سرنوشت فصل فوتبال Pac-12 روز پنجشنبه مشخص خواهد شدآیا (سرانجام) برای برخی از فوتبال آماده هستید؟

این س theالی است که روز پنجشنبه هنگام رای گیری برای تصمیم گیری در مورد سرنوشت فصل فوتبال پاییز که قبلاً توسط بیماری همه گیر COVID-19 به تأخیر افتاده بود ، روسای جمهور و مشاوران کنفرانس Pac-12 روبرو خواهند شد.

خبر رسمی توییتر فوتبال UCLA این جمع بندی ممکن است برای بقیه کنفرانس بعد از ظهر چهارشنبه صحبت شده باشد ، زمانی که من تصاویر بازیکنان را در کنار عنوان “فقط بگویید چه زمانی” تمرین کردم.

از آنجایی که استاندار گاوین نیوزوم هفته گذشته تعهد کرد که مانعی برای فصل فوتبال نباشد ، هر بروین که انتظار می رود در این فصل بازی کند ، به دانشگاه برگشته است. سخنگوی UCLA گفت: محدودیت های بازیکنان ایالتی برای آموزش برداشته نشده است ، که سخنگوی وزارت بهداشت عمومی کالیفرنیا با هدایت لیست محدودیت هایی که اقدامات 11 بر 11 را غیرممکن می کند ، آن را تأیید کرد.

بیشتر بخوان:  آبی ها جیم مونتگومری را 10 ماه پس از اخراج استارز به دلیل رفتار غیرحرفه ای به عنوان دستیار استخدام کردند

“دستورالعمل های عملی ما تدوین شده است … برای کاهش احتمال تماس فیزیکی …

“گروه های 6 تا 12 نفره به دو گروه اجازه می دهند تیم های ورزشی تیمی را هم از نظر شرایط و هم از نظر تمرین انجام دهند.”

عدم تحرک در دستورالعمل های ایالت می تواند منجر به این شود که ارقام اصلی Pac-12 اعلام کنند که با تمام این محدودیت های بهداشت عمومی ، مجدداً راه اندازی مجدد سیستم می شود.

بازیکنان قبل از شروع تمرین 30 روز قبل از شروع فصل ، 12 ساعت در هفته تمرین می کنند در حالی که منتظرند مجوز تقریباً دو برابر شود.

در سراسر شهر ، USC دستگاه های تست سریع را دریافت می کرد که به بازیکنان امکان می داد دوباره فصل پاییز را ببینند. تروجان ها و بروین ها هفته گذشته توانستند به داخل اتاق های وزنه خود برگردند.

بیشتر بخوان:  کوینتون بیفیلد قرارداد کوچک با کینگز را امضا می کند

Pac-12 آخرین چاره در میان کنفرانس های مهم فوتبال کالج بوده است ، و نتوانسته است به جایی که هر کنفرانس مهم دیگری در کنار ده بزرگ رفته است ، برود. ده بزرگ سرانجام هفته گذشته به آنجا رسید و آنها توافق کردند که پس از تولید تئاتر بیشتر از مجموعه های تلویزیونی ، یک فصل را به صحنه ببرند.

بزرگترین مشکلی که کاپیتانهای Pac-12 با آن روبرو هستند شاید این نباشد که آنها بازی می کنند بلکه زمان شروع آنها است. صحنه سازی هالووین که به عنوان اولین پرتاب احتمالی پیشنهاد شده است ممکن است برای استنفورد و کالیفرنیا ، که در تلاشند موانع محلی بهداشت عمومی را حذف کنند ، خیلی زود باشد. برخی از مدارس Pac-12 تا همین اواخر که فصل آنها در هاله ای از ابهام بود بازیکنان خود را در دانشگاه نداشتند.

بیشتر بخوان:  فقط یک مسابقه با پلی آف MLB فاصله داشت ، آستروس و خوزه توف فرصت های خود را از دست دادند

وقتی پاک 12 ماه گذشته فصل فوتبال را برای دومین بار به تعویق انداخت ، مقامات پزشکی به سه دلیل به این کنفرانس اشاره کردند: شیوع ویروس کرونا در ردپای جغرافیایی مدارس. ارتباط احتمالی بین ویروس و میوکاردیت ، التهاب قلب است که می تواند منجر به آریتمی ، ایست قلبی و مرگ شود. و ظرفیت آزمون ناکافی است.

