سباستین لایت گیت و بکی ج راز رابطه خود را بیان می کنند


سابقه طولانی از روابط بین هنرمندان “A” و ورزشکاران وجود دارد. اگرچه بسیاری از آنها عمر کوتاهی داشتند ، اما سباستین لگت هافبک ملی 28 ساله که با گلزنی در رده دوم قرار گرفت و در دیدار روز یکشنبه با ونکوور پاس گل داد و بکی جی 23 ساله یک ستاره و بازیگر پاپ است. افراد برنده جایزه موفق به ساخت آثار خود می شوند. در طی مکالمه ای که اخیراً از آپارتمان South Bay خود با نویسنده فوتبال تایمز ، کوین باکستر انجام داد ، للتگ بیشتر سرش را تکان داد وقتی که بکی درباره عاشقانه بین این زن و شوهر ، که اکنون در پنجمین سال است ، و در مورد عشق در زمان COVID-19 ، صحبت کرد. (این مصاحبه به دلیل طول و وضوح ویرایش شده است.)

بعد از اینکه رابطه شما مورد توجه عموم قرار گرفت ، به عنوان یک فرد مشهور چگونه به نظر می رسد؟

بکی ج: حداقل می توان گفت جالب است. شباهت های زیادی در دنیای ما وجود دارد و آنها نیز بسیار متفاوت هستند. و صادقانه بگویم ، در عین حال بسیار سرگرم کننده است. شما واقعاً به آن فکر نمی کنید ، مانند: “اوه ، می دانی ، ما مشهور هستیم”. واقعاً جالب است که بشنویم این بیرون است اما در باطن ، برای ما فقط کاری را که دوست داریم انجام دهیم را با شخصی که دوستش داریم انجام می دهیم.

چگونه با سفارشات در خانه تغییر کرد؟ فصل MLS به مدت چهار ماه مکث است و تورهای کنسرت لغو می شوند. شما دو نفر اکنون بیش از هر زمان دیگری از کانون توجه خارج شده اید و در آپارتمان خود گیر کرده اید.

سباستین لیتگیت: از آنجا که همه چیز از ماه مارس آغاز شد ، این برای ما یک مزیت بود که ما واقعاً آن فرصت را نداشته ایم که به اندازه زمان خود وقت بگذاریم. اما ما همچنین بسیار دلسوز هستیم و می فهمیم که این مورد در مورد بسیاری از زوج ها وجود ندارد و بسیاری از افراد در آنجا مبارزه می کنند و از زندگی واقعی عبور می کنند – همانطور که ما نیز هستیم.

بیشتر بخوان:  Fantasy Football Week 6 Waiver Wire: Brackets Duck Prescott، Justin Jackson، Chase Claypool، Top Goals

BG: ما با یک رابطه راه دور شروع کردیم. حتی اگر چهار سال است که با هم هستیم ، این طولانی ترین زمان بدون وقفه است که ما حتی توانسته ایم در آپارتمان شخصی خود با هم باشیم.

اما احساس می کردیم شخصیت های کارتونی هستیم. آنها همان لباس را می پوشند ، در همان اتاقها هستند. انگار توی این کارتون گیر کرده بودیم. ما عادت کرده ایم هر روز کارهایی انجام دهیم و با همکاران و هم تیمی های خود ارتباط برقرار کنیم. و مسافرت

چه کسی وقتی در خانه هستی آشپزی می کند؟

SL: او انجام می دهد. من همیشه بازی می کنم. همینطور زیر سرآشپز ، من او را می کشم. گریل بیشترین چیز برای من است.

چهار سال زندگی مشترک برای یک زوج هالیوودی مانند 50 سال در دنیای واقعی است. راز شما چیست؟

BG: یکی از بزرگترین چیزها دوستی ماست. اگر در این زمان واقعاً چیزی وجود دارد که ما در این قرنطینه فضای و زمان زیادی را با هم تقسیم کنیم ، پس خدا را شکر می کنیم که یکدیگر را دوست داریم. دوست داشتن کسی یک چیز است. اما اینکه شخص مدام را دوست داشته باشد چیز دیگری است. در واقع ما هستیم واقعاً مثل همدیگه اگر بگوییم برای رسیدن به این مرحله نیازی به سخت کوشی نداریم دروغ خواهیم گفت. احترام متقابل برای یکدیگر وجود دارد. و درک مشاغل ما حرف اول را می زند ، که برای بسیاری از زوج های قدرتمند دشوار است زیرا منیت مانع آن می شود.

