سه نفره آغازین Seahawks در هفته 4 در مقابل دلفین ها حذف شدند


در حالی که دلفین های میامی این هفته از نزدیک تیم بایرون جونز ، هافبک دفاعی تیم را آماده می کردند تا تیم آماده میزبانی از حمله عبور سیاتل شود ، این هفته سیاتل پس از نبرد آهسته در مقابل کابوی های دالاس در هفته 3 ، با برخی از مصدومیت های خود دست و پنجه نرم می کند ، زیرا سیاتل این مسابقه را با یک پیروزی شکست داد. ، بدون آسیب نماند – زیرا دلفین ها فردا میزبان سیاتل خواهند بود و سه بازیکن اصلی برای Seahawks غایب هستند.

بیشتر بخوان:  تحلیلگران کرک کازینز به خاطر عملکرد افتضاح خود در مقابل کلتس پریشان شدند

دفاع سیاتل با میامی بسیار ترسناک وارد مسابقه این هفته شد ، اما اکنون مجبور است بدون انتخاب دور اول 2020 جوردین بروکس ، کوینتون دونبار ، مدافع عالی کوینتون دونبار و جمال آدامز All-Pro Safety دلفین ها را به مصاف خود بکشد. این یک شکست سخت برای سیاتل است.

برای میامی ، این یک توپ خوش شانس است – هیچ طرفدار دلفینز نباید آن را نادیده بگیرد یا برعکس ، بینی خود را به سمت آن برگرداند. دلفین ها تیمی نیستند که در این برهه از زمان به طور مداوم از فصل های خود نتیجه بگیرند و نیاز به یادگیری چگونگی پیروزی همچنان پس از مشاهده عقب راندن میامی از مسابقات نزدیک برای دو هفته اول فصل ، همچنان وجود دارد. در دنیایی کامل ، میامی دوست دارد هفته به هفته مخالفت خود را شکست دهد و 100٪ بیرون بیاید. و آنها درست می گویند که آنها آن را می خواستند. اما این تیم جوان قبل از اینکه بتواند چنین کاری کند ، به زمان ، صبر و رشد نیاز دارد و این دنیای کاملی نیست.

بیشتر بخوان:  گونسولین در پیروزی 3-1 داجرز باعث خنک شدن پدرز ، هومرز ریوس شد

این پیشرفت مصدومیت یک شکست خوش شانس برای میامی است.

نبود آدامز و دونبار فضایی برای کار در دبیرستان ایجاد می کند و عاقلانه است که دلفین ها بی امان به جانشینان خود حمله کنند تا زمانی که ثابت کنند می توانند جلوی آنها را بگیرند. این همان کاری است که تیم انجام می دهد و می داند چگونه برنده شود. آیا میامی برای ادعای پیروزی در این رقابت کافی است؟ گفتن سخت است. اما برای کشف این موضوع دیگر لازم نیست منتظر بمانیم – این مسابقه فردا ساعت 1 PM EST از استادیوم هارد راک آغاز می شود.

بیشتر بخوان:  مدل استفاده فانتزی: هفته ششم


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4qpsnbj
is.gd/Jp0WWA
shrtco.de/8gLME
clck.ru/RCnVM
u.nu/vqihu
ulvis.net/aVE

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

برنامه فوتبال USC 2020: Open Trojan در مقابل آریزونا

ش اکتبر 3 , 2020
قبل از به تعویق افتادن فصل ، بازنگری و شروع مجدد فصل ، به نظر می رسید USC راهی منطقی برای رسیدن به عنوان Pac-12 دارد. اکنون ، در یک پرونده تکرار سوم جدولبه نظر می رسد این مسیر آسان تر شده است. برای شروع نیز زود است – حداقل. […]