زندگی غم انگیز طلسم های NFL در طی یک بیماری همه گیر


“اگر درختی در جنگل بیفتد ، آیا صدایی ایجاد می شود؟” – ناشناس

این یک پرسش فلسفی وجودی کلاسیک و کلیشه ای است. این ماهیت هویت را زیر سوال می برد و اینکه آیا اگر چیزی برای مشاهده آن وجود نداشته باشد ، چیزی می تواند وجود داشته باشد. اگر کار طلسم آوردن شادی و سرگرمی است ، اگر کسی آنجا نباشد که از آن لذت ببرد ، آیا آن طلسم همچنان وجود دارد؟

این زندگی یک طلسم در سال 2020 است. به طور خاص ، یک طلسم NFL. فرزندی برای تأیید آنها وجود ندارد. طرفداران مست به پنج بالا نیست. توپ های تی شرت که به دلیل شرایط مسکوت مانده بودند ، س questionsالات چیزهای بی اهمیت بدون پاسخ مانده و کارت های هدیه جایگاه سوخت بدون ادعای حضور یک طرفدار برای نشستن در صندلی برنده ، بی ادعا مانده بودند. این آخر هفته مواقعی بود که نگاهی گذرا از یک طلسم دیدید. در حال دویدن از طریق جایگاه ها ، در تسلط کامل جنگل بتونی خود ، اما بدون هیچ اراده ای برای ارباب. روح های گمشده ، سرگردان ، پرچم زدن یا رقصیدن ، و هیچ کس برای لذت بردن از آن. گاه گاهی دوربینی با آنها روبرو می شود ، اگر فقط برای لحظه ای باشد و احساس زنده بودن را به آنها القا کند تا اینکه دوباره به عمل برگردد و بار دیگر از هوش بروند.

بیشتر بخوان:  DK Metcalfe of Seahawks با حداکثر سرعت مواجه می شود و در تعقیب توپ پس از رهگیری ، ورزشکاری نشان می دهد

بیلی بوفالو برای تشویق هواداران اشاره می کند. اما هیچ کس آنجا نیست.
عکس از استیسی ریور / گتی ایماژ

بسیاری از چیزها از شروع فصل NFL بدون هواداران عجیب به نظر می رسیدند ، اما تا زمانی که به طلسم ها فکر نکردم همه چیز واقعا غم انگیز شد. اشتباه نکنید ، خوشحالم که یک انسان زیر لباس شغلی دارد ، این بیش از حد لوکس است که بسیاری از کارکنان استادیوم در این فصل کار نمی کنند ، اما هنوز هم به آن فکر می کنند. اینجا شخصی است که لباس حیوانات را پوشانده و برای لذت بردن از هیچ کس در گرما می رقصد. آنها لباس پنجره هستند ، یک دسته گل سرگرم کننده فوتبال. حضور فقط برای لحظات کوتاه هنگام بازگشت از وقفه تجاری ، و حتی پس از آن هوس تولیدکننده تلویزیون می کنند.

تنها “وقت رفتن” برای طلسم همه گیر ، اهداف میدانی است. در اینجا ، با دوربین عکاسی که مستقیماً به سمت غرفه ها نشان داده شده است ، آنها می توانند بین قایم ها برقصند و احساس زنده بودن کنند. سپس ، موضوع به پایان رسیده است و آنها یک بار دیگر کار ناراحت کننده خود را در اطراف یک استادیوم خالی آغاز می کنند ، امیدوارند که جهان دوباره به آنها توجه کند. آیا دنیا اهمیت می دهد؟ آیا آنها می توانند به همه اتفاقات دیگر اهمیت دهند؟ افسوس ، بحران وجودی طلسم رشد می کند – مانده است تا در تنهایی به وجود آن بپردازد. ناامیدانه مایل به فریاد کشیدن از درد ، اما سکوت کرد. بالاخره طلسم ها نمی توانند صحبت کنند.

Seattle Seahawks v Atlanta Falcons

فردی فالکون به سلطنت خود نگاه می کند ، و آن را خالی می یابد.
عکس از کوین سی کاکس / گتی ایماژ

اینگونه نیست که ما باید شاهد طلسم باشیم. مثل یک ببر در باغ وحش نمایشگاه ایالتی است. مطمئناً ، دیدن آن خوب است – اما می دانید که این یک زیستگاه طبیعی نیست. این تنها است ، ترسیده است و می خواهد در میان نوع خود برگردد. برخلاف ببر قفس شده ، طلسم برای اثبات وجود خود به شدت به افراد نیاز دارد. بدون فن ، کار طلسم تحقق بخشیدن ، غم انگیز ، روح شکننده است.

“شاید اجتناب ناپذیر باشد ، شاید باید یکی بین هیچ بودن بودن و جعل هویت یکی را انتخاب کرد.” – ژان پل سارتر ، عصر عقل

پاسخ خوبی برای اوضاع مسکونی تنهایی استادیوم وجود ندارد. آنها تا پایان فصل به رقص ماکرو خود ادامه خواهند داد. شاید در مرحله پلی آف ، آیا تیم آنها باید به اندازه کافی خوش شانس باشد ، اما برای طلسم این جایزه درد است. طلسم می خواهد همه اینها پایان یابد ، زیرا زندگی آنها ضایع شده است. می بینید که طلسم NFL در زندانی ساخته نشده است. آنها این را نمی خواستند. آنها این را نخواسته اند. آنها هواداران ، زندگی ، انرژی اطراف خود را می خواستند ، همانطور که بازیکنان در زمین می خواهند. اما این غیرممکن است. بازیکنان خوش شانس هستند. آنها یک بازی دارند که برای چند ساعت حواسشان را پرت می کنند ، یکی دیگر از نقاط تمرکز برای نشان دادن انرژی آنها است. طلسم این امتیاز را ندارد. این باید رقص و سرگرمی را ادامه دهد ، بدون اینکه کسی از آن قدردانی کند.

اگر کاری وجود دارد که همه ما باید انجام دهیم این است که دفعه بعدی که یک طلسم بر روی صفحه است تلویزیون های خود را مکث کنیم. اگر فقط برای یک لحظه باشد. نه برای ما بلکه برای آنها. برای اینکه چند ثانیه زودگذر احساس زنده بودن ، قدردانی و دوست داشته شدن را برای آنها ایجاد کند. آن وقت حداقل حضور آنها در روزهای یکشنبه بی فایده نخواهد بود.

NFL: کاردینال های آریزونا در San Francisco 49ers

Sourdough Sam دوستان خود را از روی کاغذ ساخته است ، فقط برای اینکه احساس تنهایی نکند.
Kyle Terada-USA TODAY Sports


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y65ns65v
is.gd/AUfIa2
shrtco.de/e28wT
clck.ru/QrZgk
u.nu/1qabx
ulvis.net/t2m

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

شان مک وی رامز می گوید پس از عدم استفاده از ماسک در بازی کابوی ها "کار بهتری" انجام خواهد داد. NFL درباره پروتکل ها یادداشت می فرستد

س سپتامبر 15 , 2020
سرمربی لس آنجلس رامز ، شان مک وی می گوید که او با پوشیدن ماسک خود “کار بهتری انجام خواهد داد” پس از آنکه NFL یادداشتی را به همه مربیان یادآوری کرد و به آنها لزوم استفاده از روکش صورت را در حالی که در حاشیه بود ، گوشزد کرد […]