رویداد ویترین PS5: زمان شروع ، نحوه پخش جریانی آنلاین و انتظارات


ما “یک نگاه دیگر” به بازی های معرفی PS5 داریم ، اما امیدوارم که اولین نگاه به تاریخ عرضه و قیمت کنسول را نیز داشته باشیم.

سونی

تنها ساعاتی با “ویترین” سونی پلی استیشن 5 فاصله داریم ، رویدادی که برای آشکار کردن موارد بیشتر طراحی شده است کنسول نسل بعدی بازی هایی که امیدواریم با عرضه نهایی PS5 روی PS5 بازی کنیم. ما بسیار امیدواریم که این شرکت محصولات قیمت PS5 و تاریخ انتشار، پس از اینکه مایکروسافت رقیب خود لوبیا را روی آن ریخت Xbox Series X و Xbox Series S هفته گذشته

سونی در پست وبلاگ خود نوشت: “قبل از راه اندازی این تعطیلات پلی استیشن 5 ، ما می خواستیم نگاهی بیندازیم به برخی از بازی های عالی که هنگام راه اندازی PS5 ارائه می شوند (و فراتر از آن!)”

زمان شروع

رویداد PS5 برگزار خواهد شد …

آمریکا

ساعت 1 بعد از ظهر روز چهارشنبه ، 16 سپتامبر

ساعت 4 بعد از ظهر روز چهارشنبه 16 سپتامبر

بریتانیا

ساعت 9 عصر BST چهارشنبه ، 16 سپتامبر

استرالیا

6 صبح AEST در روز پنجشنبه ، 17 سپتامبر

نحوه تماشای آنلاین

سونی این رویداد را به صورت زنده در سایت رسمی خود در اینجا پخش می کند ، اما شما می توانید انتظار داشته باشید که سونی میزبان این جریان مستقیم در کانال YouTube و کانال Twitch خود نیز باشد.

ما همچنین جریان مستقیم را در این صفحه جاسازی خواهیم کرد ، بنابراین شما می توانید رویداد ویترین PS5 را در اینجا تماشا کنید.

چه انتظار می رود

با توجه به اینکه مایکروسافت همه کارتهای خود را روی میز در مورد Xbox Series X و Xbox Series S، احتمال می دهید سونی قیمت و تاریخ عرضه PS5 و PS5 Digital Edition را ارائه دهد. ما در حال نزدیک شدن به فصل تعطیلات هستیم ، بنابراین خوب است بدانیم که کنسول ها چقدر خواهد بود هزینه.

همچنین می توان انتظار داشت که تصاویر بیشتری از بازی ها در رویدادهای قبلی پخش زنده PS5 نشان داده شود. امیدوارم که این به معنای بیشتر باشد افق غرب ممنوع و مرد عنکبوتی مارول: مایلز مورالس. حتی ممکن است بیشتر شاهد بازسازی آن آبدار Demon’s Souls باشیم.

شایعات همچنین در حال چرخش است که ما میتوانست یک سرگرد را ببینید فاینال فانتزی اعلامیه ای که در رویداد ویترین PS5 در حال انجام است.

من شخصاً می خواهم نوعی از نرم افزار را نشان دهم. یکمی بگیریم حلقه الدن اقدام لطفا


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y58jt3v9
is.gd/KfxcJg
shrtco.de/FxMDg
clck.ru/QsG48
u.nu/8oh9i
ulvis.net/Ndl

بیشتر بخوان:  نتایج تست افت آیفون 12 به شرح زیر است: سپر سرامیکی به همان اندازه که به نظر می رسد با دوام است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

خشکسالی طولانی مدت کنفرانس نهایی کلیپرز به 50 سال می رسد

چ سپتامبر 16 , 2020
Sports Illustrated با ورود به فصل 1974-75 “Buffalo Braves” را “بهتر از هر زمان دیگری” اعلام کرد. اما جک رامزی مربی Braves احتیاط کرد. رامزی گفت: “من تمایلی ندارم که ما را به رده های بالاتر طاق کنم.” “ما باید ثابت کنیم که می توانیم تیم های سخت را شکست […]