سام اِلینگر می گوید تگزاس لانگ هورنس که در رده 9 قرار دارد ، پس از باخت دوباره به تیمی بدون رده ، “سزاوار بهتر” است


هافبک تگزاس ، سام الینگر گفت که مدرسه او “لیاقت بهترین ها را دارد” ، پس از اینکه تیم Longhorn روز شنبه شماره 9 در خانه را به TCU بدون رده بندی از دست داد.

باخت 33-31 به قورباغه های شاخدار ششمین بار از سال 2017 بود که لانگ هورنس در یک نظرسنجی آسوشیتدپرس وارد یک بازی رده بندی شده و به حریف بدون شکستی باخت ، بزرگترین شکست در FBS در آن بازه زمانی.

الینگر پس از آن با ناامیدی گفت: “این ضرر بیشتر من را آزار می دهد.” “این دانشگاه سزاوار بهتر است. وقتی خود به خود تحمیل می شود بسیار ناامید كننده است و می تواند با توجه به جزئیات و بازی به روشی كه همه ما می دانیم همه می توانند در این برنامه بازی كنند ، از آن جلوگیری كنیم.

بیشتر بخوان:  انتخاب پلی آف کالج فوتبال پس از هفته 2

این خسارت در هفت سال گذشته ششمین مورد تگزاس از TCU بود. قورباغه های شاخدار از سال 2014 در مقابل تگزاس با نتیجه 6-1 نتیجه را کسب کرده اند و بهترین رکورد در بین حریفان کنفرانس Longhorns در آن بازه زمانی است.

مسابقه پر از پنالتی بود. 26 خطا بیشترین اشتباه این بازی در این فصل با تیم قدرت 5 بود. حتی اگر او 4 بار سقوط کرد ، Ehlinger فقط 17 مورد از 36 تلاش پاس را انجام داد (47.2٪) ، سومین میزان بدترین اتمام برای Ehlinger در دوران حرفه ای خود را ثبت کرد. از 39 بازی تشکیل شده است. TCU در دوره گذشته در پیروزی 37-27 قورباغه های شاخدار مقابل تگزاس در سال 2019 ، Ehlinger را با همان میزان تکمیل کم (45.8٪) برگزار کرد.

بیشتر بخوان:  فعال با استفاده از سفر دوچرخه سواری برای درک مسائل عدالت اجتماعی

Longhorns همچنین دو چرخش انجام داد ، Ehlinger و Keaontay Ingram را در حیاط TCU 1 با 2:32 باقی مانده و Longhorns با 4 عقب لمس کردند.

تام هرمان ، مربی تگزاس گفت: “ما نمی توانیم به همان شکلی که طی دو هفته گذشته دیده ایم ، پیروز شویم و انتظار داریم در بسیاری از بازی ها پیروز شویم.”

Ehlinger گفت که او سعی کرد اینگرام را پس از از دست دادن روحیه دهد. الینگر گفت: “همه اشتباهات زیادی مرتکب شدند.” “این بیشتر از اینکه به او مربوط شود مربوط به من است. من نمی خواهم او فکر کند که مسابقه را با ما از دست داده است.”

بیشتر بخوان:  اسکاتی شفلر پس از آزمایش مثبت COVID-19 از میدان اوپن 2020 ایالات متحده انصراف داد

وی بعدا افزود: “هرکس باید اشتباهات خود را بدست آورد. آنها را مالک خود کن. انگشت خود را نشان نده.”

تیم Longhorns هفته آینده در مسابقه سالانه Red River به مصاف رقیب اوکلاهما می رود. با باخت هر دو تیم ، این یک بازی تعیین کننده برای امید دو تیم برای رسیدن به مسابقه قهرمانی بزرگ 12 خواهد بود ، زیرا بازنده دو بار در کنفرانس با شش بازی باقی مانده شکست خواهد خورد. الینگر گفت که تمرکز تیم نمی تواند فراتر از تمرکز روزانه باشد.

وی گفت: “ما نباید الان با مقدار اشتباهات كوچكی كه داشتیم ، به تصویر بزرگ بیندیشیم.” “ما باید فردا بیاییم و بهتر شویم. بدیهی است که این هفته یک مورد بزرگ داریم و باید روی روز بعد تمرکز کنیم.”

بیشتر بخوان:  برنامه مسابقات MLB 2020: تاریخ ها ، زمان ها و اطلاعات بعد از فصل برای ALCS و NLCS


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4a53pk5
is.gd/glHFgI
shrtco.de/DMq2z
clck.ru/RCzpt
u.nu/y75w5
ulvis.net/PyL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اوکلاهما در مقابل ایالت آیووا: پخش مستقیم ، تماشای آنلاین ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع بازی ، پیش نمایش بازی فوتبال

ی اکتبر 4 , 2020
طی دو دهه گذشته در اوکلاهما ، بسیاری از مسائل پیرامون باب استاپ ، مربی سابق Sonners بوده است. مثال: آخرین باری که OU بازی های سری را کنار گذاشت در سال 1999 بود – اولین سال Stoops در OU. آخرین باری که سونرها بیش از یک مسابقه فصلی عادی […]