زمان بهتری برای آمدن به یک رادیو آماتور رادیو وجود ندارد


هاگرتی-سولارز و همسایه اش ، جودی ، هرگز از یکدیگر دور نبودند ، اما ابتدا جودی سیگنال تلفن همراه خود را از دست داد و سپس هاگرتی-سولارز هنگام عبور از میان شعله های آتش خود را از دست داد – علی رغم اینکه در یک کانتینر تاپ بود – زیرا در آن زمان آنجا هیچ بازگشتی نداشت تعجب آور نیست که آنها خدمات خود را از دست داده اند. هفده برج سلولی روز اول آتش سوزی را آتش زدند ، که مرگبارترین و مخرب ترین آتش سوزی ثبت شده در کالیفرنیا شد.

رادیوهای دستی دو طرفه می توانستند گزینه پشتیبان تهیه کنند و برخی رادیوهای GMRS می توانند پیام های متنی و مکان های GPS را انتقال دهند ، هرچند فقط به سایر رادیوهای GMRS ، نه به تلفن های همراه یا رایانه ها.

بیشتر بخوان:  ژورنال برتر علمی آمریکا این موضوع را با ترامپ داشته است

اگر من و مارتین مجبور به تخلیه شویم ، در صورت از دست دادن سرویس سلول ، هر یک در اتومبیل خود واکی تاکی خواهیم داشت. تخلیه یک احتمال واقع بینانه است زیرا بدترین فصل آتش سوزی حتی در کالیفرنیا آغاز نشده است. حتی در این صورت ، بین 15 تا 26 آگوست ، 1.3 میلیون هکتار در حال حاضر سوزانده شده است که دو سوم بیشتر از آنچه در سال 2018 ، بدترین سال تاکنون ، سوزانده شده است.

در آن سوی ایالات متحده ، ساکنان ساحل شرقی آنچه را که اداره ملی اقیانوس و جوی (NOAA) پیش بینی می کند یک فصل طوفان فعال تر از حد معمول باشد ، تحقق می بخشند. پیش بینی کنندگان پیش بینی می کنند تعداد طوفان های نامیده شده در سال جاری تقریباً دو برابر شود و ممکن است به الفبای یونانی گسترش یابد.

بیشتر بخوان:  اپل دستورالعمل های بررسی App Store را به روز می کند ، اما بعید به نظر می رسد توسعه دهندگان ناامید از این امر راضی باشند

من و مارتین تمرین کرده ایم که از رادیوها در خانه و اطراف محله از اتاق به اتاق استفاده می کنیم ، که دقیقاً سرگرم کننده نیست ، زیرا آیا در قرنطینه از قبل به اندازه کافی نزدیک نیستیم؟

چگونه در مورد Cannonball Run؟

گزینه دیگر برای ارتباط رادیویی دو طرفه ، سرویس رادیویی Citizens Band (CBRS) است که ممکن است آن را رادیو CB بدانید. فیلم هایی مانند Cannonball Run و اسموکی و راهزن رادیوهای CB را در دهه 1970 و 1980 محبوب کرد. از آنجا که اکثر اتومبیل های جدید با تکنولوژی روز مجهز به سیم هستند ، بعید است که این دستگاه ها بار دیگر در وسایل نقلیه مسافری سوار شوند (اگرچه کامیون داران رویای CB را زنده نگه می دارند) ، اما آنها گزینه ای برای کسانی هستند که در مناطق پرخطر زندگی می کنند و می خواهند متصل بمانند .

بیشتر بخوان:  مشاوره از طرف یک کودک به فاش شدن برنامه های کلاهبرداری انبوه کمک کرد

مردم از ساحل به ساحل دیگر از ده ها برنامه استفاده می کنند که همه به آمادگی اضطراری اختصاص دارند. هنگامی که طوفان ها در اقیانوس اطلس و خلیج مکزیک سر و صدا می کنند ، برنامه ها می توانند در پیمایش در مسیرهای تخلیه ، مکان یابی پناهگاه های موقت ، یافتن پمپ بنزین ها و ردیابی طوفان ها به شما کمک کنند. تلفن پر از برنامه احساس امنیت می کند ، اما وقتی سیگنال های تلفن همراه لکه دار هستند یا کاملاً از دست می روند ، بیشتر شبیه کارت نقدی بدون پین است.