دو مورد از سه موضوع حل شده است. میزان مثبت ویروسی و تعداد موارد جدید گزارش شده در هفته های اخیر در بیشتر مناطق ساحل غربی کاهش یافته است. شاید از همه مهمتر ، ظرفیت آزمایش به لطف همکاری با Quidel Corp قوی باشد. ، یک تولید کننده مراقبت های بهداشتی تشخیصی توافق کرد تا قبل از پایان ماه آزمایش سریع ویروسی را در اختیار تیم های Pac-12 قرار دهد.

بیشتر بخوان:  مصدومیت 49ers: کامیون MRI در آخرین سفر جاده ای که به سرعت در حال توسعه است ، خراب شد

این معضل میوکاردیت را ترک می کند ، مشکلی که ممکن است برطرف نشود. هنگامی که ده بزرگ هفته گذشته اعلام کرد که فوتبال را مجدداً راه اندازی می کند ، وی گفت که این امر نیاز به معاینه قلب پیشرفته دارد که برای محافظت از بازیکنان طراحی شده است. Pac-12 به عنوان بخشی از سناریوی بازگشت به بازی ، احتمالاً از چیزی مشابه رونمایی خواهد کرد.

دکتر برایان هایلین ، مدیر ارشد پزشکی NCAA ، ماه گذشته گفت که از حدود 12 مورد میوکاردیت در میان ورزشکاران دانشگاه آگاه است. اما دو مورد برجسته نگرانی در مورد مشکلات قلبی را ایجاد کرده است. شیشه بوستون رد ساکس ، ادواردو رودریگز ، پس از ابتلا به ویروس و ابتلا به میوکاردیت ، خارج از فصل نشسته و مادر خط مقدم ایندیانا ، بردی فینی ، در رسانه های اجتماعی پست مشتاقانه ای نوشت که با شرح “14 روز جهنم” به پسرش به دلیل مشکلات قلبی مربوط به کووید -19.

بیشتر بخوان:  رقص دامیان لیلارد ، سی جی مک کولوم بر روی قبرهای کلیپرز ، که فقط سری 3-1 مقابل ناگتس را شکست داد

دکتر “هنوز نگرانی در مورد اثرات قلبی عروقی وجود دارد و علائم زیادی وجود دارد که نشان می دهد ممکن است اثری داشته باشد ، اما با توجه به اینکه این اثر چقدر قابل توجه است ، ما هنوز در تلاش هستیم که آن را درک کنیم” وی اخیراً به عنوان متخصص قلب و عروق به روزنامه تایمز گفته است. وی افزود: “اینها مناطق تحقیق فعال هستند و ما در حال حاضر تمام دنیا در حال بررسی آنها هستیم.”

ایمن نگه داشتن بازیکنان ممکن است به راحتی طراحی پروتکل های دقیق نباشد. انجمن بازیکنان کالج ملی روز سه شنبه با ارسال نامه ای به مارک امرت ، رئیس NCAA ، خواستار تحقیق در مورد آنچه که “عدم انطباق گسترده” با اقدامات ایمنی بین مربیان دانشگاه و کارکنان ورزش توصیف کرد ، شد. عدم رعایت این دستورالعمل ها در نظرسنجی اخیر مربیان ورزشی نشان داده شده است.

بیشتر بخوان:  کلیپرز در بازی 5 به برتری دیرهنگام می رسد ، نمی تواند ناگتس را خاموش کند

اگر روسای جمهور و مشاوران Pac-12 برای شروع فصل فوتبال در 7 نوامبر رأی دهند ، می توانند زمینه را برای حداکثر 6 مسابقه قبل از آخر هفته قهرمانی کنفرانس در 18 دسامبر فراهم کنند. این باعث می شود Pac-12 با تعداد کمتری روبرو شود. از جمله بازی هایی که همتایان آن در کنفرانس های بزرگ انجام داده اند ، که ممکن است مانع انتخاب تیم Pac-12 برای پلی آف کالج فوتبال شود.

حداقل ، Pac-12 می توانست فصل پاییز پیش از این بعید را نجات دهد.

رایان کارتی ، نویسنده تیم تایمز ، در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6bwzu52
is.gd/giAEt2
shrtco.de/FqQUK
clck.ru/QzyJp
u.nu/lzd6g
ulvis.net/w2V

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لبرون جیمز در پرونده بریونا تیلور: "آشفته ترین فرد روی زمین زن سیاه است!"

پ سپتامبر 24 , 2020
لبران جیمز ، فوق ستاره لس آنجلس لیکرز ، به تصمیم هیئت منصفه اعظم برای صدور کیفرخواست یکی از سه افسر پلیس در قتل مرگبار بریونا تیلور به اتهامات جنایی پاسخ داد. روز چهارشنبه ، جیمز برای بیان ناراحتی خود یک سری توییت ارسال کرد. جامعه ورزش در حال تعامل […]