روز نخست ، فصل بالا و بیماری همه گیر: کارگران انبار آمازون برای ماه های آینده آماده می شوند


CNN Business با ده نفر از کارمندان انبار آمازون در مورد شرایط مربوط به بیماری همه گیر و اینکه کار در روزهای نخست و فصل های تعطیل گذشته چگونه است صحبت کرد. برخی به طور رسمی صحبت می کردند ، و برخی دیگر از شرط ناشناس ماندن از ترس تلافی جویی صحبت می کردند. نگرش در مورد سیاست های مربوط به همه گیری بسته به انبار و دپارتمان کارگران متفاوت بود.

در یک انبار ، کارگران ابراز نگرانی کردند که اگر نتوانند این دستورالعمل ها را برای فاصله اجتماعی دنبال کنند و مورد توبیخ قرار بگیرند. در موارد دیگر ، کارگران تحت پیش بینی اضافه کار تحت فشار قرار گرفتند.

در شرایط عادی ، انبارهای آمازون از فعالیت و کارگران شلوغ هستند ، اما تقاضای ناشی از همه گیری به طرز چشمگیری افزایش یافته است. از ماه مارس ، آمازون 175،000 کارمند موقت استخدام کرده است تا با افزایش سفارشات همراه باشد و بعداً گزارش می دهد که 70٪ آنها را به طور دائمی حفظ خواهد کرد. در ماه سپتامبر ، این شرکت از برنامه های خود برای استخدام 100000 کارمند اضافی در سراسر عملیات خود خبر داد و به رویترز گفت که هنوز تقاضای کارگران فصلی را ارزیابی می کند. سال گذشته اعلام کرد 200000 کارگر برای تأمین نیازهای فصلی تأمین می کند.
پیروی از اقدامات احتیاطی اساسی Covid-19 ، مانند حفظ شش فوت فاصله اجتماعی ، در مناطقی از کشور به طور فزاینده ای دشوار است. آمازون (AMZN)شش نفر از کارگران به CNN Business گفتند که امکانات این شرکت با تعداد کارگران در محل و بسته های بیشتر است. همچنین می تواند در مورد پاکسازی مناطق کار در حالی که همگام با سرعت است ضمیر باشد.

به گفته کارگرانی که با CNN Business صحبت کردند ، اضافه کاری اجباری در دوره های شلوغ از جمله زمان اوج اجرا می شود ، زیرا کارمندان در سه مکان گفتند که اضافه کاری برای این هفته در مراکز آنها برنامه ریزی شده است. این بدان معناست که کارگران ساعات بیشتری را در انبارها سپری می کنند و شرایط را از اهمیت بیشتری برخوردار می کنند. در پاسخ به این س askedال که آیا اضافه کاری اجباری در تمام امکانات خود خط مشی است ، آمازون پاسخی نداد.

بیشتر بخوان:  گستره رنگ: برنامه بحث برانگیز ویرایش عکس به دلیل ویژگی "رابط سیاه" پشتیبانی از هوش مصنوعی مورد انتقاد قرار گرفته است

در طی همه گیری ، گبی ، یکی از همکاران مرکز تأسیسات آمازون در هاثورن ، کالیفرنیا ، که درخواست کرد فقط از نام کوچک خود استفاده شود و در اعتصاب شرایط کار شرکت کرد ، گفت که او برای حفظ فاصله اجتماعی یا عقیم سازی گاهی اوقات سرعت را فدا می کند ، و اخطارهای لفظی می دهد تا با بهره وری خود همراه نباشد. این چیزی است که شناخته شده است آمازون از نزدیک در بین کارگرانش دنبال می کند. استفاده از این تعادل ممکن است دشوارتر شود زیرا در روز نخست و فصل تعطیلات کارگران تازه می شوند.

