سقوط کلیپرز در بازی 7 یادآور دیگری است که آنها هنوز همانی هستند که همیشه بوده اند


بعد از همه چیز – عمق ، معاملات ، کاوهی لئونارد و پاول جورج ، وعده دروغین Doc Rivers و جیب های عمیق استیو بالمر – ما با این کار روبرو هستیم: کلیپرز هنوز کلیپرز است.

افراد ناامید

شکست ها

دارندگان یک فروپاشی تاریخی دیگر.

ستارگان کم نور شده و سپس به عنوان جوک ، در یک فصل پسین ، احمقانه همه ما که ایمان آورده ایم ، می شوند.

اجرای عدالت دشوار است که چقدر تخریب و تلخ تخریب کلیورز توسط دنور 104-89 در بازی 7 از سری بازی های مرحله دوم دور برگشت ، اما در اینجا یک تلاش کوتاه وجود دارد.

کلیپرز با اختلاف 3-1 در این سری ، یک هفته پیش شانس بیشتری برای پیروزی در این رقابت ها داشت و با کاوهی ، پل سوئدی جورج و داور ریورز فوق العاده مربی فرض شده همراه بود: با 1:25 مانده در یک چهارم سوم بازی 5 پیش بروید ، در سه ماهه سوم بازی 6 با 19 امتیاز پیش بروید و سپس در بازی 7 ، پس از یک برتری دو رقمی دیگر ، از هرگونه امید ، تلاش یا تعالی برکنار شوید همانطور که سه ماهه چهارم اتفاق افتاد.

بیشتر بخوان:  آتلانتا فالکونز مربی اخراج دان کوین ، GM توماس دیمیتروف بعد از 0-5 شروع کرد

بیشتر وجود دارد

کاوهی لئونارد 6 شب در 22 بود و – مکث سخت برای گرفتن این نتیجه – 0 در 5 در کوارتر چهارم. مسلماً دومین بهترین بازی و دومین مطمئن ترین بازی بعد از فصل نزدیک تر ، مردی با دو MVP نهایی با دو تیم مختلف ، کلیپرز کامل را رفته بود. واقعاً چه چیزی در آب در پایگاه خانه کلیپرز وجود دارد؟

پل جورج بدتر بود: 4 برای 16 برای بازی و 0 برای 6 در کوارتر چهارم – از جمله 0 برای 5 از خط 3 امتیاز. پسری که درمورد رفتن پورتلند به Cabo زودتر از این فصل صحبت کرد ، بازی خود را با یک برجسته برجسته به پایان رساند که در کنار تخته عقب بازی نکرد.

موارد بیشتری وجود دارد ، اما شما می توانید تصویر را دریافت کنید: دنور فوق العاده بود. و کلیپرز ، که خیلی از آینده خود را به دست آورد تا جورج را از تندر برای یک شلیک در سال جاری و سال آینده محروم کند – او و لئونارد می توانند تابستان سال آینده به بازار آزاد بروند ، و چه کسی این کار را نکرد و نکرده است ، آنها یاد گرفته اند که کلیپر یعنی چه – جایی که همیشه هستند.

بیشتر بخوان:  فینال های NBA Lakers-Heat: گزارش دو دقیقه گذشته اشتباهات دیرهنگام بازی را تأیید می کند ، تماس مهمی را از دست داده در میامی نشان می دهد

هیچ جایی. به نظر مسن تر ، و کمتر خطرناک ، پس از آن همه احساس خوب است. سرابی در حال راه رفتن که یک چیز را نوید می دهد اما همیشه برعکس ختم می شود.

در مرکز این امر ، همیشه Doc Rivers قرار دارد. بنابراین بیایید با مربی دوست داشتنی و باهوش رسانه شروع کنیم ، مردی که بیش از یک دهه پیش یک قهرمانی را به دست آورد. حتی همین امر نگاه دقیق تری را القا می کند: چگونه آن تیم سلتیکس نتوانست پیروزی بیشتری کسب کند؟

س questionال مشابه ، LA ، یا شاید یک س differentال متفاوت با همان جواب اجتناب ناپذیر: چگونه شما در هفت فصل با حضور ریورز در راس خود حتی در فینال یک کنفرانس موفق نشده اید؟ در تاریخ NBA فقط 13 بازگشت 3-1 رخ داده است و بنابراین سقوط می کند. دنور در این فصل بعد دو مورد دارد و این حیرت انگیز است.

آیا می دانید چه چیز دیگری حیرت انگیز است؟ کلیپرز دو بار در سال 2015 در برابر هیوستون و امسال در پایان این واقعیت تاریخی قرار داشته است. هر سری دارای فینال کنفرانس در خط بود.

بیشتر بخوان:  برای یک روز ، US Open و Winged Foot به همه استراحت داد. آیا دوام خواهد داشت؟

و این: ریورز همچنین مربی آن تیم اورلاندو مجیک در سال 2003 بود که موفق به پیروزی در سری 3-1 مقابل دیترویت پیستونز نشد.

ریورز مربیگری سه تیم از 13 تیمی را داشته است که پس از 3-1 صعود و 6 تیمی که 3-2 نتیجه را از دست داده اند ، یک سری بازی های NBA را از دست داده اند ، از جمله فینال NBA 2010 که بوستون از سری 3-2 پیش افتاد فقط اجازه داد لیکرز برای پیروزی در یک قهرمانی NBA پشت سر کوبه برایانت ، به عقب برگردد.

