رقیب Gero Yates آزمایش ویروس مثبت دارد و کنار می رود


تیم میشلتون-اسکات ، پیش از مرحله هشتم روز شنبه ، اعلام کرد که رقیب عمومی سیمون یتس پس از آزمایش مثبت برای ویروس کرونا از جیرو دیتالیا کنار کشیده است.

تیم گفت که شوالیه 28 ساله انگلیسی پس از مرحله هفتم جمعه “علائم بسیار خفیفی را نشان داد”. یک آزمایش سریع فوری نتیجه مثبتی را نشان داد که در آزمایش دوم نیز تأیید شد.

یتس در حین عمل در اتاق مجردی خود منزوی شد و با یک آمبولانس سازمان یافته برای یک دوره قرنطینه به راحتی منتقل می شود که تیم می تواند بهترین مراقبت های ممکن را ارائه دهد. تیم اضافه کرد که علائم وی هنوز بسیار خفیف است.

بیشتر بخوان:  لئارد در بازی پلی آف خود را بازیابی کرد تا بار دیگر در لاس وگاس به پیروزی برسد

یتس ماه گذشته در مسابقه دوستانه Terrain Adriatic پیروز شد. او در کل 21 ام بود و 3 دقیقه 52 ثانیه از رهبر ژوائو آلمیدا عقب بود.

یتس در مرحله سوم روز دوشنبه به طور غیر منتظره زمان زیادی را برای صعود به کوه اتنا از دست داد.

Matteo Beltemacchi ، MD ، میچلتون اسکات گفت: “سایمون عصر جمعه در طی بررسی های معمول دما ، که سه بار در روز در مسیر Speedway انجام می شد ، دمای بسیار خوبی را نشان داد.” “ما بلافاصله با استفاده از خدمات ارائه شده توسط RCS (سازمان دهندگان مسابقه) خواستار آزمایش سریع شدیم.

بیشتر بخوان:  زمان ایگلز برای جالین هرتس در NFL است

بیلتی ماچی گفت: “خوشبختانه علائم وی هنوز بسیار خفیف است و در غیر این صورت از سلامت خوبی برخوردار است.” “سایر سوارکاران و کارکنان با نتایج منفی بازگشتند و مجاز به ادامه مسابقه بودند ، اما به عنوان یک احتیاط ما از نزدیک وضعیت را کنترل خواهیم کرد و آزمایش های بیشتری را طی روزهای آینده انجام خواهیم داد.”

پس از عقب نشینی جریانت توماس پس از شکستن لگن در یک سقوط در مرحله سوم ، عقب نشینی یتس از رقابت یک رقیب دیگر محروم می شود.

بیشتر بخوان:  NASCAR Champion Busch سعی می کند از حذف جلوگیری کند

ایتالیا بالاترین کل را در موارد یک روزه COVID-19 از زمان شروع شیوع بیماری در روز جمعه ثبت کرده و 5372 مورد و 28 مورد مرگ و میر جدید را به آمار رسمی مرگ و میر اضافه کرده است.

روز جمعه ، وزارت بهداشت گفت شمال لومباردی ، مرکز سابق اپیدمی در اروپا ، بیشتر موارد جدید را به 983 مورد اضافه کرده است.

این مسابقه در 25 اکتبر در میلان – پایتخت لومباردی به پایان می رسد.

بیشتر AP Sports: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP-Sports

بیشتر بخوان:  زمینه های بارگیری شده برای رویدادهای آسیایی اکنون در وگاس ، کالیفرنیا است
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxovja6e
is.gd/e9MtBf
shrtco.de/C7SGv
clck.ru/RKZvL
u.nu/6lsrf
ulvis.net/jGtF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نحوه تماشای فینال تک آهنگ زنان آزاد فرانسه 2020 و به صورت آنلاین و تلویزیونی

ش اکتبر 10 , 2020
سوفیا کنین 21 ساله آمریکایی روز شنبه در فینال اوپن فرانسه در نبرد جوانان در رولان گاروس با ایگا سویاتیک 19 ساله لهستانی دیدار می کند. Soyatic در این مسابقات بسیار هیجان انگیز بود و در نیمه نهایی نیدا پودوروسکا آرژانتینی را با نتیجه 6-2 6-1 خرد کرد تا به […]