رئیس جمهور دونالد ترامپ ادعا می کند اعتبار تغییر ده بزرگ است


اعلام رسمی ده بزرگ بار دیگر در پاییز امسال فوتبال بازی می کند بازگشت این ورزش به عنوان نقطه صحبت از انتخابات ریاست جمهوری برای دونالد ترامپ.

با ظهور انتخابات در اوایل ماه نوامبر ، بخش عمده ای از کشورهایی که انتظار می رود انتخابات در آن تصمیم بگیرند ، در ردیف ده بزرگ قرار دارد. و طی ماه گذشته ، ترامپ ده بزرگ را تحت فشار قرار داده و تحریک کرده است تا موضع خود را در مورد فوتبال بازی تغییر دهد ، از جمله گفتگو با کمیسار کوین وارن.

صبح چهارشنبه در توییتر ، ترامپ در بازگشت ده بزرگ خود را به عنوان قهرمان انتخاب کرد: “افتخار بزرگ من است که کمک کردم !!!” وی افزود که “خبر بسیار خوبی” است که این ورزش در حال بازگشت است.

حتی به تازگی سه شنبه شب ، ترامپ به ABC News گفت: “من خیلی سختی را برای Big Ten فشار می دهم ، من می خواهم ده بزرگ را باز ببینم – بگذارید بازی های فوتبال – اجازه دهید آنها ورزش کنند.”

بیشتر بخوان:  قیمت Xbox Series X 499 دلار است ، در حالی که Xbox Series S 299 دلار است

حتی با یک نحو نامناسب ، حرف ترامپ روشن است. به راحتی می توان فهمید که بازگشت ده بزرگ دوباره به یک نقطه گفتگوی سیاسی تبدیل خواهد شد ، زیرا ویسکانسین ، میشیگان ، اوهایو و پنسیلوانیا همه بعنوان ایالت های اصلی جنگ برای ترامپ و جو بایدن رقیب ظاهر می شوند.

کنت هانس ، نماینده سابق کنگره از تگزاس که با هانس اسکاربرو ، یک شرکت حقوقی و لابی گری در آستین و واشنگتن دی سی وکالت می کند ، گفت: “این مطمئناً یک نقطه گفتگو خواهد بود ، اما من فکر نمی کنم که یک نقطه اوج باشد.” . “اما اگر انتخابات به اندازه کافی نزدیک باشد ، همه چیز و همه چیز یک نقطه اوج است.

بیشتر بخوان:  پلنگ ها سیب را می برند

رئیس جمهور دونالد ترامپ تلاش کرده است تا بازی های بزرگ ده را در پاییز برگزار کند. (عکس AP / الکس براندون)

در تاریخ 1 سپتامبر ، ترامپ با وارن تماس تلفنی برقرار کرد. آنها در مورد احتمال بالقوه آزمایش سریع روزانه صحبت کردند. چند روز قبل ، او در توییتی نوشت: “شرم آور است که بیگ ده فوتبال بازی نمی کند. بگذارید آنها بازی کنند! ” دو هفته قبل از آن ، ترامپ در یک مصاحبه رادیویی گفت که اگر کنفرانس در این فصل برگزار نشود ، “تراژیک” خواهد بود.

بیشتر بخوان:  اشک های اردک پرسکوت پس از یک مصدومیت ویرانگر نشان می دهد NFL می تواند بی رحمانه باشد | گاوچران ها در دالاس

این واقعیت که ده بزرگ از دولت فدرال برای تأمین آزمایش استفاده نکرده اند ، احتمالاً ترامپ را از اعلام پیروزی سیاسی با بازگشت ده بزرگ به بازی منصرف نخواهد کرد.

جیمز کارویل ، استراتژیست سیاسی و از هواداران پرشور فوتبال دانشگاه گفت: “توافقنامه کمپ دیوید به جیمی کارتر کمک نکرد و سقوط دیوار برلین به جورج دبلیو بوش کمک نکرد.” “من فکر نمی کنم فوتبال ده بزرگ واقعاً به ترامپ کمک کند. من مطمئن هستم که ترامپ تلاش خواهد كرد و اعتبار آن را به دست خواهد آورد ، اما انتخابات بیش از این خواهد بود. “

این لیگ در ابتدا در تاریخ 11 آگوست اعلام کرد که به دلیل نگرانی های سلامتی پس از COVID-19 ، فصل پاییز را به تعویق می اندازد. هشت روز پس از آن ، وارن در بیانیه ای اصرار كرد كه تصمیم “مجدداً تجدیدنظر نخواهد شد”. این به طور رسمی در روز چهارشنبه معکوس شد ، لیگ قصد داشت آخر هفته 24 اکتبر را آغاز کند و پروتکل های پزشکی پیچیده ای را که شامل آزمایش سریع روزانه است اضافه کند.

