رامز تیم فوتبال واشنگتن را شکست داد تا مسابقه را بدون نقص مقابل NFC East به پایان برساندبا اشغال NFC در شرق ، قوچها به سمت NFC West سخت تر حرکت می کنند.

جارد گوو دو بار به زمین رسید و برای یك دیگر دوید ، داریل هندرسون دو گل زد و آرون دونالد و تروی ریدر روز یكشنبه در پیروزی 30-10 رامز مقابل واشنگتن در فدرال اکسپرس فیلد برای هفت کیسه ترکیب کردند.

این پیروزی ، چهارمین رمزی که رامز تاکنون نسبت به یک رقیب سخت گیر NFC East کسب کرده بود ، پیش از بازی 18 اکتبر برابر سانفرانسیسکو 49 ، رکورد آنها را به 4-1 ارتقا داد.

این اعداد یک آزمایش بسیار دشوارتر از مواردی است که رمس هنگام ارسال کابوی های دالاس ، عقاب های فیلادلفیا ، غول های نیویورک و واشنگتن با آن روبرو شده است (1-4).

بیشتر بخوان:  استخدام فوتبال در جورجیا: پنج ستاره OT Amarios Mims بولدوگ های پررنگ بیش از آلاباما ، تنسی

به نظر می رسد NFC East بسیار ضعیف است – و برای یک دلیل – یکی از دلایلی بود که رون ریورا ، مربی واشنگتن پیشنهاد داد تا دواین هاسکینز ، هافبک را با کایل آلن جایگزین کند و الکس اسمیت را به عنوان ذخیره ذخیره کند.

آلن در سه ماهه دوم ناک اوت شد ، اسمیت را قادر به بازی برای اولین بار از زمانی که در سال 2018 از ناحیه پا دچار آسیب دیدگی شدیدی کرد که نیاز به 17 عمل جراحی داشت.

اما دونالد ریدر ، شروع با میکا کیزر ، بازگشت قهرمانانه اسمیت را خراب کرد.

قوچ ها در طول مسابقه باران گرفتند – و در طی چهار هفته در سراسر کشور رفتند – تا مربی شان مک وی یک پیروزی در دادگاه بدست آورد زیرا او هفت فصل را به عنوان دستیار واشنگتن سپری کرد.

بیشتر بخوان:  مشکلات داجرز در باخت به Braves در حمله دوباره افزایش می یابد

گاف به عنوان پاس دهنده هشتم NFL وارد بازی شد ، اما هیچ ضربه عمقی به زمین نمی زد.

این در بازی اول کوارتر دوم تغییر کرد.

با تأخیر قوچ ها ، 7-6 ، گاف تحویل جعلی به داریل هندرسون داد ، عقب رفت و یک پاس بلند از حاشیه سمت چپ را به ثمر رساند. دریافت کننده رابرت وودز با یک قدم توپ را برای یک افت 56 متری گرفت.

قوچها دوباره دیر نیستند.

گوف 21 مورد از 30 پاس را برای 309 متری با Intercept انجام داد. او همچنین عجله کرد تا یک قطره دو حیاطی بدست آورد که بیشتر به خاطر تلاش کمدی او در ارتفاع به یادگار مانده است.

بیشتر بخوان:  تأثیر اندرو فریدمن در تیم ها در مرحله پلی آف MLB مشهود است

محکم جرالد اورت چهار پاس برای 90 یارد گرفت. وودز در 71 متری چهار پذیرایی داشت.

هندرسون با عجله به اولین مالکیت رامس رسید و در یک پاس 11 یاردی در کوارتر چهارم به گل رسید تا رمس با نتیجه 30 بر 10 پیش بیفتد.

Rookie Cam Akers که برای اولین بار از زمان آسیب دیدگی در ناحیه دنده در برابر عقاب ها بازی می کند ، 61 یارد از 9 مکان را لنگ می زند حمل کنید ، از جمله فاصله 46 یاردی.

اسمیت 9 حرکت از 17 پاس 37 متری را انجام داد.

بیشتر بخوان:  کاندیس پارکر ، مهاجم لس آنجلس اسپارکز به عنوان بهترین بازیکن دفاعی سال NBA انتخاب شد

در نیمه اول ، گوف 14 پاس از 18 پاس برای 197 یارد و پایین تر داشت که قوچ ها با نتیجه 20-10 پیش رفتند.

قوچ ها 3 بار مجبور شدند و ناک اوت کردند و یووه به کار خود ادامه داد و شش پاس برای 5 دریافت کننده انجام داد تا قبل از اینکه هندرسون در کوتاه مدت گلزنی کند تا رامز برتری داشته باشد. ساموئل سولمان تلاش برای گرفتن امتیاز اضافی را از دست داد.

آلن با نیرویی شگفت انگیز به او پاسخ داد و وقتی دونالد به دلیل تهدید به رهگذران مجازات شد ، به او استراحت دادند. مبارزه آلن که در شش یاردی فرود بود ، تنها واشنگتن را به ارمغان آورد.

بیشتر بخوان:  احتمالات Clemson vs. Georgia Tech، Line: College Football Picks 2020، هفتمین پیش بینی از یک مدل اثبات شده

آنها با در اختیار داشتن قوچهای بعدی ، دوباره در ردیف 44 حیاط قرار گرفتند. گاف یک تساوی را به هندرسون تحویل داد ، سپس قدم برداشت و پاس رو به پایین را برداشت و با یک حرکت لمسکننده 55- حیاط 13-7 به وودز برخورد کرد.

خط توخالی در ساعت 10 زودتر از مالکیت رامز زیر به طور متوالی پایان یافت. اما سپس وودز و کوپر کاب را برای دستاوردهای کوتاه پیدا کرد قبل از اینکه جرالد اورت یک دستاورد میان رده را به سود 40 متری تبدیل کند. استمپد در مکان سوم در سمت چپ یووه منجر به افت دو حیاط شد و اختلاف را به 7-20 افزایش داد.

بیشتر بخوان:  آیا MLB هواداران را به خرید بلیط فریب داده است؟ نه ، قضاوت کنید

در حالی که کمتر از سه دقیقه به کوارتر دوم باقی مانده بود ، گالن رامسی آلن ، مدافع کرنر پس از یک سوم زد و خورد از بازی خارج شد تا اسمیت را حمل کند. جانباز پس از اخراج توسط دونالد برای پایان دادن به مالکیت دریغ نکرد.

اسمیت یک فرصت دیگر بدست آورد که کندال فولر کمتر از یک دقیقه مانده به پایان پاس یووه را قطع کرد. اسمیت واشنگتن را به مرکز گلزنی منتقل کرد و گل 48 قدم داستین هاپکینز برتری رامز را به 10 امتیاز کاهش داد.

گزارش Cline از لس آنجلس
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5db6j5d
is.gd/SvYLtR
shrtco.de/UTR9w
clck.ru/RLYgJ
u.nu/ag2z0
ulvis.net/EHla

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NFL به دلیل ویروس کرونا ویروس بازی های بزرگی را خارج از برنامه انجام می دهد

ی اکتبر 11 , 2020
NFL به دلیل شیوع ویروس کرونا با تنسی تیتان ها و میهن پرستان نیوانگلند ، برنامه منظم فصل را مطابقت داده است. 9 تیم تحت تأثیر قرار گرفته اند که برخی از آنها طی چند هفته تا 22 نوامبر برگزار می شود: نیو انگلیس ، تنسی ، دنور ، بوفالو […]