ردیاب ویروس فوتبال آمریکایی: یکی دیگر از بازیکنان Titans در روز پنجشنبه ، در برابر لوایح مربوطه ، آزمایش مثبت داد


پس از سه هفته موفقیت عمده ، NFL طی 10 روز گذشته با انبوهی از موارد مثبت COVID-19 برخورد کرده است که می تواند منجر به تعویق بیشتر بازی ها به هفته پنجم شود.

یک روز پس از آلوده شدن دو بازیکن جدید Titans به ویروس COVID-19 ، یک بازیکن دیگر از تنسی آزمایش ویروس مثبت کرد. طبق گفته تام بلیسرو از NFL Network. این تعداد به 23 بازیکن تیتان و افرادی که از 24 سپتامبر آزمایش COVID-19 مثبت داشتند ، منجر می شود. کوری دیویس ، آدام همفریس ، داکوان جونز ، کریستین فولتون ، جفری سیمونز و کمالی کوره ، بو برینکلی ، آیزایا ویلسون و بازیکنان تیم مربیگری کامرون بتسون ، گرگ مابان و تامی هادسون از جمله بازیکنان تیتان هستند که از نظر ویروس مثبت ارزیابی شده اند.

بیشتر بخوان:  انتخاب فوتبال کالج ، شانس SEC برای هفته هفت: آیا دفاع بزرگ جورجیا می تواند آلاباما را نگه دارد؟

به گزارش پلیسرو ، این لیگ در حال ارزیابی گزینه های خود برای بازی روز یکشنبه تایتانز و بیلز است. یک گزینه برای بازی یکشنبه در دوشنبه یا سه شنبه در نشویل وجود دارد. اگر این اتفاق بیفتد ، مسابقه پنجشنبه شب بعدی بین رئیس جمهور و بیل به شنبه منتقل می شود ، به گفته دیانا روسینی از ESPN.

هفته گذشته ، لیگ تصمیم گرفت بازی خانگی تایتان ها برابر فولاد را به هفته هفت موکول کند. آنها همچنین بعد از آزمایش مثبت نی نیو انگلند از نظر آزمایش ویروس ، بازی پاتریوتس ریفس را دوشنبه شب گذشته برنامه ریزی کردند. در حالی که لیگ در تلاش است تا در طول همه گیری به بازی بپردازد ، آلن استایلز ، رئیس پزشکی لیگ ، اخیراً گفت NFL می تواند فصل عادی را متوقف کند تا موارد مثبت را پاک کند.

بیشتر بخوان:  زمان می تواند برای کلیپرز و کاخی لئونارد در حال اتمام باشد

غول ها می توانند پس از به وجود آمدن تصاویر بازیکنان تنسی ، از جمله رایان تانهیل ، هافبک ، پروتکل لیگ را برای تمرین با یکدیگر در خارج از تیم تیم در هفته گذشته ، از سوی دفتر لیگ مواجه کنند. همچنین صحبت از این است که اگر لیگ نتیجه بگیرد تیمی سیاست های COVID-19 لیگ را نقض کرده است ، مجبور به شکست در مسابقات هستند. در این زمان ، استعفای غولها مورد بحث قرار نگرفت ، طبق گفته جودی باتیستا از شبکه NFL.

با ادامه انتشار این خبر ، اخبار مربوط به قبض تیتان ها و سایر اخبار COVID-19 از سراسر لیگ را به روز خواهیم کرد.

بیشتر بخوان:  مسی با غلبه بر رونالدو ، نیمار در بالای لیست ثروتمندان فوربس قرار گرفت
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y28x4p6r
is.gd/msNuMU
shrtco.de/hF5t
clck.ru/RHiJV
u.nu/ez1-5
ulvis.net/u5y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیش نمایش خرس های دزدان دریایی

پ اکتبر 8 , 2020
تیم Tampa Bay Buccaneers تام بردی را در خارج از فصل امضا کرد به این امید که شش بار قهرمان Super Bowl به آنها کمک کند تا خشکسالی 12 ساله را خاتمه دهند و بزرگترین جایزه خود را بدست آورند. بردی گفت: “پیوستن به یک تیم و آغوش گرفتن در […]