بیشتر بخوان:  جاش دونالدسون از دوقلوها پس از دویدن در خانه به بیرون پرتاب شد

کمتر از یک ماه پس از تصمیم اولیه ، تلاقی پیشرفت های پزشکی در میان فشارهای شدید هواداری ، مالی و سیاسی منجر به لغو تصمیم لیگ شد.

این لیگ به ACC ، Big 12 و SEC می پیوندد یا بازی می کند یا قصد دارد این پاییز بازی کند. Pac-12 تنها کنفرانس بزرگی است که قصد بازی ندارد. (کوههای غربی و MAC همچنین در پاییز نشسته اند و در بهار خرما را کاوش می کنند.)

تصمیم ده بزرگ قبلاً در حوزه سیاسی ظاهر شده بود. بایدن در ردپای Big Big تبلیغاتی دارد که عدم پاسخ منسجم ترامپ به COVID-19 را به دلیل تعویق افتادن این ورزش ، مقصر دانست. به گزارش آسوشیتدپرس ، در این تبلیغات آمده بود: “ترامپ آمریکا را در حاشیه قرار داد. بیایید به بازی برگردیم. “

بیشتر بخوان:  Apple TV + و بازی سال گذشته سر و صدای زیادی به پا کرد. از آن زمان تاکنون چیز زیادی از آنها نشنیده ایم

هفته گذشته ترامپ در یک میتینگ سیاسی در میشیگان ، گشایش در کشور و فوتبال را تشویق کرد. به گزارش نیویورک تایمز ، ترامپ گفت: “ما می خواهیم فوتبال ده بزرگ را ببینیم.” “اما مردم بسیار سخت تلاش می کنند تا فوتبال ده بزرگ را برگردانند و من آن را تحت فشار قرار می دهم ، و این یک چیز عالی برای کشور و بازیکنان ما خواهد بود.”

این نوع رفت و برگشت احتمالاً تا زمان انتخابات ادامه خواهد داشت.

کریستوفر دیوین گفت: “یک موضوع اصلی در مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور ترامپ این است که او تلاش می کند کشور را به” حالت عادی “برگرداند – یا ظاهری از آن – در حالی که جو بایدن و دیگر دموکرات ها ادعا می کنند آن را تعطیل می کنند. ، استاد علوم سیاسی در دانشگاه دیتون. “بازگشت فوتبال ده بزرگ می تواند روایت رئیس جمهور ترامپ باشد. او می تواند ادعا کند که ده بزرگ با باز کردن موقعیت خود – در میان جنجالی که نتیجه این تصمیم است – به عنوان قهرمان فوتبال ده بزرگ و طرفدارانش در سراسر غرب میانه ، دنباله روی او است. “

بیشتر بخوان:  این یکی برای مایلز جارت است

تنها قطعیت این است که بازگشت فوتبال ده بزرگ باعث افزایش لفاظی های هر دو طرف خواهد شد.

کارویل گفت: “آنچه اکنون اتفاق می افتد این است که همه نسبت به همه زاویه دارند.” “من مطمئن هستم [Trump will] در این باره حرف زیادی بزنید ، اما دموکرات های زیادی هستند که فوتبال کالج بازی می کنند. “

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yy7xrtqe
is.gd/39dLYs
shrtco.de/HVLUK
clck.ru/Qshda
u.nu/llspo
ulvis.net/W07

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بام آدبایو پیروزی در بازی 1 Heat را با یك مانع از جیسون تاتوم سلتیكس همراه كرد و باید باور كنید

چ سپتامبر 16 , 2020
اگر بقیه فینال های کنفرانس شرقی مثل بازی 1 پیش برود – که به هر دلیلی گمان می رود این اتفاق بیفتد – در یک سریال طولانی و باورنکردنی قرار می گیرید. تیم میامی هیت در بازی 1 روز سه شنبه با نتیجه 117-114 در وقت اضافه از بوستون سلتیکس […]