بیشتر بخوان:  تونی فرگوسن به UFC در مذاکرات داستین پوآیر - به مرد پول بدهید

در نزد عموم مردم ، موفقیت یا عدم موفقیت ، خواه از دست دادن پنالتی باشد و یا اینکه هنگام تحویل گرفتن مورد تشویق قرار گیرد ، چیزی است که اکثر مردم هرگز تجربه نخواهند کرد. آیا این به شما کمک می کند تا بفهمید چه موقع طرف مقابل برای تکیه دادن یا تنها ماندن به یک شانه نیاز دارد؟

SG: مفید بود او بسیار دلسوز است. او برای من احساس بدی ندارد ، او می خواهد کمک کند. می فهمی شما مبارزات خود را تجربه کرده اید که مجبور بوده اید با آنها کنار بیایید تا آنجا باشید. این یک نوع برکت است که این نوع رابطه را داریم. زیرا اگر هرکدام از ما دست و پنجه نرم می کنیم ، به نوعی می دانیم که چه حسی دارد. این بزرگه.

BG: همدلی وقتی است که از موقعیتی خارج می شوید که به آن نگاه می کنید و می گویید ، “اوه ، این نفرت انگیز است. این خیلی بد است. آیا شما یک ساندویچ می خواهید؟ آیا یک کیک دوست دارید؟ آیا این باعث می شود احساس بهتری داشته باشید؟” همدلی با کسی در موقعیتی قرار دارد و هنوز نمی داند چیست احساس بودن در جای آنها و شاید نداشتن همه حرف های درست برای گفتن ، اما به آنها گفتن که شما اینجا با آنها هستید. بنابراین اکنون ما در میانه یک بیماری همه گیر قرار داریم. ما در میان نژادپرستی سیستمی هستیم که واقعاً خودش را آشکار می کند ، آنچه مدتهاست زیر کلاه بود. وقتی صحبت از موانع خودمان می شود که باید به عنوان افراد از پس آنها برآییم ، این همدلی واقعاً به ما اجازه می دهد که با یکدیگر باشیم ، حتی اگر ندانیم که به چه شکل است. ما هرگز نخواهیم فهمید که جای یکدیگر چگونه است. دشوار. اگر بگویم: “اوه ، بله ، عالی است که گلکسی را از دست داده ام” دروغ می گویم. اما این بخشی از بازی است. هیچ چیزی داده نمی شود

سباستین لگت ، هافبک کهکشان و بکی ج در مراسم اهدای جوایز موسیقی آمریکای لاتین در تئاتر دالبی هالیوود در اکتبر 2019

(فریزر هریسون / گتی ایماژ)

اما همانطور که حرفه شما مشابه است ، تفاوتهای زیادی نیز وجود دارد.

بیشتر بخوان:  2020 NHL پلی آف امروز - ساکنان جزیره نیویورک تا چه حد می توانند Tampa Bay Lightning را فشار دهند؟

BG: این برداشت از زوج های هالیوودی وجود دارد ، ستاره پاپ با یک ورزشکار قرار می گذارد و همه فکر می کنند این دنیای شگفت انگیز است. اما در دنیای ورزش گاهی به عنوان یک حواس پرتی شناخته می شود. آنها مانند “چرا اینجا هستی؟ تو اینجا هستی تا بازی را انجام دهی یا اینجا هستی که دوست داشته باشی و دنبال کنی؟” من همیشه به او می گویم ، “من اینجا نیستم که حواس پرتی کنم. روزی که حواسم پرت شود … من به عنوان یک شریک زندگی خود را انجام نمی دهم.” . حرفه او مربوط به من نیست. هر دو این کار را از سنین جوانی شروع کردیم. من 9 ساله بودم که شروع به کار کردم. شما در یک صنعت بزرگ می شوید ، خواه در دنیای ورزش باشد یا در صنعت سرگرمی ، فداکاری های زیادی می کنید. تو سخت کار میکنی. من از تلاش و فداکاری او بسیار تحسین دارم. آنها قبل از من آنجا بودند. بنابراین وقتی وقت بازی است ، من فقط یک طرفدار هستم. من اینجا نیستم تا خودم را بسازم یا کار کنم.

