رافائل نادال با غلبه بر نواک جوکوویچ قهرمان مسابقات آزاد فرانسه شد تا رکوردی در گرند اسلم مردان کسب کند


رافائل نادال روز یکشنبه با ارائه یک عملکرد تقریباً عالی مقابل نواک جوکوویچ در فینال اوپن فرانسه ، راجر فدرر را با 20 عنوان گرند اسلم برابر کرد.

نادال در اکثر مسابقات مهم تنیس یک نفره با رقیب دیرینه فدرر که توسط یک نفر پیروز شده بود برابر شد و به لطف یک پیروزی غافلگیرکننده 6-0 ، 6-2 ، 7-5 مقابل جوکوویچ 1 ، رکورد شماره 13 رولان گاروس خود را در زمین خاکی قرمز اضافه کرد. .

وقتی نادال آن را با آس به پایان رساند ، روی زانو افتاد ، لبخند گشاد زد و بازوهایش را پمپ کرد.

بیشتر بخوان:  گلدن تیت در آستانه مسابقه "دوشنبه شب فوتبال" با فولاد ، با برچسب سوال برانگیز توسط غول ها برخورد کرد

او امسال در تورنمنت مورد علاقه خود هیچ گروهی را قبول نکرد.

نادال ، در رده دوم جدول رده بندی ، در اوپن فرانسه به 100-2 ارتقا یافت ، از جمله ترکیب 26-0 در نیمه نهایی و فینال ، و چهارمین قهرمانی متوالی خود را در پاریس بدست آورد. 34 ساله ترک شده از اسپانیا خطوطی از چهار مسابقات قهرمانی آزاد فرانسه را از 2005 تا 2008 جمع آوری کرده است ، سپس 5 قهرمانی پیاپی را از 2010 تا 14 انجام داده است تا در کنار چهار عنوان قهرمانی اوپن ایالات متحده ، دو قهرمانی در ویمبلدون و یک قهرمانی در مسابقات قهرمانی اوپن استرالیا.

بیشتر بخوان:  جورجیا در مقابل تنسی: پیش بینی ، انتخاب ، احتمالات ، پخش زنده ، تماشای آنلاین ، کانال تلویزیونی ، زمان راه اندازی

نادال اکنون حتی برای اولین بار از زمانی که هر بازیکن در سال 2003 یک قهرمانی در چهار لیگ به نام خود داشت ، حتی در کنار فدرر است. فدرر در آن سال برای اولین بار وارد ویمبلدون شد. البته نادال اولین عنوان فرانسه خود را در سال 2005 بدست آورد که در آن زمان 4-0 عقب بود.

باخت جوکوویچ باعث شد 17 عنوان اصلی کسب کند. اگر او برنده می شد ، این سه نفره 20-19-18 بود.

نادال مسن ترین قهرمان آزاد فرانسه از سال 1972 است و بیش از 15 سال فاصله بین اولین و آخرین عناوین گرند اسلم وی طولانی ترین دوره یک مرد است.

بیشتر بخوان:  تماشای 49ers در مقابل

این پنجاه و ششمین قسمت از رویارویی نادال با جوکوویچ بود ، بزرگترین دیدار در میان جفت مردان در دوران حرفه ای بودن و نهمین دیدار آنها در فینال گرند اسلم ، با بیشترین تساوی نادال برابر فدرر.

جوکوویچ در 14 بازی از 18 بازی اخیر خود مقابل نادال به پیروزی رسیده بود و در مجموع 29-26 پیروز شد ، از جمله 6-3 ، 6-2 ، 6-3 در فینال اوپن استرالیا 2019.

نادال این بار به جوکوویچ اجازه داد کمتر بازی کند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

بیشتر بخوان:  برنامه مسابقات کالج ، مسابقات 2020: در هفته ششم ، کانال های تلویزیونی ، چه چیزی را برای شروع مسابقات شنبه تماشا می کنید

tinyurl.com/y628qyaj
is.gd/zR6Z5m
shrtco.de/6oqqI
clck.ru/RLSTX
u.nu/lqrzd
ulvis.net/uFd4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شماره 24 آیووا 3-0 Big 12 Start Texas Texas را شکست می دهد

ی اکتبر 11 , 2020
با حمله ای که هرچه می خواست انجام داد و دفاعی که در عمق بازی مسلط بود ، ایالت آیووا شماره 24 Texas Texas را دور کرد تا در 12 بزرگ در 18 سال به بهترین شروع خود برسد. بروک پوردی از 302 یارد و دو لمس عبور کرد ، […]