دو نمایش شگفت انگیز و خارق العاده ، هیت را به پیروزی در بازی 1 سوق داد


یک تیم متعادل میامی هیت با بازی شماره 4 و دفاع شماره 4 در فصل بعد وارد بازی 1 فینال کنفرانس شرقی شد. در 12 ثانیه آخر یک هیجان اضافی در روز سه شنبه ، آنها دو نمایش خارق العاده و برنده بازی را اجرا کردند: یکی جواهر هجومی نزدیکترشان ، جیمی باتلر. دیگری بلوک تند و زننده بزرگ مرد تمام دفاع آنها ، بم آدبایو.

باتلر که در سریال حضور داشت ، گفت: “ما هیچ کس دیگری نیستیم.” اگر حباب یک حقیقت تولید کرده باشد ، این است که NBA در ماه سپتامبر هیچ کم فروشی ندارد. پیروزی تیم هیت در روز سه شنبه مقابل بوستون سلتیکس با نتیجه 117-114 این موضوع را تأیید کرد.

قهرمانی های باتلر تقریباً عادی است و در بازی 1 ، آنها از آخرین لحظه تنظیم شروع می شوند. در 47 دقیقه اول ، باتلر یک تولید کننده خوب بود ، اگر از نظر استانداردهایش غیرقابل استثنا باشد. اما در حالی که 25 ثانیه در کوارتر چهارم باقی مانده بود و گرما با اختلاف دو امتیاز عقب بود ، توپ پس از یک بازی شکسته با یک ضربه ناگهانی باتلر را در گوشه سمت راست پیدا کرد.

در برابر محرومیت شدید کمبا واکر از نگهبان سلتیکس ، باتلر با جعل پمپ و – پس از پرواز واکر – یک اشاره گر 3 را خارج از تعادل منتشر کرد تا Heat را بالا ببرد. سلتیکس با ارسال مجوز از وقت اضافه با یک ضربه خطا پس از اینکه مارکوس اسمارت خطای قبل از ورودی را انجام داد ، سلتیکس آن برنده احتمالی بازی را نفی کرد.

بیشتر بخوان:  تگزاس و اوکلاهما و جاذبه ها و صداهای Red River Showdown بی نظیر است

برنده واقعی بازی باتلر تقریباً دقیقاً پنج دقیقه بعد به دست آمد که یک مسابقه سخت را در بالای زمین ، جیسون تاتوم ، مهاجم سلتیکس به تساوی کشید و حرارت یک بر یک عقب بود. توانایی باتلر به عنوان یک تیرانداز غیر نخبه از راه دور (24.4٪ در فصل منظم) در استفاده از زمان و قدرت خود برای غلبه بر یک مدافع نخبه بلند مانند تاتوم تا لبه و پایان کار غیر عادی است. در حالی که او ستاره ای نیست که احساس کند مجبور است 42 دقیقه از هر جنبه از بازی را در اختیار بگیرد ، اما با تمرکز و شدت یک مهارکننده نهمین ضربه ، باتلر دیر رشد می کند.

باتلر به مالکا اندروز از ESPN گفت: “من فکر می کنم این وظیفه من است که به ما کمک کند در هر زمان از بازی پیروز شویم ، اما قطعاً در مرحله چهارم ، قطعاً در وقت اضافه.” “هم تیمی هایم ، مربیانم ، این سازمان [has] به من ایمان زیادی دارم ، بنابراین سعی می کنم تا جایی که می توانم از این طریق عبور کنم. “

بیشتر بخوان:  فوتبال بیگ ده برگشته است

در مورد سو explo استفاده های دفاعی آدبایو ، این مهارت ها باعث ایجاد این مهارت ها می شود دیگر بازی برنده. مرکز سال سوم یک محصول گرمای بسیار کوچک – هوشمند ، ماهر و خستگی ناپذیر است. با فریاد زدن تاتوم از خط ، چکش برای یک غواصی آسان پرواز بلند شده ، آدبایو با بازوی چپ کشیده خود با ابر ستاره جوان سلتیکس در لبه دیدار کرد – این همه توپ در برابر یکی از خطرناک ترین رانندگان لیگ است. او پیش از تخلیه 1 از 2 پرتاب آزاد برای بردن یخ ، برتری دو امتیازی Heat را حفظ کرد.

جی کرودر ، هیت فوروارد گفت: “این دفاع به سبک قهرمانی است.” “این چیزهایی است که ما 10 ، 15 سال دیگر به عقب نگاه خواهیم کرد و آن نمایش را تماشا خواهیم کرد. این یک نمایش شگفت انگیز بود … بم آمد و یک بلوک ساخت.”

بوستون و میامی در این مسابقه غیر منتظره فینال کنفرانس 3 در مقابل 5 ، بهترین های خود را نشان دادند. شرایط کاملاً منطبق بر چنین مسابقه ای بود: وقفه چهار ماهه مختل کننده ، حباب مهر و موم شده ای که در آن بازیکنان از روال معمول خود بیرون رانده می شدند ، و هیچ مزیتی برای بازی های برتر در خانه نداشت.

با این حال ، سلتیکس و هیت به دلیل مبهم بودن فصل 2020 NBA به فینال کنفرانس شرقی صعود نکردند. آنها اینجا هستند زیرا مارک دفاعی منظمی را بازی می کنند ، قابلیت انعطاف پذیری خود را به حداکثر می رسانند و تنظیمات هوشمندانه ای را انجام می دهند. و در بازی 1 ، آنها یک کلیفنجر اضافه کاری را ارائه دادند.

