ردبول می گوید هالکنبرگ گزینه ای برای صندلی F21 2021 است


در پی آزمایش بی نتیجه ویروس کرونا برای الکس آلبون قبل از آخر هفته ، هلموت مارکو ، مشاور Red Bull Motorsports گفت که او در مورد احتمال شرکت با هالکنبرگ صحبت کرده است.

در پایان ، آزمایش مجدد آلبون قبلاً منفی ثابت شده بود و به طور هم زمان ، روز بعد از بیماری لنس استرول ، هالکنبرگ توسط Racing Point فراخوانده شد.

او با کانال آلمان صحبت می کند ورزش 1مارکو گفت: “ما در روز جمعه با هالکنبرگ در حال مذاکره بودیم زیرا آلبون ، مانند بسیاری دیگر ، نتیجه آزمایش بی نتیجه ای داشت.

“این مثبت بود. بلافاصله پس از فرود با هالکنبرگ تماس گرفتم ، زیرا پرونده مشکوک ما آلبون بود. اما خدا را شکر در نهایت معلوم شد که آلبون منفی است.”

بیشتر بخوان:  چه اشتباهی برای کلیپرز رخ داد؟ و حالا آنها کجا می روند؟

افشای هالکنبرگ به دنبال آنچه که بسیاری فکر می کردند یک سفر ناامیدکننده در جایزه بزرگ ایفل برای راننده تایلندی است ، در مورد آینده طولانی مدت آلبون در Red Bull است.

بعدازظهر با قفل بزرگی در دور اول از ریل خارج شد و در نتیجه زودهنگام لاستیک عوض شد. او بعداً به خاطر بازی در یک تصادف با دانیل کویت یک پنالتی گرفت تا سرانجام پس از سوراخ شدن سنگ تابشی به ماشینش ، بازنشسته شود.

اما ردبول در مورد ظاهر آلبون آرامش بیشتری دارد و فکر می کند قدرت این را دارد که هر طور که می خواهد به ورشتاپن نزدیک باشد.

بیشتر بخوان:  ناگتس در بازی 7 مقابل کلیپرز شانس ناراحتی تاریخی دارد

با این حال ، مارکو اعتراف می کند که تیم برای انجام بهترین کار خود به آلبون نیاز دارد و در غیر این صورت ، گزینه های بارز این تیم نیکو هولکنبرگ و سرخیو پرز هستند.

مارکو گفت: “ما می توانیم اسامی موجود در بازار را فراخوانی کنیم.” “این هالکنبرگ است ، این پرز است. سوال این است که آنها چقدر از مکس فاصله خواهند داشت؟”

“ما مقایسه ای با [Daniel] ریکاردو و ما می توانیم در مورد نگرش رانندگان نتیجه بگیریم. فکر نمی کنم کسی به سه دهم نزدیک شود.

بیشتر بخوان:  فدرر بدون درد و در راه رفتن به مسابقات آزاد استرالیا است

“در روزهای خوب ، آلبون همچنین موفق به ایجاد این نزدیكی با ماكس می شود. آلبون جوان است ، اما ما می فهمیم كه اگر او تحمل فشار را نداشته باشد ، ما نمی توانیم روی یك پا بایستیم وقتی كه صحبت از مسابقات جهانی است ، وضعیت همین است.

“اگر فقط یک اتومبیل در کار داشته باشید حضور در مسابقات قهرمانی جهان غیرممکن است. اما ما هنوز به آنجا نرسیده ایم.

“عملکرد [of Albon] در نوربرگ رینگ رضایت بخش بود. این تنها وضعیت است. “

نیکو هولکنبرگ ، ریسینگ پوینت در پارک فرمی با ماکس ورستاپن ، ردبول ریسینگ و دانیل ریکیاردو ، رنو F1 جشن می گیرد

نیکو هولکنبرگ ، ریسینگ پوینت در پارک فرمی با ماکس ورستاپن ، ردبول ریسینگ و دانیل ریکیاردو ، رنو F1 جشن می گیرد استخر FIA

استخر FIA

بیشتر بخوان:  میفیلد 2 پاس TD می اندازد ، براون ها بارو ، بنگال را نگه می دارند

مارکو گفت: ردبول می خواهد با توپ در استادیوم آلبون ، در گرندپری ترکیه در مورد تیمش تصمیم بگیرد.

ماركو با اشاره به احتمال پیشروی تسونودا با AlphaTauri در كنار Pier Gasly گفت: “ما در مورد سه وضعیت روشن هستیم.” “ما می خواهیم چهارمین مرحله را حداکثر در اواسط ماه نوامبر توسط استانبول انجام دهیم.”

مارکو در پاسخ به سوالی در مورد عواملی که تصمیم نهایی را تحریک می کنند ، گفت: “در وهله اول عملکرد آلبون است. تا زمانی که در فضای سبز باشد ، کابین خلبان وجود ندارد.”

بیشتر بخوان:  آیفون 12 احتمالاً شامل 5G خواهد بود. بسیاری از مردم متوجه این موضوع نخواهند شد

مارکو برای کاری که هولکنبرگ در نوربرگ رینگ انجام داد پر بود از تعریف و تمجید ، زمانی که آلمانی با وجود نداشتن ماشین قبل از مقدماتی ، هشتم شد.

وی گفت: “من فکر می کنم بدترین اتفاقی که می تواند برای یک راننده بیفتد سوار شدن به ماشین برای واجد شرایط بودن است.” “شما باید به خاطر داشته باشید که او Racing Point را از مسابقات گذشته خود می داند ، اما قطعاً شرایط بسیار سختی بود.

“او به تدریج در طول مسابقه پیشرفت کرد ، هیچ کار احمقانه ای انجام نداد و به رده هشتم راند. ما اوقات را تماشا کردیم. [Pierre] گاسلی دبلیو [Daniil] کویت نیز به او نزدیک بود.

بیشتر بخوان:  سوزاندن اشعه با بازکن در بازی 4 ؛ تب Glasnow برای بازی 5

“سپس دیدم که او به تدریج به دوران پرز نزدیک می شود. کلاه ها خاموش است. عملکرد عالی”.

مارکو همچنین فاش کرد که ردبول از چند ماه قبل بطور منظم با هالکنبرگ در تماس بوده است اما هنوز در مورد صندلی مسابقه اینگونه نبوده است.

“ما در حال مذاکره با هالکنبرگ هستیم ، به عنوان مثال ، به عنوان یک مفسر تلویزیون و متخصص در مورد ServusTV. از این گذشته ، ما در سال آینده و با چرخش با ORF از حقوق اتریش برخوردار هستیم. این اولین گفتگوها است. “


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y29ls9s7
is.gd/JYxHOZ
shrtco.de/oBG83
clck.ru/RNDTQ
u.nu/m84s2
ulvis.net/mn40

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مایکل جوردن توسط حریفان شکست خورده خود ، لبرون جیمز توسط هم تیمی های خود که به قله های جدیدی رسیدند ، مشخص شد.

س اکتبر 13 , 2020
دویت هوارد قهرمان NBA است. ارزیابی اینکه چقدر احتمال دارد این اتفاق یک سال پیش رخ دهد دشوار است. هاوارد زمانی به عنوان یکی از سمی ترین هم تیمی های NBA شناخته می شد. زادگاهش آتلانتا هاوکس تنها با یک قرارداد 70 میلیون دلاری او را فقط برای یک سال […]