ساعت هوشمند Lenovo را با قیمت 39 دلار تهیه کنید


ساعت هوشمند Lenovo با 26 دلار سرقت کامل است.

کریس مونرو / Cnet

Lenovo Smart Clock یک نمایشگر هوشمند 80 دلاری با دستیار Google پخته شده است که ممکن است برخی از افراد آن را بهتر از صفحه نمایش مجهز به Alexa داشته باشند. آمازون اکو شو 5. دومی است در حال حاضر با قیمت 45 دلار در فروش است (پایین ترین سطح از گذشته) ، اما قبلاً می توانید بهتر عمل کنید: والمارت برای مدت زمان محدودی و در حالی که لوازم آن دوام دارد ، بهتر است ساعت هوشمند لنوو ، 39 دلار. این رقابتی برای بهترین معامله ای است که من دیده ام (به هر حال بدون بازسازی).

من تجربه مستقیمی با این پسر کوچک ندارم ، اما همه آنچه را باید بدانید را می توان در CNET یافت بررسی ساعت هوشمند Lenovo. نکته آخر: “اگرچه ساعت هوشمند لنوو برای انجام تک تک کارها عالی نیست ، اما بسیاری از کارها را به خوبی انجام می دهد تا بتواند یک افزودنی مفید برای جایگاه شبانه شما باشد. به یاد داشته باشید که این قیمت با قیمت 80 دلار بود.

برای ضبط ، من قبلاً در این مورد نوشتم که دوباره به قیمت 26 دلار فروخته شد. بنابراین اگر عجله ای ندارید ، ممکن است در آینده معامله مشابهی را پیدا کنید (اگرچه این بازگشت در ماه فوریه بود و من از آن زمان تاکنون این قیمت را ندیده ام).

اگر قبلاً یکی از اینها را دارید ، نظرات را بزنید و بگویید چه چیزی را دوست دارید و چه چیزی را دوست ندارید ، و غیره در ضمن گزارش ما را در مورد بررسی کنید بهترین نمایشگرهای هوشمند سال 2020.

اندیشه های تو؟

بیشتر بخوانید: نسخه Prime Day Walmart از راه رسیده است: تلویزیون Roku با قیمت 98 دلار و Pot Instant 49 دلاری در بهترین معاملات قرار دارد


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

ساعت هوشمند Lenovo: دستیار Google ، Lenovo را گرد هم می آورد …


3:14


Cheapskate CNET در وب جستجو می کند و به دنبال خرید محصولات فن آوری و موارد دیگر می باشد. برای آخرین معاملات و به روزرسانی ها ، Cheapskate را در فیس بوک دنبال کنید و توییتر. خریدهای عالی بیشتری را در صفحه معاملات CNET جستجو کنید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate سtionsالی دارید؟ پاسخ ها را در صفحه سQالات متداول ما پیدا کنید.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6ksgcuo
is.gd/NPCmsP
shrtco.de/sIxiZ
clck.ru/RMDWn
u.nu/1tb-k
ulvis.net/s6kG

بیشتر بخوان:  Acura RDX PMC درست در زمان سقوط با سایه درخشان نارنجی تعظیم می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نوستالژی ملایم و آزار دهنده برای بایگانی های رادیو

د اکتبر 12 , 2020
موسیقی ریاضی بسیار قابل تنظیم است این سرویس ها متعهد می شوند که موسیقی مورد نظر خود را در هر زمان که بخواهید ارائه دهند. اما رادیو ، با توهم شانس و تفسیر دی جی آن ، یک صدای جمعی است. میلیون ها نفر می توانند یک چیز را یک […]