“روزهای هدف معامله” 2020: 17 تخفیف که ما دوست داریم (فروش روز نخست رقابتی)


هدف ممکن است افت کند فروش Deal Days هفته ها است که ادامه دارد ، اما تا شروع کار درمورد جزئیات سکوت کرده است. این هیجان شاید ارزشش را داشته باشد ، زیرا یک دسته از مواردی را که قبلاً با WIRED Recoses اهدا کرده بودیم پیدا کردیم. این معاملات مورد علاقه ما در مورد دستگاههای خانه هوشمند ، تجهیزات صوتی ، لوازم جانبی رایانه و سایر موارد است. این فروش تا روز چهارشنبه 14 اکتبر ادامه خواهد داشت.

بروزرسانی 14 اکتبر: ما Fujifilm Instax Mini 11 ، لپ تاپ Lenovo Legion Gaming و برخی معاملات دیگر را اضافه کردیم. GoPro Hero 8 Black دوباره در انبار موجود است.

توجه: ما از مواردی که به فروش می رسند ، صرف نظر می کنیم یا هنگام به روزرسانی این راهنما قیمت افزایش یابد. تخفیف ها بعضی اوقات به سرعت برمی گردند ، بنابراین خودتان بررسی کنید.

بیشتر بخوان:  ژورنال برتر علمی آمریکا این موضوع را با ترامپ داشته است

پوشش WIRED Prime Day

اگر با استفاده از پیوندهای موجود در داستان های خود چیزی خریداری کنید ، ممکن است کمیسیون دریافت کنیم. این به حمایت ما از روزنامه نگاری کمک می کند. من بیشتر می دانم

نمایش های نمایش خانگی

عکس: یاماها
  • Soundbar یاماها YAS-109 با قیمت 200 دلار (40 دلار): اگر در حال گوش دادن به تلویزیون از طریق بلندگوهای آن هستید ، وقت آن است که به ساب ووفر ارتقا یابیم. حتی بدون ساب ووفر یا بلندگوهای فراگیر فراگیر ، ساب ووفر تجربه مشاهده شما را بهبود می بخشد. Parker Hall از WIRED این را به عنوان بهترین بلندگو با زیر واحد یکپارچه نامیده است. همچنین الکسا دارد بنابراین می توانید با دستورات صوتی آن را کنترل کنید.

  • Roku Streaming Stick + 38 دلار (12 دلار تخفیف) است: Roku دستگاه پخش مورد علاقه ما است. این رابط تمیزترین رابط کاربری است و سعی نمی کند مانند آمازون شما را از محتوای رقبا دور نگه دارد. حتی اگر تلویزیون شما دارای یک لیست پخش داخلی است (به غیر از TCL که حاوی Roku است) ، یک جعبه پخش جداگانه برای مدت زمان طولانی تری بهتر کار می کند. در اینجا راهنمای ما برای انتخاب روکو آورده شده است.

  • Sanus Premium Tilt Wall Mount برای تلویزیون های 46-90 اینچی با قیمت 120 دلار (20 دلار تخفیف): اگر نمی توانید تلویزیون را در ارتفاع مشخصی سوار کنید ، برای کج شدن آن به چیزی احتیاج دارید. این دستگاه سانوس همچنین تا 5.7 اینچ امتداد دارد بنابراین در صورت رو به دیوار می توانید به راحتی به درگاه های تلویزیون دسترسی پیدا کنید. با پایه های بلندگو Sanus سازگار است و 150 پوند را در خود جای می دهد که برای هر نوع ترکیب تلویزیون و نوار صوتی بیش از حد کافی است.

بیشتر بخوان:  بررسی Fitbit Sense: می تواند استرس را اندازه گیری کند - به نوعی

نمایش های دوربین

عکس: GoPro


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3jhdpwr
is.gd/HICtf1
shrtco.de/jhJC
clck.ru/RQ4GA
u.nu/s8mjf
ulvis.net/jJxo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پرتاب چتر دریایی به آلتوف ، هوستون آستروس را در آستانه از بین بردن ALCS قرار می دهد MLB

چ اکتبر 14 , 2020
ناتوانی شگفت آور خوزه آلتوو در انداختن پرتاب های ساده به زمین تبدیل به یکی از بزرگترین داستانهای مقدماتی لیگ برتر بیس بال شده است – و نمی تواند در زمان بدتری برای هوستون آستروس اتفاق بیفتد. آلتوو ، که به عنوان دومین بهترین بازیکن دفاعی MLS در سال 2015 […]