سرنا ویلیامز به دلیل مصدومیت از مسابقات آزاد فرانسه کنار رفت


قهرمان سه دوره ای سرنا ویلیامز روز چهارشنبه به دلیل مصدومیت کمی قبل از حضور در مسابقه دور دوم از مسابقات آزاد فرانسه خارج شد و سپس اظهار داشت که یک مشکل می تواند مانع از انجام یک مسابقه دیگر در سال جاری شود.

ویلیامز ، 39 ساله ، یک تورنمنت گرند اسلم که از گره خوردن رکورد 24 عنوان انفرادی مارگارت کورت خجالت می کشید ، گفت که او از تاندون آشیل خارج شد ، که به دلیل شکست در مرحله نیمه نهایی US Open به ویکتوریا آزارنکا نیاز به درمان داشت و او را از زمین های خاکی دور نگه داشت. – مصادره دادگاه در رم اتفاق افتاد ، به اندازه کافی خوب نشد.

بیشتر بخوان:  شاون وید ، ایالت اوهایو ، در میان بازگشت برنامه ریزی شده ده تن بزرگ ، به فصل فوتبال کالج بازگشت

ویلیامز پس از آماده سازی صبح روز چهارشنبه برای بازی دور دوم مقابل تسوتانا پیرونکووا در ورزشگاه فیلیپ چاتریه ، گفت که با مربی خود پاتریک موراتوغلو مشورت کرده است و آنها توافق کردند که ادامه کار غیرعاقلانه است. بنابراین ، در حالی که او در ورزشگاه اصلی نمایش مسابقه خود را تمرین می کرد ، برای یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی راهی اتاق مصاحبه شد.

ویلیامز با بیان اینکه “من واقعاً می خواستم اینجا تلاش کنم ،” افزود: “اما اگر یک نگاه طولانی به این تورنمنت بیندازم ، آیا می توانم مسابقات کافی را پشت سر بگذارم؟” برای من ، فکر نمی کنم بتوانم.

بیشتر بخوان:  ده تیم بزرگ دو سرعت را به سمت فصل غیر معمول فوتبال آغاز می کنند

اوایل این ماه تغییر سریع مسابقات US Open در نیویورک برای بسیاری از بازیکنان برتر مشکل ساز شد. مسابقات Open French به دلیل نرخ بالای آلودگی به ویروس کرونا در فرانسه از تاریخهای معمول خود در ماه می و ژوئن منتقل شده است. این تغییر فقط 13 روز تا پایان مسابقات آزاد آمریکا و آغاز تیم ملی فرانسه باقی مانده بود و کسانی که به مسابقات بعدی نیویورک صعود کردند زمان کمی برای بهبودی باقی ماند.

نائومی اوزاکا قهرمان اوپن زنان دو هفته پیش به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ از مسابقات آزاد فرانسه کنار رفت. از بین چهار مرد و چهار زن که به مرحله نیمه نهایی یک نفره در نیویورک راه یافتند ، آزارنکا و بازیکن اسپانیایی مردان پابلو کارنو بوستا بازی در مسابقات آزاد ایتالیا در رم را انتخاب کردند.

بیشتر بخوان:  بازیکنان NFL تظاهرات را به عنوان بخشی از فشار لیگ برای ایجاد بستر بزرگتر عدالت اجتماعی انجام می دهند

چند ساعت پس از ناکامی ویلیامز ، آزارنکا نیز ناک اوت کرد و توسط آنا کارولینا اشمیدلووا شکست خورد ، 6-2 ، 6-2. شکست آزارنکا و کنار کشیدن ویلیامز به این معنی بود که هیچ یک از چهار شرکت کننده در مرحله نیمه نهایی Open US در Open Open فرانسه باقی نماند.

در حالی که آزارنکا پس از باخت مقابل اوزاکا در رم به کار خود ادامه داده است ، انتقال از سخت به خاک برای بسیاری از بازیکنان آسان نیست ، زیرا این امر به تاکتیک ها و کارهای پا از جمله لغزش مکرر نیاز دارد. برای بازیکنی که دچار آسیب دیدگی شده است ، تعویض اغلب دشوارتر است.

بیشتر بخوان:  عکسبرداری GQ از كریستین McCaffery چیزهای خیالی فوتبال شماست

ویلیامز گفت که تاندون آشیل او روز دوشنبه در جریان مسابقه دور اول ، با پیروزی 7-6 (2) 6-0 مقابل کریستی آن ، او را آزار می دهد. وی گفت که تلاش او برای پنهان کردن دردی که احساس می کرد ، تشدید شد. ویلیامز گفت: “من باید روی مستقیم راه رفتن تمرکز می کردم تا لنگ نمانم.”

“من فکر می کنم تاندون آشیل مصدومیتی است که شما نمی خواهید با آن بازی کنید زیرا اگر بدتر شود ، یکی از بدترین مصدومیت هاست. من نمی خواهم به نقطه ای برسد که نتواند بهتر شود.”

بیشتر بخوان:  Raiders 50،000 دلار جریمه نقض پروتکل های ویروس کرونا ویروس NFL: گزارش ها

ویلیامز گفت پزشکان به او توصیه کرده اند حداقل دو هفته استراحت کامل داشته باشد. ویلیامز با اشاره به پایان احتمالی فصل 2020 خود ، گفت: “من فکر می کنم چهار تا شش هفته زمان لازم دارم تا بنشینم و کاری انجام ندهم.”

ویلیامز که خوشحال به نظر می رسید گفت: “من نمی دانم امسال می توانم به تورنمنت دیگری بروم یا خیر.”

وی گفت: “اگر این زانوی من بود ، برای من ویرانگرتر بود.” “این چیزی است که فقط اتفاق افتاده است.”

ویلیامز افزود: “احساس می کنم بدنم واقعاً خوب عمل می کند.” “من واقعاً در نیویورک به دلیل نداشتن کلمه بهتر ، وقت بد و بدشانسی برخورد کردم. این اتفاق افتاد ، اما بدن من واقعاً خوب کار می کند.”

بیشتر بخوان:  واکنش کلاش کمپبل ریونز به دیدار مجدد او با یانیک نگاکوی: "او موفق خواهد شد"

کریستوفر کلیاری در این گزارش همکاری داشت.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6phuask
is.gd/2LDSVa
shrtco.de/GMnj9
clck.ru/R9Emz
u.nu/9wcyd
ulvis.net/kbM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

در Burning Forest Anarchy: اعزام از خط مقدم آتش سوزی

چ سپتامبر 30 , 2020
یکی از اعضای کارسون هاتچاتس در یک خط آتش در Slater Fire در شمال کالیفرنیا کار می کند. USFS / Hotchuts کارسون / H. Kligman با آتش سوزی های بی سابقه میلیون ها هکتار در سراسر غرب ایالات متحده سوخت طی چند ماه گذشته ، هزاران نفر از آتش نشانان […]