راجر گودل می گوید NFL برای پایان دادن به فصل باید انعطاف پذیر باقی بمانددر میان موجی از آزمایشات مثبت برای COVID-19 که منجر به توزیع مجدد مسابقات شده است ، راجر گودل ، کمیساریای NFL ، گفت که لیگ باید برای تکمیل یک فصل منظم ، پلی آف و Super Bowl پایدار و سازگار باشد.

گودل روز سه شنبه در یک کنفرانس تلفنی پس از جلسه دو ساعته با مالکان باشگاه ها و دیگر مدیران لیگ گفت: “من به نحوه گردهمایی بازیکنان و باشگاه ها در این اوقات بی سابقه افتخار می کنم.” “ما امروز دوباره تأكید كردیم كه نمی توانیم احساس رضایت خاطر داشته باشیم – نه بازیکنان ، نه مربیان و نه بقیه. 90 درصد در این شرایط به اندازه كافی خوب نیستند. ما باید بسیار كوشا و منظم باشیم.”

بیشتر بخوان:  راخون روندو برای کسب عنوان NBA لحن پرشوری را برای لیکرز تعیین می کند

NFL آخرین نتایج آزمون خود را در روز سه شنبه منتشر کرد که نتایج آن از 4 اکتبر تا 10 اکتبر انجام شد و نشان داد که 37912 تست روی 7820 بازیکن و اعضای تیم انجام شده است. تست هشت بازیکن و هفت عضو تیم مثبت بود.

دکتر آلن ثالث ، مدیر ارشد پزشکی لیگ گفت: “اتفاقات دو یا سه هفته گذشته چیزهای زیادی به ما آموخته است.” منجر به تغییر و توضیحات پروتکل شد.

“در بسیاری از انجمن های باشگاهی ما افزایش قابل توجهی در موارد COVID-19 وجود دارد ، و این یک چالش مداوم خواهد بود. زیرا ، بدیهی است ، هنگامی که بازیکنان ، مربیان و پرسنل ما محیط باشگاه را ترک می کنند و به خانه می آیند ، آنها توسط سایر اعضای خانواده محاصره می شوند ، و فرزندان ممکن است در مدرسه و موارد دیگر باشند بنابراین من فکر می کنم این ما را به چالش می کشد تا تلاش خود را دو برابر کنیم ، و به اقدامات دیگری که می دانیم ما را ایمن نگه می دارد برگردیم و واقعاً مطمئن شویم ، همانطور که کمیسر توضیح داد ، در همه زمینه ها کوشا هستیم.

بیشتر بخوان:  Danuel House Jr از Houston Rockets به دلیل نقض پروتکل های ایمنی از حباب بلند شد

Sells در پاسخ به سوالی درباره احتمال ایجاد حباب از نوع NBA در مسابقات مقدماتی ، گفت: “ما در تمام اوقات گفته ایم که همه گزینه ها روی میز است. ما به دنبال هر ترکیبی از هر استراتژی ایمن آن هستیم. بنابراین ما از ماه مارس در مورد حباب بحث کرده ایم. و ما این کار را با Players Assn و مشاوران پزشکی آنها انجام دادیم.

“اما من فکر می کنم همه ما باید درک کنیم که در اینجا هیچ موقعیت کاملی وجود ندارد.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6mh6f9t
is.gd/RObjud
shrtco.de/jBpbK
clck.ru/RNtXj
u.nu/o8t-o
ulvis.net/RKFE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نیویورک جت ، لوون بل ناراضی را آزاد کرد

چ اکتبر 14 , 2020
روابط تیره و تار نیویورک جتس با LeVeon Bell ناگهان سه شنبه شب هنگامی که جت ها آزادی خود را اعلام کردند به پایان رسید. این یک رابطه 19 ماهه پر از ناامیدی و وعده های دروغین پایان یافت. بیل ، که به عنوان بازیکن آزاد در سال 2019 وارد […]