ران ریورا می گوید که او به اندازه کافی Dwayne Haskins را به عنوان QB1 در واشنگتن دیده است


یکی از بزرگترین انتقادات در سراسر جهان NFL که ران ریورا ، سرمربی واشنگتن هفته گذشته با آن روبرو شد ، این واقعیت بود که او QB Dwayne Haskins را فقط در چهار هفته از فصل 2020 آغاز کرد و کار خود را با مرد مسئول فقط با 11 NFL پایان داد. از زیر کمربند او شروع می شود. خیلی ها فکر می کردند این خیلی زود است و ریورا باید به Year 2 QB زمان بیشتری می داد تا خودش را به عنوان پسری ادامه دهد.

ریورا با این مفهوم مخالف است.

بیشتر بخوان:  PS5 vs Xbox Series X: چگونه کنسول های نسل بعدی روی هم قرار می گیرند

“من به اندازه کافی دیده ام.” ریورا 11 هفته در NBC Sports Washington گفت: “جالب است زیرا ما یک اردوی آموزشی را گذرانده و او را با هر نماینده با [first team] از نظر تلاش برای توسعه و آماده سازی برای پرتاب. در طی چهار مسابقه ، ما نمی دیدیم که به دنبال چه چیزی هستیم. من تصمیم گرفتم که با کایل پیش بروم [Allen] و الکس [Smith]. “

بحث با شخصی که به نظر می رسد یک فرد عملیاتی بزرگ است سخت است اما شما باید حداقل این نکته را بدانید که ریورا به تصمیم خود پایبند است. اگر به هاسکینز فرصت بیشتری داده شده بود تا به عنوان هافبک بازی کند و در زمین بازی تجربه کسب کند ، این احتمال وجود دارد که او به یک حق رای دادن QB در واشنگتن تبدیل شود ، اما ریورا به عنوان مردی که قبل از زمان خود با حق رای دادن جعل کرده ، مدیون وی نیست.

بیشتر بخوان:  راب گرونکوفسکی از Bucs و تام بردی ارتباط میهن پرستان را دوباره زنده می کنند

ما نمی دانیم که هاسکینز چه اتفاقی می افتد وقتی از اینجا جلو می رویم ، اما به نظر می رسد واضح است که زمان وی در واشنگتن به پایان رسیده است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6xkc4vv
is.gd/Wqo3sO
shrtco.de/hn497
clck.ru/RMZmd
u.nu/xsky3
ulvis.net/PFU3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آرژانتین و بولیوی: پخش زنده مسابقات مقدماتی جام جهانی CONMEBOL ، کانال تلویزیونی ، تماشای آنلاین پرداخت از نظر هر بار

د اکتبر 12 , 2020
گتی ایماژ دور دوم مقدماتی جام جهانی روز سه شنبه با حضور هر 10 تیم از جمله لیونل مسی و آرژانتین در آمریکای جنوبی ادامه دارد. هفته گذشته که دو گل قهرمان جام جهانی شد ، در حالی که مسی پنالتی برنده مسابقه را به ثمر رساند ، از پیروزی […]