نکات برجسته ای برای بوستون وجود داشت ، از جمله عملکرد بیهوش دیگر – و از لحاظ ویژگی غیراخلاقی – تیراندازی از نگهبان مارکوس اسمارت. او 6 بر 13 را از آن طرف قوس میخکوب کرد و با 26 امتیاز کار را تمام کرد. این تخلف ضروری بود زیرا واکر ، همتای مقابل در محوطه بازی ، جدای از یک جهنده بزرگ عقب در دقیقه آخر وقت اضافه ، که البته اگر بازی های کلاچ میامی نبود ، می توانست برنده بازی بوستون باشد ، سخت مبارزه می کرد.

بیشتر بخوان:  نیک سبان از آلاباما تعجب می کند که آیا اولی میس از سیگنال های دفاعی می داند؟

واکر گفت: “من فقط وحشتناک بازی می کنم ، صادقانه بگویم.” “چیز زیادی نمی توانم بگویم ، اما باید بهتر باشم. من باید برای این تیم در دو انتهای زمین بهتر عمل کنم ، باید تصمیمات بهتری بگیرم ، فقط باید در کل شوت بزنم.”

بازی ناخوشایند میامی سه شنبه شب مقاومت خاصی را نشان داد ، زیرا تیم Heat نتوانست کاری زودهنگام برای خود رقم بزند ، در اولین مرحله در بدترین تیراندازی در فصل بعد. آنها در محدوده نقطه خالی از دست رفتند و نتوانستند هیچ روزی در برابر دفاع خستگی ناپذیر سلتیکس در نیمه دادگاه پیدا کنند. دفاع از نظر هوشیاری هوشیارانه بود ، اما هیچ کاری که Heat در 12 دقیقه اول انجام نداد اجازه ایجاد ریتم را می دهد.

بسکتبال یک بازی خنده دار است و پس از برگزاری آجر آجر چهارم اول خود ، هیت ها بازی های خود را کنار هم قرار دادند بهترین یک چهارم تیراندازی از مرحله پلی آف در دوم. این یک اجرای 12 دقیقه ای گرم-گرما بود. بیشتر نقاط رنگ آمیزی در NBA از طریق درایوها و به طور فزاینده ، پسابرجام ها حاصل می شود. Heat یک کار بهتر را انجام می دهد: آنها هرگز در نیمه دادگاه حرکت را متوقف نمی کنند ، و آنها سه شنبه شب مرتباً خطا می دیدند ، و با برشهای حیله گرانه پشت خط دفاع خفه کننده سلتیکس قرار می گیرند.

حرکت خارج از توپ معمولاً بسکتبال برنده ایجاد می کند ، اما برای اجرای این اقدام به تسهیل کنندگان نیاز دارد. وارد آدبایو شوید ، نقطه اتهام شرارت گرما. مرد بزرگ از جایگاه خود در پست بلند – یا حتی در بالای طبقه با بازی کم ارتفاع – فروشگاه راه اندازی می کند و آن برش ها را با سهولت پیدا می کند ، که در بازی 1 اینگونه بود.

دفاع میامی ، در میانه فصل ، با هر سری تیز می شود. در بازی 1 ، آنها زمینهای خود را مخلوط کردند – انسان به انسان ، طرح تعویض و مقدار مناسب منطقه. در یک لحظه در اوایل کوارتر سوم ، منطقه Heat چنان سلتیکس را از پا درآورد ، بوستون در حالی که به سمت نیمکت می رفت ، میانه میدان را با داشتن یک مکالمه متقاطع اعلام کرد. از آن زمان خارج شد ، سلتیکس یک ظاهر تمیز برای Walker ترتیب داد ، اما توپ از سمت چپ به راحتی مهار شد.

بیشتر بخوان:  مقدماتی MLB 2020 - مانوئل مارگوت با شکار شگفت انگیز ، هومر ، تأثیر اولیه گذاشت

بدون شک سلتیک ها به واکر بیشتر احتیاج خواهند داشت و هیچ دلیلی وجود ندارد که واحدی که دارای چنین مهاجمان کشنده ای است باید توسط رنگ آمیزی رنگ توسط مایامی تلنگر شود. اما گرما از این طریق بی ادعا است. از 1 تا 10 ، آنها نقش خود را درک می کنند و بندرت خارج از مجموعه مهارت های خود کار می کنند. این خودآگاهی – و مهارت در بازی سازی به موقع – تیمی را که در وسط بسته پلی آف شرق تا آستانه فینال های NBA به پایان رسیده است ، طاقدار کرده است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxo2j3g8
is.gd/39uHmp
shrtco.de/ZRy7y
clck.ru/Qt7wP
u.nu/g2b-6
ulvis.net/rQq

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تیم Dodgers 1 برای صعود به مرحله پلی آف ، 7-5 Padres را شکست داد

پ سپتامبر 17 , 2020
در حالی که لس آنجلس داجرز به طور منظم در بیس بال پس از فصل شرکت می کنند ، اتفاق غیرمعمولی در مورد تبدیل شدن به اولین تیم در فصل کوتاه همه گیری وجود دارد که می تواند در مرحله پلی آف گسترش یابد. “حدس می زنم متفاوت است. من […]