاگران خرید بلیط در استادیوم های خالی غار بازی کرد.

روی کاغذ ، مسابقه برای شکست Thiem بود. تایم دانیل مدودف ، حریف برتر باقی مانده پس از محرومیت جوکوویچ ، را در سه ست در نیمه نهایی اعزام کرد. او در شش مسابقه فقط یک ست را کنار گذاشته بود. تاول پشت سر او ضربه ای شد که هیچ کس نتوانست پاسخ دهد ، همان کسی که باعث شد بهترین بازیکنان جهان سر خود را تکان دهند و روح آنها خرد شود و یک پیروز دیگر در یک خط حاشیه ای غوغا کند.

از طرف دیگر ، Zverev به خصوص در مرحله نیمه نهایی پر از خطا ، وقتی دو ست پایین بود و با سرعت 75 مایل در ساعت به ثمر می رسید ، کاملاً قابل شکست بود. او به نوعی فرار کرد – و وقتی خندید ، خندید ، کاملاً باور نکرد که می تواند خیلی ضعیف بازی کند و هنوز هم در یک فینال گرند اسلم به میدان برود.

بیشتر بخوان:  خانه براندون لوو Power Rays را به بازی 2 هدایت می کند تا داجرها را شکست دهد

اما آنها Thiem متفاوت بودند که برای یکشنبه آخر وارد شدند ، و Zverev متفاوت. حداقل اوایل

برای دو ست ، Zverev قدرت اولین سرویس خود را سوار شد و خطاهای خود را در یک عملکرد واضح و کارآمد محدود کرد که شهرت او را به عنوان یک بازیکن مستعد ناسازگاری در بزرگترین لحظات علی رغم هدیه های بی نظیر ورزشی خود نفی کرد.

Thiem ، كه با دقت ترسناكي در مسابقات شركت كرده بود ، براي يافتن ريتم خود تلاش مي كرد و در شوت هايي كه نزديك به دو هفته از خطوط چسبيده بود ، از دور و دراز دور بود.

و سپس همه چیز برای Zverev به پهلو شروع شد.

تماشای از دست دادن یک بازیکن برتر با دو گراند اسلم در خط مقابل مانند این است که شخصی شاهد یک نوع شکنجه روانی بی رحمانه است. با ادامه مسابقه ، نکاتی مبنی بر زنده ماندن Thiem و احتراق Zverev وجود داشت.

بازی Zverev در اواخر ست دوم ، زمانی که یک ضربه راحت را از دست داد ، خطای خود را نشان داد و شروع به شکاف کرد. او سرویس را روی سرویس بعدی خود گرفت ، اما متزلزل کننده به تیم یادآوری کرد (اگر واقعاً نیاز به یادآوری داشت) که Zverev قبلاً هرگز یکی از این فینال های گرند اسلم را نبسته بود. در واقع ، او یکی بازی نکرده بود.

بیشتر بخوان:  دوتایی Clemson از QB Lawrence ، RB Etienne در خط Heisman

در اوایل ست سوم ، زورف یک ضربه راحت دیگر را روی یک نقطه استراحت از دست داد و تیم خط نجات خود را داشت. با چرخش از آزادی شخصی که پشت به دیوار است و چیزی برای از دست دادن ندارد ، او شروع به یافتن اهداف خود کرد و Zverev را مجبور کرد تا به تنهایی امتیاز کسب کند.

در حالی که پس از از دست دادن ست به صندلی نشسته بود ، Zverev به چشمانش کاملاً باز به مربیانش نگاه کرد. آیا واقعاً این اتفاق افتاده است؟

بود. هشت بازی بعد ، Zverev خطای دو برابر خطای زمین را زد و یک فورهارد نرم را به وسط تور فرستاد که به تیم اجازه داد برای ست چهارم سرویس بخورد.