برخی از کارگران به CNN Business گفتند که آمازون بر فاصله اجتماعی در برخی از مناطق از امکانات ، مانند ورودی های مجاور که دوربین ها تشخیص داده می شود و بر روی صفحه ای قابل مشاهده است که کارگران می توانند ببینند کارگران خواه در فاصله شش فوت با استفاده از حلقه های قرمز و سبز و همچنین در استراحت و اتاق ناهار ، تأکید دارند. با این حال ، کارگران گفتند که سایر مناطق تأسیسات از نزدیک تحت نظارت نیستند. یکی از کارگران به CNN Business گفت که وی احساس می کند این شرکت فاصله اجتماعی را در مناطقی که کارگران دور هم جمع می شوند و برای تعامل با مکانیزم خاصی جمع می شوند ، ارتقا نمی دهد.
آمازون گفت که تاکنون بیش از 150 به روزرسانی برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان خود انجام داده است و امسال بیش از یک میلیارد دلار سرمایه گذاری جدید در اقدامات ایمنی فرآیند متعهد شده است که شامل سرمایه گذاری های فن آوری و اقدامات تمیزکاری پیشرفته است. کارگران موظفند از ماسک تهیه شده توسط آمازون استفاده کنند و هنگام ورود به امکانات ، دما را کنترل کنند. طبق گفته آمازون ، سفیرانی برای فاصله اجتماعی و همچنین اقدامات دیگری مانند آگهی ها و نشانه ها برای هدایت کارگران در این مرکز دارد.
مشاغل آمازون حتی در شرایطی که اقتصاد گسترده تر در یک رکود اقتصادی ناشی از همه گیری فرو می رود ، در طی همه گیر شدن ، تقاضای محصولات و خدمات خود را افزایش داده اند. با این حال ، آمازون همچنین به دلیل نگرانی کارگران انبار و منتقدان در مورد شیوع ویروس کرونا در داخل تاسیسات ، موضوع بررسی شده است.
ترس و تیراندازی در داخل انبار آمازون
برای چندین ماه ، آمازون از افشای تعداد موارد در میان نیروهای کار خودداری کرده است. در اوایل این ماه ، پس از فشار کارگران و بیش از دوازده وکلای عمومی ، آمازون فاش کرد که نزدیک به 20،000 کارمند خط مقدم آمازون و Whole Foods آزمایش ویروس کرونا را مثبت ارزیابی کرده اند یا آنها را مثبت فرض کرده اند. در یک وبلاگ ، این شرکت گفت که “تجزیه و تحلیل جامع داده ها از همه 1،372،000 کارمند خط مقدم آمازون و بازار غذاهای کل در سراسر ایالات متحده که در هر زمان از 1 مارس تا 19 سپتامبر 2020 استخدام شده اند ، انجام داده است.” داده ها از ایالتی به ایالت دیگر منتقل می شد ، چیزی که دادستان کل در نامه ای در ماه مه به جف بزوس ، مدیرعامل آمازون و جان مکی ، مدیرعامل Whole Foods Market درخواست کرد.

CNN Business برای درک چگونگی مقایسه این نرخ با جمعیت عمومی ، جزئیات بیشتری از پرونده های بین Wholes Foods و اپراتورهای آمازون را درخواست کرد. آمازون امتناع کرد.

بیشتر بخوان:  "من فقط نمی خواهم اولین نفر باشم"

ترل ورم ، یکی از شرکای آمازون JFK8 در استاتن آیلند که در اعتصاب نیز شرکت کرد ، به CNN Business گفت که دانستن تعداد کل “واقعاً” به کارگرانی مانند او کمک نمی کند. “من نگران منطقه خود هستم – این همان چیزی است که می خواهم بدانم ، چند مورد در ساختمان من وجود دارد؟”

در حالی که آمازون موارد تأیید شده در محل کار خود را به کارگران اطلاع می دهد ، سخنگوی آمازون در ماه مه به CNN Business تأیید کرد که رویکرد قبلی را تغییر داده و هنگام تأیید موارد به کارگران ، شماره را متوقف کرده است.

بیشتر بخوان:  فیس بوک تحت سیاست سخنان نفرت خود ، پیام های انکار هولوکاست را مسدود می کند

دیوید مایکلز ، رئیس سابق OSHA تحت OSHA گفت: “اگر آمازون بخواهد خطرات واقعی Covid-19 و موفقیت آن در کنترل انتقال ویروس را روشن کند ، این تعداد و میزان واقعی موارد را از هر مرکز تحقق و فروشگاه مواد غذایی کامل فراهم می کند.” دولت اوباما و استاد دانشگاه جورج واشنگتن.

یک یادداشت داخلی از آمازون نشان می دهد که چقدر با ردیابی داده های ویروس کرونا در انبارها نزدیک است
در پشت صحنه ، آمازون از نزدیک دنبال شیوع ویروس در حداقل یک مخزن – MSP1 در Shakopee ، مینه سوتا است. CNN همچنین در ژوئن تجارت را پوشش می داد و همانطور که بلومبرگ برای اولین بار گزارش داد ، طبق یک یادداشت داخلی ، این شرکت در حال از بین بردن بخشها ، شیفت ها و مناطق اقامت برای کارگرانی است که تایید شده است به ویروس کرونا در این مرکز آلوده شده اند.

کلی چیزمن سخنگوی آمازون در گفت: بیانیه در آن زمان.

وزارت بهداشت مینه سوتا به CNN Business گفت که از 29 سپتامبر 219 مورد در میان کارکنان انبار آمازون Shakopee داشته است که بیش از دو برابر موارد تایید شده از اواخر ژوئن است.

با سلامتی آنها ، فعالیت کارگران در تعدادی از امکانات آمازون در طی همه گیری افزایش یافت – و با این ادعا ، کارگران ادعا کردند که آمازون تلافی می کند ، ادعاهایی که شرکت انکار کرد.

