زمان می تواند برای کلیپرز و کاخی لئونارد در حال اتمام باشد


Doc Rivers حباب NBA را با نوعی لنگی ترک کرد که دریافت تقریباً 26000 دقیقه بسکتبال NBA روی پاهایش بود. برتری 3-1 در مرحله پلی آف برای دومین بار در طول 5 سال به خط مشت تبدیل شد و ناباوری ریه های او را پر کرد.

او از همبستگی دنور متحیر شد و اظهار تأسف کرد که تیمش این همکاری را ندارد.

آنها مدام بازی می کردند. آنها هرگز متوقف نشدند. آنها فقط به بازی ادامه می دادند. ” “و وقتی اوضاع برای ما بد شد ، دیگر اعتماد نکردیم. مرد … من به آنها اصرار کردم – به اعتماد خود ادامه دهید. و در داغ لحظه لحظه ، همه دوست داشتند به جای اعتماد به یکدیگر ، نمایشنامه را بسازند. “

باخت 104-89 کلیپرز به دنور به این معنی است که سازمان باید در ناامیدی از بدترین نتیجه 47 امتیاز پیشروی در سه بازی اخیر خود غوطه ور شود. این دردی است که تا زمانی که کلیپرز بار دیگر به دادگاه نرسد ، از بین نخواهد رفت و چه کسی می داند چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد؟

کاوی لئونارد به تایمز گفت: “شاید ماه مارس باشد” ، هرچند هیچ تاریخی برای فصل آینده نهایی نشده است.

بیشتر بخوان:  Hurricanes با شرایط یک قرارداد 3 ساله با RW Fast موافقت می کند

فشار ناشی از این ضررها ، استیو بالمر ، رئیس عملیات بسکتبال ، لارنس فرانک و بقیه اعضای جلوی کلیپرز را مجبور خواهد کرد تغییرات اساسی را در نظر بگیرند ، از این نوع برای تعیین تأثیر حباب NBA به این معادله ، دشوارتر است.

و این نیاز دارد که کلیپرز وضعیت خود را جدی بگیرد و فوریت همه چیز را درک کند.

هنگامی که کلیپرز از ساختمان خارج شد ، کارمندان به بلند کردن یک قطعه از تجهیزات ورزشی ، نوعی قفس نیمه قفس برای کمک به کشش کمک کردند. در حالی که آنها آن را از در رختکن دور می کردند ، کارمندان آن را در یک لامپ فلورسنت بالا بردند ، و تقریباً آن را از سقف پاره کردند.

و هنوز هم ، پوچی بیشتری در راه است.

پل جورج محافظ کلیپرز گفت: “این فشار آشکاری برای برآورده کردن انتظارات عنوان بود.” “اما منظور من به عنوان یک بازیکن این است. مثل اینکه شما این را می خواهید. باز هم ، اولین بار است که در چنین شرایطی قرار می گیرم که انتظار می رود پیروز شویم. اما می دانید ، همان چیزی است که هست. هیچ پلیس خارج نیست واقعیت این است که ما آن انتظار را برآورده نکردیم.

بیشتر بخوان:  افدی آلمانی معتقد است انتقاد مت نگی از این جنایت "کاملاً صحیح" بوده است

“اما من فکر می کنم از نظر داخلی ، ما همیشه احساس کرده ایم ، این یک سال قهرمانی یا شلوغی برای ما نیست.”

این ممکن است به مذاق افرادی که آینده کلیپرز را برای جورج معامله می کردند خوشایند نباشد – و اطمینان از اینکه کاخی لئونارد امضا خواهد کرد – فصل گذشته. این معامله ای است که هزینه انتخاب بازیکنان کلیپرز تا سال 2026 و بهترین بازیکن جوان آنها ، شای گیلگوس-الکساندر را در بردارد.

اوکلاهاما سیتی تندر تجارت خود را انجام داد زیرا آنها می دانستند که برای بازسازی به زمان نیاز دارند. کلیپرز تجارت خود را انجام داد زیرا می دانستند که توانایی تحمل صبر را ندارند.

کلیپرز در این فصل خارج از مسابقه مجبور است با سرعت دو برابر جلو برود زیرا یک بار دیگر وقت انتظار نیست. لئونارد ، بازیکنی که با امضای قرارداد در آنجا پس از کسب عنوان قهرمانی با تورنتو در سال 2019 ، کلیپرز را به عنوان یک مقصد صادقانه کاملا قانونی دانست ، می تواند با کنار گذاشتن و پیاده روی بعد از فصل آینده ، همه این حسن نیت را زیر پا بگذارد.

بیشتر بخوان:  تاتوم و براون به بوستون سلتیکس کمک می کنند تا میامی هیت را در بازی 3 فینال شرق خنک کند | NBA

مارکوس موریس و مونترزل هارل بازیکن آزاد هستند و در صورت رد گزینه بازیکن خود ، JaMychal Green می تواند یکی شود. و در حالی که جورج روز سه شنبه کاملاً در اردوی پس از بازی “پس از بازگشت” حضور داشت ، لئونارد گفت که کلیپرز باید سازگار شود.

نگهبان کلیپرز ، پاتریک بورلی ، چپ ، توسط جمال موری از دنور تحت فشار قرار می گیرد. (مارک J. Terrill / آسوشیتدپرس)

لئونارد گفت: “ما باید هوشمندتر شویم.”

