سلام دانش آموزان! در اینجا نحوه مقابله با مدرسه در همه گیر است


اما در مورد این یادگیری همه گیری چطور؟ اینجاست که باید بسیار مراقب باشید تا این ارتباط ارتباطی بین شما و مربی یا شما و سایر دانشجویان از بین نرود. حتی در طول کلاس ها (اگر از راه دور باشند و از قبل ضبط نشده باشند) ، می توانید راه های تعامل را پیدا کنید. از گپ نوشتاری در بزرگنمایی یا جلسات Google برای طرح س askال (و پاسخ دادن) استفاده کنید. فقط آنجا ننشینید و کلاس را طوری رفتار کنید که گویی فیلم در تئاتر است. شما باید خودتان را درگیر کنید.

در خارج از کلاس ، سعی کنید گروه های مطالعه را با سایر دانش آموزان تنظیم کنید. من می دانم که جلسات ویدئویی آنلاین در حالی که فقط پنج یا کمتر شرکت کننده دارند ، می توانند بسیار خوب کار کنند. نیازی نیست که میکروفن خود را بی صدا کنید و همه می توانند فرصتی برای مشارکت در اختیار شما قرار دهند. بله ، هنوز ایمیل وجود دارد – اما زمان بین پاسخ ها گاهی اوقات می تواند خیلی مفید باشد. ممکن است فکر کنید برخی از ارتباطات دیگر (مانند کانال Slack) به شما کمک می کند ، اما طبق تجربه من هنوز تلاش قابل توجهی لازم است تا همه دانشجویان از یک سیستم جدید استفاده کنند.

بیشتر بخوان:  نوستالژی ملایم و آزار دهنده برای بایگانی های رادیو

عقب نمانید

واقعاً ، این برای ترم های یادگیری عادی نیز صادق است. همیشه مهم است که در بالای ایده های جدید قرار بگیریم. در دوره های فیزیک ، اگر مطالب مربوط به بردارها در هفته اول کلاس را درک نکنید ، بعداً نمی توانید حرکت و نیرو را کنترل کنید. وقتی عقب می آیید ، باعث می شود بیشتر عقب بروید. این مانند این است که سعی کنید یک قطار را که از ایستگاه خارج می شود بگیرید: هرچه بیشتر صبر کنید تا روی قطار بپرید ، دشوارتر می شود ، زیرا قطار نه تنها دورتر نیست بلکه سریعتر هم می رود.

بیشتر بخوان:  'Dune' یک شخصیت کتاب است که باید آن را اقتباس کند

شما یک مشکل اضافی در یادگیری از راه دور دارید زیرا ممکن است لازم باشد در مورد تحصیلات خود استقلال بیشتری داشته باشید. وقتی هفته ای دو بار در کلاس ملاقات نمی کنید ، کنار گذاشتن تکالیف و مطالعه بسیار آسان است. این دقیقاً همان چیزی است که شما نمی توانید انجام دهید. به خصوص در فیزیک ، برای درک این مطالب باید به کار درمورد تکالیف و خواندن کتاب درسی ادامه دهید. من می دانم که آن را خراب می کند ، اما شما برای ایجاد انگیزه در عادت های مطالعه خود فقط باید به تلاش خود اعتماد کنید. وقتی شما آنقدر از طرف هیئت علمی و دانشجویان خود پشتیبانی نمی کنید ، دشوار است – اما ما در اینجا هستیم. اگر یک برنامه منظم برای مطالعه و کار بر روی مطالب خارج از کلاس تنظیم کنید … هر چیزی برای کمک به شما در این زمینه ممکن است مفید باشد.