آخرین نمونه این امر خروج از تاسیسات شكوپی ، مینه سوتا ، در اوایل ماه جاری به دلیل اخراج فرهیو وارسامه بود ، كه به گفته وی در اواخر سپتامبر به دلیل اتهام بیش از حد “مرخصی شغلی” اخراج شد. وی به سی ان ان بیزینس ادعا کرد که پس از ابراز نگرانی در مورد عدم رعایت نکات ایمنی کافی با انتقام جویی روبرو شده است. این دومین باری است که کارکنان این مرکز از زمان شروع شیوع بیماری به دلیل ادعای تلافی جویی علیه همکارانی که نگرانی های ایمنی را ایجاد کرده اند ، از این کشور می روند. نقاشی من حداقل سومین کارگری است که گفت پس از صحبت در مورد ایمنی این مرکز را شلیک کردند.
آمازون گفت این “تحمل صفر در برابر تلافی با کارکنانی که موجبات نگرانی و احترام به حقوق کارمندان در اعتراض و به رسمیت شناختن حق قانونی خود را برای این کار دارند” است.

در مورد Warsame ، سخنگوی آمازون هفته گذشته در بیانیه ای به CNN Business گفت: “مانند اکثر شرکت ها ، ما انتظارات عملکردی را برای هر یک از اعضای تیم داریم. گرچه نمی توانیم در مورد عملکرد فردی بحث کنیم ، اما می گویم عملکرد وابسته با گذشت زمان اندازه گیری و ارزیابی می شود. ما از همكارانی كه با آموزشهای سفارشی در سطح مورد انتظار عمل نمی كنند ، كمك می كنیم تا به آنها كمك كنیم تا بهبود یابند. در صورت عدم بهبود عملکرد ، اقدامات اصلاحی انجام شده و خدمات خاتمه می یابد. ”

بیشتر بخوان:  پیروزی NFL بد: گل زمینی 29 حیاطی جیک الیوت تقریباً 238،000 دلار برای شرط بندی تمام شد

(او و تصویرگر من گفتند كه او هیچ آموزشی ندیده است و گفت كه قصد دارد اخراج خود را از سر بگیرد.)

کارگران انبار از آمازون شکایت می کنند که خانواده هایشان را در معرض خطر ویروس کرونا قرار داده است
با توجه به اینکه بیش از نیمی از ایالات آمریکا افزایش موارد ویروس کرونا را گزارش کرده اند ، خطر ابتلا به ویروس همچنان برای بسیاری از افرادی که اکنون از حمایت مالی کمتری نسبت به اوایل بیماری همه گیر برخوردار هستند ، همچنان یک نگرانی است. در پایان ماه مه ، آمازون به برخی از مزایای مربوط به Covid-19 که در ماه مارس معرفی شد ، پایان داد ، از جمله “کمک هزینه ریسک” 2 دلار اضافی در هر ساعت و دو برابر شدن اضافه کاری. سیاست آن ، که به کارگران انبار اجازه داده بود برای چند روز بدون حقوق در خانه بمانند ، در ماه مه متوقف شد.
در ماه ژوئن ، آمازون یک بار “جایزه تشکر” به کارگران خط مقدم معرفی کرد. این شرکت همچنان تعطیلات پرداخت شده تا دو هفته را به کارمندان مبتلا به ویروس کرونا ارائه می دهد. همچنین صندوق امداد برای کارمندان فصلی و شرکایی مانند رانندگان زایمان که با مشکلات مالی روبرو هستند ، ایجاد کرده است.

ورم ، که در جزیره استاتن کار می کند ، به CNN Business گفت که “نگرانی در مورد آینده دارد”. “هنگامی که فصل تعطیلات فرا می رسد ، معمولاً تعداد زیادی از افراد به طور هم زمان در ساختمان حضور دارند و من نمی دانم چگونه آنها این موضوع را کشف خواهند کرد.”

بیشتر بخوان:  ناگتس از 19 امتیاز پایین برای رسیدن به سریال با کلیپرز به بازی 7 | NBA


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yysm86pe
is.gd/IVUq4h
shrtco.de/CGa8p
clck.ru/RLSKF
u.nu/kzm2d
ulvis.net/lOwS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لیگ برتر از برنامه تمدید "ویرانگر" انتقاد می کند

ی اکتبر 11 , 2020
روسای جمهور لیگ برتر بعد از بحث و گفتگو در مورد اصلاحات “مضر” باشگاه های بزرگ ، به وحدت اتحاد منجر شدند که منجر به شدیدترین تغییر در فوتبال انگلیس طی چند دهه گذشته خواهد شد. گزارشی روز یکشنبه توسط دیلی تلگراف ادعا کرد که لیورپول و منچستر یونایتد مذاکرات […]