صحبت از لیکرز است ، آیا می توانیم در مرحله نهایی مسابقات کلیپرز-در مقابل-لیکرز متوقف شویم؟ آنها یک شهر مشترک دارند ، هیچ چیز دیگر ، و فقط به سختی این است. اینجا در LA ، به راحتی می توانید طرفداران کلیپرز را پیدا کنید همانطور که طرفداران Padres را پیدا می کنید: چند نفر ، اینجا و آنجا ، اما روند روندی ندارد. آنها فکر می کنند ، در بهترین حالت ، احتمالاً تا حدودی به این دلیل است که کلیپرز صحبت بزرگی در مورد همسان سازی ، ملاقات و در نهایت شکست دادن لیکرز انجام می دهد اما آنها واقعاً هرگز موفق به کسب مجموعه لازم برای انجام این کار نشده اند.

بیشتر بخوان:  شانس ، انتخاب ، پیش بینی NFL برای هفته 1 ، 2020: مدل رایانه ای پیشرفته عاشق Bears ، 49ers

استیو بالمر صاحب خوبی است ، با نیت خیر و پول زیاد. اما بیماری سازمانی این تیم ، قبل از دوران مسئولیت وی ، به مجموعه ای از مشاغل ناکام و خفه کننده شب ها مانند شبی که در اورلاندو متحمل شده اند ، برمی گردد.

این یک واقعیت است.

این تیم کلیپرز باید امسال بهترین تیم NBA باشد. کاوهی ، قبل از ورود او ، یک بازی مطمئن و مطمئن ترمیناتور بود. در این فصل ، آنها دومین حمله و پنجمین دفاع برتر را داشتند. عمق داشتند. آنها PG را به عنوان یک دست راست ، لو ویلیامز را به عنوان تیرانداز ، پاتریک بورلی را به عنوان یک ماشین دفاعی بازی ذهن – در و بر روی آن ، قطعات برای ستایش ، دلایل اعتقاد ، سلاح برای استفاده در راه رسیدن به جلال.

بیشتر بخوان:  25 نفر برتر امروز فردا: با سقوط لوئیزیانا در تغییر رده بندی فوتبال دانشگاه ، میامی تغییر مکان می دهد

اما اینها هنوز کلیپرز هستند.

هنوز هم اینها Doc Rivers Clippers هستند.

پیش از این ، گزارش ها حاکی از آن بود که بازیکنان سه شنبه شب آنقدر خسته بودند که مجبور شدند از بخشهای اصلی بازی س askال کنند. اگر این یک مسئله مربیگری نیست – مدیریت دقیقه ، و نظم و رهبری برای اطمینان از مشروط بودن و آماده بودن بچه ها – هیچ چیز نیست.

اما چرا بهانه تراشی برای مرد؟ چرا هیچ وقت تقصیر او نیست؟ در مشاغلی که معمولاً سرمربیان برای اخراج استخدام می شوند و سرزنش می شوند ، داک تفلون بوده است. هیچ چیز گیر نکرده است. اما موفقیت ، مانند سرزنش ، نتوانسته است در طول مدت حضور در لس آنجلس خود را به او وصل کند

به نظر می رسد ، برای لس آنجلس کلیپرز ، صدا و خشم هنوز چیزی کاملاً معنی ندارد. زیرا این چیزی است که آنها پس از سه شنبه شب باقی مانده اند. و این ، باز هم ، به نظر می رسد وقتی این نسخه از بسکتبال کلیپرز به جایی که همه قبل از آن رفته اند ، می رود چه چیزی برای آنها باقی خواهد ماند: دور از خانه ، شاید به زودی تابستان سال آینده ، هیچ چیز اساسی – حتی یک حضور در فینال کنفرانس ، همیشه – برای نشان دادن.

بیشتر بخوان:  براکت پلی آف NBA 2020: برنامه تلویزیونی ، به روزرسانی امتیازات و نتایج ، زمان شروع ، پخش مستقیم برای هر سری

سرزنش معمولاً چنین مواردی را دنبال می کند. اما کریس پل ، بلیک گریفین و دی آندره جوردن مدتهاست که دیگر از بین رفته اند. لبرون جیمز ابزار این عقب ماندگی نیست.

فرهنگ های وحشتناک ماندگار هستند. آن فیلم شکست ، آن لایه از دست دادن که بتواند هر مکانی را که مدت زیادی توسط آن آلوده شده است ، تسخیر کند ، آسان نیست که بتوان آن را از بین برد.

شاید زمان آن فرا رسیده باشد که کلیپرز همان کاری را انجام دهد که تمام بازنشانی ها به آن احتیاج دارد: با تنظیم مجدد فرد مسئول ، هرچند ممکن است باشد ، شخصی که عملکرد ضعیفی دارد ، شخصی که مربی تیم است ، شروع کنید.

کلیپرز هنوز کلیپرز است. اما آیا اگر شخص دیگری در این فصل مربیگری آنها را بر عهده می گرفت ، چنین می شدند؟
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5695zsy
is.gd/F3X9z0
shrtco.de/P6ho6
clck.ru/QsFCs
u.nu/6u1l0
ulvis.net/Zas

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

الیوت: قرار نبود که در این فصل برای کلیپرز به این ترتیب خاتمه یابد

چ سپتامبر 16 , 2020
حتی برای تیمی که ناکامی های آن را تعریف کرده اند ، برخورد کلیپرز برابر دنور در بازی 7 از سری بازی های مرحله دور دوم مرحله پایین و بسیار افتضاحی بود. فینال کنفرانس غربی همچنان سرزمین موعود باقی مانده است ، که هرگز قابل بازدید نیست ، بسیار نزدیک […]