سنگاپور پاداش ساکنان را برای عادت های سالم با اپل واچ می دهد


LumiHealth اولین برنامه در نوع خود است که فعالیت ها و رفتارهای سالم را با استفاده از Apple Watch تشویق می کند. هم اکنون در App Store® برای پیش سفارش در دسترس است و برنامه دو ساله از اواخر اکتبر 2020 ارائه می شود.

Sareena Dayaram / CNET

اپل در حال همکاری با دولت سنگاپور برای کمک به سالم نگه داشتن نزدیک به شش میلیون نفر از مردم این شهر با استفاده از ساعت اپل است.

در رویداد راه اندازی مجازی این شرکت در روز سه شنبه ، مدیر عامل شرکت تیم کوک به طور خلاصه ابتکار سلامتی سنگاپور را معرفی کرد ، جایی که ساکنان می توانند برای فعالیت های سالم از جمله مدیتیشن ، یوگا و شنا پاداش هایی به ارزش 380 دلار استرالیا (حدود 280 دلار) کسب کنند.

برنامه سلامتی دو ساله در اطراف اپل واچ و یک برنامه آیفون به نام LumiHealth ساخته شده است که از آنجا یک برنامه سلامتی شخصی اجرا می شود. ساکنان برای شرکت در طرح ملی بهداشت ، که از اکتبر آغاز می شود ، به هر دو نیاز دارند. شرکت داوطلبانه است.

به گفته اپل ، ابتکار LumiHealth اولین نوع آن است ، زیرا یک دولت ملی در ازای تصویب عادات سالم برای مدت دو سال ، به شهروندان خود پاداش مالی می دهد.

این برنامه علاوه بر رسیدن به اهداف تناسب اندام ، مردم را به انتخاب غذای بهتر ، بهبود عادت های خواب و شرکت در فعالیت های بهداشت عمومی مانند ایمن سازی تشویق می کند. این امکان وجود دارد که این برنامه مردم را تشویق کند که واکسن کرونا ویروس را از آن استفاده کنند.

هنگ سوئی کیت ، معاون نخست وزیر سنگاپور گفت: “حتی وقتی همه ما در سراسر جهان با چالش های COVID-19 دست و پنجه نرم می کنیم ، باید همچنان در آینده سرمایه گذاری کنیم.” “این همکاری بین سنگاپور و اپل باعث می شود مردم سنگاپور زندگی سالم تری داشته باشند ، اما به همان اندازه مهم ، بینش ارزشمندی در بهبود سلامت مردم در سراسر جهان خواهد داشت.”

apple-apple-event-keynote-tim-09152020-big-jpg-large-2x

تیم کوک رویداد راه اندازی مجازی اپل را از پردیس کوپرتینو آغاز می کند.

سیب

اپل و سنگاپور تأکید کردند که برنامه LumiHealth با “حریم خصوصی و امنیت کاربر در هسته اصلی آن” طراحی شده است. سازنده آیفون گفت ، تمام داده های کاربر رمزگذاری شده و به طور ایمن ذخیره می شوند و برای اهداف بازاریابی به اشتراک گذاشته نمی شوند. بر اساس بیانیه ای ، برنامه LumiHealth با همکاری تیمی از متخصصان تناسب اندام و بهداشت عمومی ایجاد شده است و نتیجه دولت سنگاپور “خواستار پیشنهادات شرکت های بین المللی بهداشت و درمان در مورد راه های غنی سازی زندگی و سلامتی جمعیت خود” است. از اپل

سنگاپور شهرت خود را به عنوان یک ملت باهوش در فن آوری ایجاد کرده است. در میان رشته های ابتکاری مبتنی بر فناوری ، این یکی از اولین مواردی بود که a برنامه ملی ردیابی تماس برای کمک به کاهش شیوع ویروس کرونا در ایالت شهرستان در سال جاری.

علاوه بر همکاری با دولت سنگاپور ، اپل همچنین از iPads جدید ، Apple Watch 6 و Watch SE خبر داد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5wct33k
is.gd/gO3n9s
shrtco.de/3lg8R
clck.ru/QsMGM
u.nu/-0fsi
ulvis.net/Gnw

بیشتر بخوان:  با اعضای جدید بازیگران SNL ملاقات کنید: پانکی جانسون ، لورن هولت و اندرو دیسموکز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گونسولین در پیروزی 3-1 داجرز باعث خنک شدن پدرز ، هومرز ریوس شد

چ سپتامبر 16 , 2020
SAN DIEGO (AP) – پس از آنکه تونی گونسولین خفاش های سان دیگو را برای هفت نوبت ساکت کرد ، داگرهای لس آنجلس هنوز روشن نبودند تا اینکه کنلی جانسن از یک مربا پر از پایگاه در نهم خارج شد. یانسن ویل مایرز و تازه کار جیک کروننورث را شکست […]