به سرعت بسته شد. اما درست زمانی که به نظر می رسید که Thiem قصد فرار و پنهان کردن دارد ، Zverev را در اولین بازی ست پنجم شکست ، او با رفاه دست و پنجه نرم کرد ، زیرا Zverev در آن زمان جنگ کرد و به نظر می رسید جدا شد و به خود فرصت داد تا در این دیدار 5 دقیقه خدمت کند. -3 سرگرم کننده البته تازه شروع شده بود. تیم با استفاده از سرویسهای پیچیده و آزمایشی Zverev از ابتدای بازی ، Thiem بازی را با نتیجه 5 بر 5 به تساوی کشاند.

بیشتر بخوان:  "بسیار ناسالم" کیفیت هوا MLB را مجبور به برنامه ریزی مجدد بازی ها می کند

آنچه به وجود آمد آن آمیزه ای از لطف و تنش یا قدرت و اعصاب بود که تعداد کمی از ورزش های دیگر آن را فراهم می کنند. تنها س remainingالی که باقی مانده این بود که چه کسی اول کرک می کند؟

با یک توپ نرم که در امتداد خط چپ به دور چشمهایش شناور بود ، Zverev همان کاری را انجام داد که همه بازیکنان مدرن انجام می دهند ، دور عقب او را می دوند و یک فورهند بزرگ را مستقیم از آن خط هدف قرار می دهد. یک بار دیگر ، او این فرصت را نادیده گرفت و توپ را فراتر از خط پایه ارسال کرد.

حالا این شانس Thiem بود که آن را تمام کند. او هم به خوبی از پس موفقیت بر نیامد و دو امتیاز اول را کنار گذاشت و دو فرصت به زورف داد تا یک تساوی را مجبور کند. او به هر دو نیاز داشت و در مسابقه دوم یک برنده فورهند را از بین برد تا این مسابقه را به پایان مناسب برساند.

اکنون س isال این است که Thiem از کجا می رود ، به ویژه در این لحظه که سه بزرگ – فدرر ، نادال و جوکوویچ – همه 30 ساله هستند و احتمالاً بیشتر عناوین اصلی خود را کسب کرده اند.

بیشتر بخوان:  پس از کمین نمایندگان LA County ، داجرز 'Mookie Betts خواستار عدالت است

تنیس قهرمان شگفت آور گاه به گاه را پرتاب می کند ، به خصوص در این لحظات انتقال ، زمانی که یک مجموعه از بزرگان در گرگ و میش هستند و مجموعه بعدی هنوز افزایش نیافته است ، بازیکنانی که یک عنوان گرند اسلم را کسب می کنند و یک جام دیگر مانند دوباره آن را

توماس یوهانسون از سوئد بود ، که در سال 2002 در استرالیا برنده شد ، زیرا آندره آگاسی کمرنگ شد و فدرر هنوز بلند نشده بود. گاستون گائودیو از آرژانتین درست قبل از اینکه نادال پادشاه خاک رس شود ، عنوان اوپن فرانسه را به دست آورد. گوران ایوانیشویچ در سال 2002 ویمبلدون ، درست قبل از تصدی فدرر به مدت 5 سال متوالی در سنتر کورت ، و اندی ردیک پیش از کسب پنج عنوان پیاپی فدرر در نیویورک ، قهرمان اوپن آمریکا در سال 2003 شد.

این می تواند با ورود یک نیروی قوی و جدید به بازی ، تغییر محافظ را رقم بزند. یا می تواند یک ناهنجاری باشد ، محصول یک سال عجیب و غیاب و نبود فدرر ، نادال و سرانجام جوکوویچ.

Thiem خواهد گفت.


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

TikTok از اوراکل به عنوان شریک ایالات متحده استفاده می کند

د سپتامبر 14 , 2020
شرکت فناوری چینی ByteDance صاحب برنامه ویدیویی فرم کوتاه TikTok است. گتی ایماژ ByteDance اوراکل را به عنوان شریک ایالات متحده خود برای سرویس ویدیویی محبوب TikTok انتخاب کرده است ، تصمیمی که مهلت ممنوعیت برنامه محبوب نزدیک می شود. یک فرد آشنا با وضعیت گفت که انتظار می رود […]