راکت ها پس از یک خروج زودهنگام از مرحله پلی آف ، به دنبال مربی جدید هستند


جیمز هاردن و هوستون راکتس معتقد بودند که اضافه شدن راسل وستبروک و ترکیب کوچک نامتعارف آنها همان چیزی است که برای کسب اولین عنوان خود در 25 سال گذشته لازم است.

در عوض ، آنها یک خروج زودهنگام از مرحله پلی آف را تجربه کردند و باید مربی را پیدا کنند بعد از اینکه مایک د آنتونی به آنها گفت پس از اینکه او و مدیران نتوانستند در مورد قرارداد جدید به توافق برسند ، دیگر برنخواهم گشت.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا کلیک کنید

راکت ها در دور اول در هفت بازی اوکلاهاما سیتی را شکست دادند و قبل از شکست در چهار بازی بعدی در بازی 1 مقابل لیکرز پیروز شدند تا برای دومین سال متوالی در نیمه نهایی کنفرانس غرب حذف شوند.

هاردن گفت: “این بسیار بسیار ناامید کننده است.” “به خصوص با توجه به میزان کارهایی که به تنهایی انجام داده ام. اما من می خواهم کار را ادامه دهم و ادامه می دهم تا اینکه دیگر نتوانم بروم.”

بیشتر بخوان:  تام بردی در طول فصل خارج از فصل مورد علاقه دو تیم دیگر قرار گرفت: گزارشات

هاردن فصل منظم دیگری پر زرق و برق داشت و با میانگین 34.3 امتیاز لیگ برتر را برای سومین سال متوالی هدایت کرد. او همچنین در NBA در 3 امتیاز (299) و پرتاب آزاد (692) و در رده پنجم سرقت (1.84) و هفتم در پاس گل (7.5) در رده پنجم قرار گرفت.

او ادامه داد که بازی های نخبه در فصل پس از آن انجام شد که در آن او به طور متوسط ​​29.6 امتیاز در هر بازی داشت. اما راکت ها تلاش کردند تا بازیکنان دیگری را پیدا کنند تا پا به میدان بگذارند و به او در حمل بار کمک کنند. وستبروک چهار بازی اول سری تندر را با کشش عضله چهار سر ران از دست داد. او برای بازی 5 دور ابتدایی بازگشت و پس از آن هر بازی را انجام داد ، اما هرگز کاملاً درست به نظر نمی رسید.

بیشتر بخوان:  در مسابقات اوپن سال 1974 ، چمن ها بالا بود و امتیازات بالاتر بود

او به خاطر عملکرد وحشتناکش در بازی 2 مقابل لس آنجلس بسیار مأیوس شد وقتی که او فقط 4 ضربه از 15 ضربه را وارد دروازه حریف کرد و با از دست دادن 117-109 هوستون با 10 امتیاز و هفت گردش کار را تمام کرد.

وستبروک بعد از بازی 5 گفت که او بعد از مصدومیت هرگز 100٪ نبود. وی همچنین گفت که پس از رسیدن به حباب NBA در اواخر مدت بدنبال تشخیص ویروس کرونا که باعث شد وی به مدت سه هفته از فعالیت بازماند ، احساس عقب ماندن کرد.

او گفت: “این صادقانه برای من بسیار ناامیدکننده است ، مرد ، و دانستن اینکه فصل پس از بازی جایی است که شما باید بازی خود را بالا ببرید و من فقط سعی می کردم ریتم خود را بدست آورم و فرصتی برای این کار وجود ندارد.”

بیشتر بخوان:  چگونه آخرین موتور کلاچ راسل ویلسون بر وایکینگ ها چیره شد

با وجود مشکلات پلی آف وستبروک ، هاردن گفت که او از چگونگی گذراندن فصل اول دوستش در هوستون خوشحال است و مشتاقانه منتظر است ببیند در آینده چه کاری می تواند انجام دهد. اما او معتقد است که آنها به تنهایی نمی توانند این کار را انجام دهند و تیم برای صعود به مرحله بعدی باید در خارج از فصل حرکت کند.