بیشتر بخوان:  رتبه بندی قدرت کنفرانس فوتبال کالج

چه زمانی بیشتر در معرض دید عموم قرار می گیرد؟

SL: بستگی به کجا داریم او با هواداران بهترین است. آنها بسیار استقبال می کنند ، و بسیار دعوت کننده هستند. من معمولاً کسی هستم که عکس می گیرد. بنابراین من واقعا یک عکاس خوب شدم.

آیا تا به حال نسبت به توجه شریک زندگی خود هنگامی که شخصی دوربین را به شما تحویل می دهد حسادت کرده اید؟

SG: اگر بخواهم این کار را انجام دهم ، واقعاً از خودم ناامید می شوم. این نوعی پوچی سطحی و سطحی است. و همه چیزهایی که سعی می کنیم نباشند.

بکی ، شما اخیراً به گروه سلطنتی آنجل سیتی پیوستید ، تیم فوتبال زنان که از سال 2022 بازی می کند. آیا تصمیم شما برای داشتن یک مالک فوتبال تحت تأثیر روابط شما بود؟

BG: من قطعاً توصیه او را در نظر خواهم گرفت. اما آنجل سیتی بودن چیزی فراتر از یک حرکت قوی بود. این یک شور واقعی بود. بله ، قرار ملاقات با سبا خیلی جالب بود و اتفاقاً وقتی با هم آشنا شدیم با کهکشان بازی می کرد. اما من یک مکزیکی آمریکایی بسیار مغرور بزرگ شدم. پدربزرگ و مادربزرگ من متعصب فوتبال هستند. من روزهای AYSO خود را داشتم. اگر می دانستم کوچکترین شانس وجود یک بازی در یک باشگاه فوتبال زنان وجود دارد ، من به عنوان یک دختر جوان خیلی متفاوت بازی می کردم. قرار بود خیلی تغییر کند به همین دلیل من تغییر کردم. البته این خاص است زیرا شریک زندگی من یک حرفه ای است. اگر یک روز دختر داشته باشیم و او به من بگوید ، “من می خواهم مثل پدرم شوم” ، پس لازم نیست قلب او را بشکنم و بگویم: “نه ، در واقع غیرممکن است.” می توانم به او بگویم ، “نه ، در واقع می توانی از پدرم بهتر باشی.” بیا به شهر فرشته. بگذارید اتفاقی بیفتد

بیشتر بخوان:  UCF در مقابل ممفیس: پیش بینی ، انتخاب ، احتمال ، توزیع نقطه ، خط ، بازی فوتبال ، پخش مستقیم ، زمان شروع

در خانه اسپانیایی صحبت می کنید یا انگلیسی؟

SL: کمی از هر دو. فکر می کنم بیشتر شبیه یک خانه اسپانگ لان باشد. به طور کلی مانند کالیفرنیا است.

هر بازیکن بیس بال که ملاقات کردم دوست داشته است یک ستاره راک باشد. حالا که دیدید سباستین یک ستاره راک داخلی است ، آیا آرزو می کنید به جای فوتبال به آن بپردازید؟ بکی ، دوست داری فوتبال بازی کنی؟

SL: من توانسته ام روند خلاقیت را از لحاظ ساخت موسیقی ، بیان و روند همکاری ببینم و این قسمت واقعاً من را هیجان زده می کند. من دوست دارم وانمود کنم که وقتی در استودیو هستیم می دانم چه کار می کنم.

BG: شما واقعاً گوش خوبی برای موسیقی دارید. ما او را بخشی از تیم می دانیم. اما اگر می توانستیم یک روز نقش ها را عوض کنیم ، بسیار جالب است. شاید چیزهای زیادی در زمین نباشد زیرا من خیلی بد نیستم. اما این رژیم و فداکاری برای تناسب اندام است. من خیلی خوب نیستم که هر روز صبح با یک رژیم تناسب اندام بیدار شوم. بنابراین احتمالاً برای من مفید نخواهد بود.

