سازگاری ، هدایت شما به سمت وارنر به عنوان رهبر جدید گیرنده های NU است


بعد از اینکه او توجه بسیاری از مربیان و همکاران تیم فوق العاده خود را جلب کرد ، کدی وارنر آنها حتی در جلسه کنفرانس مطبوعاتی بزرگنمایی روز پنجشنبه در نبراسکا نیازی به پاسخ دادن به یک سوال برای سرقت نمایش نداشتند.

با یک سبیل چشمگیر که هم تیمی هایش از او می خواستند که آن را نگه دارد ، گیرنده کم عرض هاسکرز به نظر می رسید که یک فرمانده جدید برای سپاهانی است که از زمان افتتاح NU Camp Fall ساخته شده بودند.

گرچه رسماً اعلام نشده است اما رسماً اعلام نشده است آستین آلن وی روز سه شنبه گفت که وارنر پس از گذراندن دو سال اول حضور در لینکلن به عنوان پارک ، بورس تحصیلی این فصل را دریافت کرد.

بیشتر بخوان:  غذاهای پت رایلی در میامی هیت و فراتر از آن

پافشاری او در عمل ، بازی و تقریباً همه موارد دیگر باعث تعجب نیست که تازه واردان تازه نفس در کنار یک دانشجوی برجسته جهشی به صفوف آینده NU داشته اند. واندل رابینسون.

هماهنگ کننده حمله “آنها به عنوان مثال پیشرو هستند.” مت لوبک او گفت. من همیشه به این بچه ها می گویم ، “هی ، آنها بیشتر از من به من پاسخ می دهند. “بنابراین آنها اولین کسی هستند که در هر آموزش بیرون می روند. هنگامی که یک مرد جوان دوست دارد خاویر بتس کدی وارنر را مشاهده می کند که 100 مایل در ساعت حرکت می کند … این مسری است. “

علاوه بر انتشار اخبار مربوط به بورسیه احتمالی وارنر ، آلن گفت که چگونه هم اتاقی هم وارنر برای تماشای مسابقات NFL از هم تیمی ها در محل خود میزبانی می کند.

بیشتر بخوان:  'Hit' em! ': چکش ستاره های دالاس Tampa Bay Lightning برای گشودن فینال جام استنلی | ورزش

این اجتماعات فراتر از نشستن روی مبل و تماشای فوتبال بود. آلن گفت که وارنر جلسات وایت برد را در طول بازی ها برای بحث در مورد مفاهیم مختلف تهاجمی و پوشش دفاعی هدایت می کند تا به همه کمک کند تا درک بهتری در زمین داشته باشند.

“ما می خواهیم یک تخته سفید در اتاق نشیمن داشته باشیم ، و او می گوید ،” بگذارید در طول این دفاع با شما صحبت کنم. آلن گفت: بگذارید در مورد این جنایت با شما صحبت کنم. “رهبری كاد وارنر در سپاه پذیرنده بی نظیر بود و این به همه گیرندگان آن كمك می كرد.”

بیشتر بخوان:  Ant Group با فروش 34 میلیارد دلار سهام ، رکورد جدید IPO را به نام خود ثبت می کند

مربی ورزشی اسکات فراست وی گفت که همراه با رهبری وارنر ، توانایی او در سالم ماندن و تمرین در پاییز بود که او را مانند هر چیز دیگری جدا کرد. وارنر یک عنصر اصلی روزمره در یک گروه دریافت کننده بوده است که قبلاً نیز توسط مجروحیت مورد اصابت قرار گرفته است.

وارنر بعد از اینکه در طول فصل گذشته دچار پارگی همسترینگ و شکستگی استرس شد ، گفت که اکنون احساس سلامتی بیش از هر زمان دیگری دارد و به او اجازه می دهد از هر فرصتی که به دست می آورد استفاده کند.

فراست گفت: “كدی رهبر ما بود.” “بهترین کاری که او کرد این بود که تمام مدت آنجا بود. فکر نمی کنم او هیچ زمانی را از دست بدهد. اگر قرار است بازی کنی ، باید در زمین باشی و او تمام مدت آنجا بوده است. او رانندگی در آن موقعیت را به خوبی انجام داد.”

بیشتر بخوان:  در حالی که اسمیت پس از 693 روز و 17 عمل جراحی بازگشت ، مهاجمان رئیس جمهوران را شوکه کردند | ورزش

کاد وارنر پس از حمله به صحنه با یک رقابت پرتحرک تازه اول در سال 2018 ، در چهار بازی اول فصل گذشته به دلیل مصدومیت کنار رفت. با این حال ، او به سرعت محل توقف خود را انتخاب کرد تا سال را به پایان برساند.

وارنر در پایان پنج مسابقه از هفت مسابقه آخر سال 2019 خود را به دست آورد و هشت پاس برای 101 یارد با میانگین 12.6 یارد در هر پذیرش به دست آورد.

پس از جابجایی دریافت کننده برتر JD Spielman در طول فصل تعطیلات ، وارنر پس از رابینسون ، دومین دریافت کننده سودمند در لیست بود.

بیشتر بخوان:  نگهبان لیکرز 30K دلار به حباب WNBA اهدا کرد بدون اینکه کسی بداند

با این حال ، وارنر با شروع هفته اول خود در هفته آینده در اوهایو ، مصمم است که به همان اندازه که خارج از او بوده است ، تأثیر مهمی در زمین بگذارد.

وارنر گفت: “بازگشت به فصل گذشته ، واقعاً دشوار بود زیرا انتظاراتی دارید که می خواهید برآورده کنید.” “فصل گذشته انتظار داشتم بهره وری خود را افزایش دهم و تأثیرم را روی تیم افزایش دهم تا بتوانم در پیروزی در مسابقات فوتبال به ما كمك كنم. برای اینكه همه این كارها را خارج از فصل انجام دهم و سپس فصل خود را كوتاه كنم و مجبور شوم با همسترینگ های پاره بازی كنم ، سخت است.

بیشتر بخوان:  فیلم ها نشان می دهد که مت رایان به تاد گورلی گفته است TD را ضبط نکند

“این واقعاً به من آسیب رساند و من یک سال است که در تلاش برای بازگشت هستم. اما در این فصل سخت کار کرده ام تا بتوانم از پس آن برآیم. همسترینگ من اکنون احساس خوبی دارد و من مشتاقانه منتظر کمک به تیم ما برای پیروزی در برخی از مسابقات در سال جاری هستم. فکر می کنم بتوانم این کار را انجام دهم.” برای انجام آن “.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4g2x7et
is.gd/joMKzJ
shrtco.de/YBcDm
clck.ru/RRvhx
u.nu/d2ice
ulvis.net/Gury

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مقامات گفتند گیل بنسون ، صاحب Saints and Pelicans ، یک اقدام به سرقت اتومبیل را خنثی کرد

ج اکتبر 16 , 2020
مقامات پلیس و تیم روز جمعه گزارش دادند که گیل بنسون ، مالک اصلی نیواورلئان مقدس و نیواورلئان پلیکان ، تلاش احتمالی سرقت اتومبیل را خنثی کرده است. به گفته روزنامه نیواورلئان تایمز-پیکایون ، سخنگوی تیم مقدسین این حادثه را تأیید کرد در حالی که پلیس نیواورلئان قربانی را در […]