این همان جایی است که رادیوهای CB وارد می شوند. در حالی که به نظر می رسد نوعی ارتباطات تاریخ دار است ، اما دانستن اینکه کانال های 9 و 19 به پخش اطلاعات اضطراری و شرایط ترافیکی / جاده ای کمک می کنند ، سودمندی آنها را افزایش می دهد. علی رغم داشتن یک سوبارو مجهز به Starlink ، من یکی می خواهم و مارتین برای نصب آن آماده است.

بیشتر بخوان:  با این قاب عکس دیجیتال 10.1 اینچی با قیمت 68 دلار از عکسهای محبوب لذت ببرید

آیا افراد عادی از اسکنر استفاده می کنند؟

سلین نگریت ، از گراس ولی ، کالیفرنیا ، به تازگی چند اسکنر پلیس برای خانواده شش نفره خود خریداری کرده است. خانواده نگریت در داخل خانه خود سرویس تلفن ثابت یا تلفن همراه ندارند ، اما به لطف کوهنوردی که می خواهد از کاج Ponderosa 150 فوتی پا بچرخد ، به اینترنت دسترسی دارند. سلین می تواند از خارج سیگنال سلولی دریافت کند ، اما در نیمه شب نمی تواند هشدار دریافت کند.

از آنجا که خانه نگریت اینترنت دارد ، آنها می توانند گروه های رسانه های اجتماعی را برای اطلاعات اضطراری بررسی کنند ، اما وقتی برق قطع می شود ، اینترنت نیز می رود. خانه آنها از طناب کاهی ساخته شده و دیوارهای آن ضخیم است ، بنابراین سیگنال رادیویی واضحی در داخل خانه دریافت نمی کنند. در مواقعی که خطر آتش سوزی زیاد است ، خانواده با شیفت به ماشین می روند تا به رادیو گوش دهند ، اما اکنون که اسکنر دارند ، می توانند کانال های اضطراری محلی را از رختخواب کنترل کنند. آنها فقط باید به یاد داشته باشند که مقدار زیادی باتری را در دسترس داشته باشند.

بیشتر بخوان:  آیفون 12 بدون شارژر شارژ می شود. آیا ضایعات الکترونیکی را کاهش می دهد؟

یک فرم ارتباطی اصلاح شده

برای کسی که می خواهد بسته کامل تری داشته باشد ، رادیوی آماتور (رادیو با نام مستعار ژامبون) راهی است که باید طی شود ، اگرچه قبل از شروع استفاده از آن ، برنامه ریزی و آماده سازی کمی بیشتر شامل می شود. قبل از اینکه به طور قانونی روی هوا بروند ، کاربران باید یک آزمون کتبی 35 سوالی را قبول کنند تا مجوز تکنسین و علامت تماس منحصر به فرد خود را از FCC دریافت کنند. پس از آن دو سطح دیگر وجود دارد – عمومی و آماتور اضافی – که به امتحانات اضافی نیاز دارند. مجوزها برای 10 سال خوب هستند و تقریباً هرکسی می تواند مجوز را داشته باشد ، به استثنای نمایندگان یک دولت خارجی.

بیشتر بخوان:  دولت ها نباید اخبار را در خبرمایه شما انتخاب کنند


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyc27ovr
is.gd/p5nPsq
shrtco.de/Wp8fw
clck.ru/QsZPU
u.nu/pr0va
ulvis.net/DeE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رئیس جمهور اسبق عقاب طرفدار کسانی نیست که با تیم فوتبال واشنگتن صحبت می کنند

چ سپتامبر 16 , 2020
رئیس جمهور اسبق عقاب ها: طرفداران WAS “آرزو می کردند که آنها بی سر و صدا پیروز می شدند” در ابتدا در NBC Sports Washington ظاهر می شدند تعداد کمی از سایتهای هواداری یکشنبه هفته اول بهتر از تیم فوتبال واشنگتن را تجربه کردند. واشنگتن پس از یک فصل 3-13 […]