رئیس جمهور رپتورز ، ماسایی اوجیری ، پیش از پایان قراردادش در سال 2021 ، در مورد تمدید بحث نکرده است


تورنتو رپتورز در این فصل یک دفاع شجاعانه از عنوان قهرمانی ارائه داد ، اما امیدهای آنها برای تکرار در اواخر این ماه به پایان رسید ، زمانی که آنها در دور دوم پلی آف توسط بوستون سلتیکس در هفت بازی حذف شدند. در تابستان امسال که تعدادی از بازیکنان اصلی از جمله فرد ون ولت ، سرژ ایباکا و مارک گاسول به آژانس رایگان حمله کردند ، رپتورها تصمیمات بزرگی در مورد آینده دارند.

مردی که آنها را درست می کند نیز همینطور است. رئیس جمهور رپتورز ، ماسایی اوجیری ، که خود را به عنوان یکی از بهترین مدیران لیگ معرفی کرده است ، قرارداد خود را در سال 2021 به پایان می رساند. در طی یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق تورنتو استار:

“راستش را بخواهید ، بیرون آمدن از این (فصل) ، همه چیز کمی خام است. من قصد دارم کمی تأمل کنم و وقتی زمان رسیدگی به آن خواهیم رسید ، به آن خواهیم پرداخت. این کاری نیست که من در رسانه ها انجام دهم و علنا ​​، با احترام. اما نه ، من مکالمه ای نداشته ام. “

در مورد عوامل آزاد اصلی خود ، اوجیری خاطرنشان کرد که آنها “اولویت” هستند ، اما در مورد جزئیات برنامه های تیم خیلی فرو نرفتند ، هرچند که این کاملاً تعجب آور نیست. تابستان جالبی برای اوجیری و شرکت خواهد بود زیرا او سعی دارد بهترین آینده را برای تیم رقم بزند ، با وجود اینکه ممکن است در آن عضوی نباشد. و همه در حین گشتن در عدم قطعیت ایجاد شده توسط ویروس کرونا ، از جمله جدول زمانی نامشخص برای فصل 21-2020 و س surroundingالات اصلی پیرامون پیشبرد محدودیت حقوق.

بیشتر بخوان:  هفته 6 مصدومیت های NFL: بیکر میفیلد مشکوک شد ، جولیو جونز پاک شد تا در برابر وایکینگ هایی که رد صلاحیت شده اند

اوجیری از سال 2013 در راپتورز حضور داشت ، زمانی که پس از برنده شدن مدیر اجرایی سال برای کار با Denver Nuggets ، به عنوان GM به امضای قرارداد رسید. در سال 2018 ، او مسئولیت بیشتری را به عهده گرفت و نقش رئیس عملیات بسکتبال را بر عهده گرفت. در طول مدت حضور خود در این امتیاز ، او Raptors را به یک تیم پلی آف دائمی تبدیل کرده و به طور قابل توجهی تجارت بزرگ کاوی لئونارد را انجام داده است که به تورنتو کمک می کند تا اولین عنوان خود را در تاریخ Franchise کسب کند.

بیشتر بخوان:  اوکلاهما آیووا: پیش بینی ، چیدن ، شانس ، توزیع امتیاز ، خط ، بازی فوتبال ، پخش مستقیم ، زمان انجام

اگرچه او ممکن است همچنان در رپتورز باقی بماند و زمان زیادی برای بحث در مورد تمدید فرصت دارد ، اظهارات روز پنجشنبه فقط باعث ایجاد سوicion ظن در مورد احتمال ادامه کار وی در صورت پایان قرارداد می شود. با توجه به رزومه کاری ، اگر تصمیم به چالش جدیدی بگیرد ، او می تواند شغل های مختلف لیگ را داشته باشد ، اما مهمترین احتمال حضور نیویورک نیکس است.

نیکس سالها به دنبال اوجیری بود و گفته می شود افراد بالای سازمان با او “وسواس” دارند ، به گفته یان بیگلی از SNY سال گذشته. مشخص نیست که آیا او علاقه ای به رفتن به آنجا دارد یا خیر و احتمال همکاری زیر نظر جیمز دولان دقیقاً فریبنده نیست. با این حال ، از دید ناظر خنثی ، تلاش اوجیری برای اصلاح نیکس یک چشم انداز جذاب خواهد بود.

بیشتر بخوان:  پل پوگبا و فرانسه و منچستر یونایتد از بازگشت او سود خواهند برد

در حال حاضر ، تمرکز او این خواهد بود که بفهمد با این تیم رپتورز چه باید کرد ، و این یک چالش به اندازه کافی بزرگ برای لحظه ای است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5om6eu3
is.gd/9kQsxM
shrtco.de/LZBGY
clck.ru/Qu4pg
u.nu/dz4ld
ulvis.net/wMa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

با آرامش Galaxy در خانه ، LAFC دوباره به جاده برخورد می کند

پ سپتامبر 17 , 2020
با محدودیت سفر به کانادا و سفر در چندین منطقه زمانی که با ممنوعیت لیگ در سفرهای جاده ای یک شبه غیرممکن است ، برنامه اصلاح شده فصل منظم لیگ برتر فوتبال بیشتر یک سری مصالحه است تا یک آزمون عادلانه کلاس. به عنوان مثال ونکوور ویتکپس دوباره به پورتلند […]