هاردن گفت: “من احساس می كنم كه ما یك قطعه فاصله داریم و باید تلاش كنیم تا آن را بفهمیم ، سعی در رشد داشته باشیم و قطعات مناسب را در اطراف من و راس قرار دهیم تا به جایی كه باید برویم برسیم.”

راکت ها وقتی در ماه فوریه مرکز کلینت کاپلا را به آتلانتا معامله کردند ، در ترکیب کوچک خود حضور داشتند. آنها اعتقاد داشتند که ترکیب در خطای سریع آنتونی که متکی به تعداد زیاد تلاشهای 3 امتیازی است ، موفقیت بیشتری دارد. هیوستون در این فصل با میانگین 45.3 تلاش در هر بازی در چهارمین فصل D’Antoni لیگ را رهبری کرد.

بیشتر بخوان:  NFL در روزهای بازی COVID-19 را آزمایش می کند و هیچ برنامه حبابی ندارد

اکنون که D’Antoni از بین رفته است ، مشخص نیست که آیا راکت ها به ترکیب کوچک خود خواهند چسبید یا اینکه آنها به یک پنج اصلی شروع سنتی و یک مرکز واقعی باز خواهند گشت.

در حالی که برخی از آنها سوال داشتند که آیا ترکیب غیرمتعارف هیوستون در برکناری آن در مرحله حذفی نقش داشته است ، اما هاردن فکر می کند اگر عملکرد بهتری داشتند با استفاده از این پیکربندی خوب بودند.

وی گفت: “ما واقعاً هرگز به خود فرصت ندادیم.” “و این در مورد بازگشت به عقب صحبت می کند ، در مورد سوئیچ های ما صحبت می کند ، در مورد جنبش تهاجمی صحبت می کند ، چیزهایی که ما در حمله سعی می کنیم آنها را حمله کنیم که ما هرگز به طور مداوم به آنها نرسیدیم. این به ما مربوط است. “

بیشتر بخوان:  با Fox's Super 6 Final 8 را از NASCAR برنده شوید

در کنار مبارزات وستبروک ، راکت ها نیز به دلیل عدم حضور دنوئل هاوس در برابر لیکرز کند شدند. هاوس به عنوان بازیکن مهم خارج از نیمکت ، در پلی آف به طور میانگین 11.4 امتیاز و 5.8 ریباند داشت اما پس از نقض پروتکل های سلامت NBA با اجازه دادن به یک مهمان غیر مجاز در اتاق هتل “در طی چند ساعت” ، سه بازی آخر تیم را از دست داد.

هاردن اقدامات هاوس را ناامیدکننده خواند و گفت که این تیم در برابر لیکرز صدمه دیده است.

بیشتر بخوان:  هواپیماها برای سومین بار در تاریخ امتیازات از 0-5 شروع می شوند

هاردن گفت: “این ما را تحت تأثیر قرار داد زیرا بدیهی است كه فقط حواس پرتی و او بخش بزرگی از چرخش ما بود.

اما راکت ها نمی توانند نگران آنچه ممکن است بوده باشد باشند و هاردن از قبل به آینده چشم دوخته است. این بازیکن 31 ساله متمرکز بر تلاش برای هدایت راکت ها به اولین قهرمانی خود از زمان کسب عناوین پشت سر هم در 1994-95 است.

وی گفت: “ما در مسیر درست پیش رفته ایم ،” در جهت درست حرکت کرد.

سوالی که برای هاردن و راکت وجود دارد این است که چه مدت طول می کشد تا آنها به جای اینکه فقط راه درست را طی کنند ، به مقصد برسند؟


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2xz5uxh
is.gd/ZYzd2O
shrtco.de/xVrR3
clck.ru/QrLvD
u.nu/lwwpa
ulvis.net/1GJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فیلترهای هنری فتوشاپ: مداد رنگی ، برش ، برس خشک ، دانه ریز ، نقاشی دیواری

س سپتامبر 15 , 2020
بهترین چیز در مورد فتوشاپ ، انتخاب بسیار زیاد جلوه های ویژه به نام فیلتر است. اما نبوغ واقعی زمانی به وجود می آید که یاد بگیرید آنها را در جلوه های جدید و حتی حیرت انگیزتر مانند Fresco و Paint Daubs با هم یا Poster Edges with Watercolors مخلوط […]