سباستین ، شما همچنین در آخرین ویدیوی بکی بازی می کنید.

SL: من بابت آن پول نگرفتم. اما ما اجازه می دهیم که آن اسلاید شود.

سباستین لیلهت ، هافبک کهکشان توپ را مقابل دیگو چارا ، هافبک تیم پورتلند تیمبرز کنترل می کند.

سباستین لیلت ، هافبک کهکشانی در جریان بازی 7 اکتبر ، توپ را مقابل هافبک تیم پورتلند تیمبرز کنترل می کند.

(Ringo HW Chiu / Associated Press)

صحبت از فیش حقوقی شما هر دو در شرایط دشوار بزرگ شده اید تا در سنین جوانی موفقیت بزرگی را تجربه کنید. آیا به نظر خواب می آید یا قرار بود این اتفاق بیفتد؟

بیشتر بخوان:  بازیکنان فوتبال USC از فرماندار Newsom می خواهند تا محدودیت ها را کاهش داده و اجازه دهد فصل پاییز انجام شود

BG: ما بسیار سپاسگزار هستیم آنچه من همیشه می گویم این است که من از هیچ چیز نیامده ام ، بنابراین در هیچ چیز مهارت ندارم. یادآوری وی در صنعتی مانند صنعتی که در آن کار می کنیم بسیار مهم است. چه ورزشکاران و چه هنرمندان ، فشار زیادی برای زندگی در یک سبک زندگی خاص ، خارج از صحنه ، خارج از زمین ، تهیه این نوع اتومبیل ها ، بدست آوردن این خانه های زیبا ، بدست آوردن هر مقدار X و جواهرات و پول در حساب بانکی شما وجود دارد. برای ما ، این واقعاً به معنای داشتن نعمت هر روز بیدار شدن و زندگی رویایمان است. روزی که ترجیح دادم دیگر این کار را نکنم ، حالم خوب است. من به هیچ کس بدهکار نیستم.

SGکایتو: ما در حال حاضر همیشه درمورد این موضوع صحبت های جدی داریم. درباره چگونگی بزرگ شدن ، چگونگی بزرگ شدن ، خانواده ها و پویایی آنها و همچنین در مورد میزان پیشرفت ما. اشتراکات بسیاری با این امر داریم. ما کارهای زیادی را برای رسیدن به آنجا انجام داده ایم و فکر می کنم این فقط به ما کمک می کند تا تمام داشته های خود را بدانیم.

پس شما کی ازدواج می کنید؟

SG: من بعدا با شما صحبت خواهم کرد ، دوست من.

BG: [staring at Sebastian] مادرم به پدرم پیشنهاد داد و من از این بابت شرمنده نیستم. وقتی سعی می کنیم نقش های جنسیتی را پاک کنیم ، این اتفاق جالب وجود دارد. آنچه قرار است یک مرد باشد ، آنچه قرار است یک زن باشد. به نظر من ازدواج یک خیابان یک طرفه نیست. این یک مکالمه دو مرحله ای است که همیشه در حال پیشرفت و رشد است. ما هنوز جوان هستیم. اکنون می دانیم که می توانیم با هم زندگی کنیم. 2020 واقعاً به ما نشان داد که می توانیم با هم زندگی کنیم. مادربزرگ من همیشه به من می گفت ، “قبل از خرید امتحان کن.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yy4dm8cc
is.gd/q12HH9
shrtco.de/VaDyK
clck.ru/RSkTB
u.nu/221g1
ulvis.net/SXTI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Ringside Bench - لوماچنکو و لوپز برای یک نبرد بزرگ تثبیت وزن سبک آماده هستند

ش اکتبر 17 , 2020
15 اکتبر 2020 استیو کیمESPN لحظه ای بالاخره فرا رسید. در طی سالها درگیری و خصومت ، آهنگ های عنوان فردی و سرانجام یک بیماری همه گیر جهانی ، روز شنبه ، واسیلی لوماچنکو و توفیمو لوپز جونیور طناب ها را برای رقابت برای کسب عنوان های سبک وزن جهان […]