بیشتر بخوان:  در یک پیچ و تاب عجیب ، هوای پاک در چین می تواند به معنای زمین گرمتر باشد

متوجه شوید که مربیان نیز در وضعیت دشواری قرار دارند

از دیدگاه خودم ، من بیش از 20 سال است که به نوعی آموزش فیزیک انجام می دهم. من می دانم که چگونه برای کلاس آماده شوم و احساس خوبی نسبت به انواع مشکلاتی که دانش آموزان با آن روبرو می شوند را دارم. ما به این “تجربه” می گوییم. اما کلاس های از راه دور چطور؟ بله ، این برای من کاملاً جدید است – و من حتی نسبت به فن آوری مهارت کافی دارم. زمان بیشتری لازم است تا کارها برای کلاسهای از راه دور کار کند. منظورم این است که چند بار قبل از این همه گیری مجبور به استفاده از Google Meets شدم؟ پاسخ بسیار نادر است.

بیشتر بخوان:  نقص بلوتوث میلیاردها دستگاه را آسیب پذیر می کند

همچنین ، من می دانم که چه چیزی برای کلاسهای حضوری سنتی بسیار مفید است. اما حتی وقتی چیزهای جدیدی را امتحان می کنم (مانند سرعت دوستیابی فیزیک که پس از پایان این کار Covid کاملاً باید امتحان کنید) کم خطر است. اگر فعالیت جدید جواب نداد ، من می توانم به راحتی به سراغ کاری بروم که می دانم جواب می دهد. برای این کلاسهای عادی ، من مثل بتمن هستم. من این کمربند سودمند منابع آموزشی را دارم. اما برای فیزیک از راه دور و آنلاین مثل بتمن بدون کمربند هستم. سخت است.

بیشتر بخوان:  فیلم "سیم" از یک تخم مرغ لاک پشت جعلی الهام گرفته است تا از شکارچیان غیرمجاز جاسوسی کند

علاوه بر این ، دانشکده ها نیز از نظر ارتباطات اضافی بار دارند. برای من ، احساس می کنم هر روز صبح شروع به کار در یک نوع نقش پشتیبانی فنی می کنم. بسیاری از مسائل غیر فیزیک وجود دارد که دانش آموزان از جمله تاریخ موعد ، محل منابع و س actualالات فنی واقعی دارند. من می خواهم کمک کنم ، اما پاسخ دادن به ایمیل های مبتنی بر فناوری همراه با موارد فیزیکی دشوار است. بنابراین ، فقط متوجه شوید که ممکن است در مورد یادگیری از راه دور استرس داشته باشید و مربیان شما در یک قایق هستند.

مسیر آسان را طی نکنید

بنابراین شما اینجا هستید ، در خانه در رایانه خود. شما در حال انجام یک آزمایش هستید و گیر افتاده اید. چه کار میکنی؟ آیا شما به آن ادامه می دهید ، یا اینکه منصرف می شوید؟ یا گزینه سوم وجود دارد: تقلب. خیلی ساده است که فقط جواب Google را می گیرید و از این آزمون عبور می کنید. ممکن است با آنچه می توانید به صورت آنلاین بیابید تعجب کنید. سعی کنید سریع یکی از مشکلات فیزیک خود را جستجو کنید و احتمال زیادی وجود دارد که کسی راه حل را در جایی ارسال کرده باشد. اما شاید شما باید از خود بپرسید – چرا در این دوره شرکت می کنید؟ آیا برای آن نمره نامه است که در پایان می گیرید؟ یا اینکه یادگیری چیزی در مورد ماهیت بنیادی جهان است؟

بیشتر بخوان:  چگونه "Cactions" در یک برخورد اینترنتی به سبک Gamergate گرفتار شدند
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y66fkhua
is.gd/rpGYpo
shrtco.de/qGs3c
clck.ru/Qts4S
u.nu/f-bam
ulvis.net/QPI

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بیل پس از ازدواج بدون عشق و ناامیدی از مادرید خداحافظی کرد

پ سپتامبر 17 , 2020
گرت بیل به عنوان گرانترین بازیکن جهان و وارث کریستیانو رونالدو وارد رئال مادرید شد. پس از هفت سال ، او دیگر هیچ چیز را ترک نخواهد کرد ، بازگشت چشمگیر به تاتنهام که به هواداران و حسابداران مادرید اجازه می دهد نفس راحتی بکشند. آنها از بازیکنی که لحظه […]