لئونارد همانند جورج و ریورز گفت که مشکلات شیمی کلیپرز فلج کننده است. چندین بازیکن قبل از رسیدن به حباب با COVID-19 جنگیدند. سه نفر دیگر برای مقابله با مرگ دوستان و خانواده خود اورلاندو را ترک کردند.

و با حضور بازیکنان در قرنطینه و خارج از آن – زمان طولانی در یک مورد با سفر به باشگاه آقایان برای برخی از بال های مرغ – تیم کلیپرز را از زمان تمرین رودخانه ها پس از اعلام دوباره فصل ، با هیجان زیاد.

بیشتر بخوان:  لبران و لیکرز راکت را زمین گرفتند تا مدت ها منتظر بازگشت به فینال های غرب شوند | NBA

دنور نیز مجبور به مبارزه با ناملایمات بود ، این سازمان به شدت تحت تأثیر ویروس قرار گرفت. مربی مایکل مالون و ستاره نیکولا جوکیچ از جمله افرادی بودند که تست مثبت داشتند. وقتی تیم به اورلاندو رسید ، آنها فقط با بیش از نیمی از بازیکنان خود این کار را انجام دادند.

ریورز گفت ، ناگتس به دلیل زمانی که با هم برای آماده سازی این لحظات صرف کرده اند ، زمینه جذب این عقب نشینی ها را داشته است. کلیپرز از آن تجملات برخوردار نبود و باید لحظات را تنظیم کند ، مانند دانش آموزی که شب قبل از امتحان برای اولین بار کتاب را می شکند.

آنها هرگز آن شیمی را نداشتند … و بیشتر …

کلیپرز توانایی و توانایی ذهنی لازم را نداشت که 48 دقیقه در برنامه خود باقی بماند و این هزینه برای آنها به ویژه در بازی های 5 و 6 هزینه شد. و وقتی لئونارد و جورج نمایش های هجومی هولناک را در بازی 7 انجام دادند ، آنها به اندازه کافی بازیکنانی نداشتند که بی حوصله بمانند.

بیشتر بخوان:  بردی پس از زدن دو رهگیری برای Bucs ، اولین شکست خود را از دست داد

آیا بازگشت هارل ، مرد ششم سلطنت سال و موریس ، این مشکلات را حل می کند؟ این برای کلیپرها در ماه های آینده تصمیم می گیرد. هر راهی برای پیشرفت قابل توجه احتمالاً باید از طریق یک معامله انجام شود و تقریباً شامل کلیپرها که قراردادهای سنگین و طولانی مدت می گیرند ، زیرا آنها سرمایه لازم برای خرید سریع یک بازیکن عالی را ندارند.

و اما در مورد دو ستاره ای که در کوارتر چهارم مهمترین بازی تاریخ کلیپرز ناپدید شده اند ، با ترکیدن 10 شوت در کوارتر چهارم چه می کنید؟ آنها مطمئناً باید راههایی برای بهتر شدن پیدا کنند و اگر نه ، بازیکنان اطرافشان را بلند می کنند.

شاید یک محافظ باتجربه تر و واقعی تر که می تواند یک بازی ساز اصلی باشد ، این دو را در موقعیت های بیشتری آزاد کند – به عنوان مثال ، این سه نیمه دوم آخر.

جورج باید راحت باشد و صدای خود را پیدا کند ، زیرا این فقط شخصیت لئونارد نیست. و اتکا به بازیکنان نقش برای تحمل این بار به طور معمول نحوه کسب قهرمانی نیست.

بیشتر بخوان:  12 بزرگ در هفته 1 فوتبال دانشگاه به چهره می افتد

پس از آن رودخانه است. او از سال 2013 در کلیپرز حضور داشت ، پنجمین دوره طولانی ترین مربیگری با یک تیم در حال حاضر. اما سه نفر از مربیان پیش از ریورز در این لیست عناوین NBA را با تیم های فعلی خود به دست آورده اند ، زیرا کلیپرز به خندق غیرقابل عبور پیرامون فینال های کنفرانس خیره شده است.

همانطور که سه شنبه شب مسائل به سرعت در سه ماهه چهارم آشکار شد ، ریورز برای ایجاد نوعی انسجام ، وقت تلف شده را فراخواند. و هنگامی که آنها از کف خارج می شدند ، آنها این کار را به عنوان پنج فرد از راه اجتماعی انجام دادند که کاملاً از هم جدا شده بودند.

ریورز بعد از بازی گفت: “من به شما اجازه می دهم همه سرزنش ها را انجام دهید.” “من آن بازی را بازی نمی کنم. خودتان می توانید آن را رقم بزنید. “

اما در از دست دادن این راه چندین بار پشت سر هم ، یافتن راه حل تقریباً غیرممکن به نظر می رسد. و با گذشت زمان برای مقابله با کلیپرز ، فشار برای درست کردن آن حتی بیشتر می شود.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2zdsxwb
is.gd/odwNk1
shrtco.de/NQ5lL
clck.ru/Qsmkf
u.nu/at-t3
ulvis.net/rq5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

ریچارد شرمن پس از 49 ثانیه کرنر را روی دروازه ذخیره مصدوم ، حداقل سه بازی از دست می دهد

چ سپتامبر 16 , 2020
USATSI طبق اعلام ، 49ers سانفرانسیسکو گوشه گوشه طرفدار Pro Bowl را برای ریچارد شرمن قرار داده است مایک گارافولو از شبکه NFL. صدمه ای که شرمان با آن روبرو شده است ، به گفته یان راپوپورت از شبکه NFL ، یک گونه گوساله است و با چند هفته استراحت […]