سوابق پلیس نشان می دهد که Broncos RB ملوین گوردون به اتهام شمارش DUI متهم شده است


ملوین گوردون دنور برونکو ، که سه شنبه شب به دلیل رانندگی تحت تأثیر اداره پلیس دنور از رانندگی عقب نشینی می کرد ، طبق اسناد دادگاه و پلیس به دست آژانس کوزا استناد شده است.

گوردون هنگام رانندگی با سرعت 71 مایل در ساعت در منطقه 35 مایل در ساعت در مرکز شهر دنور گرفتار شد. افسران گفتند که سخنرانی او گیج است ، چشمانش اشک آلود است و بوی الکل در نفس او بوجود آمده است. بیانیه علت احتمالی نشان داد که گوردون در حالی که بیرون اتومبیل خود بود ، تاب خورد.

بیشتر بخوان:  طرفداران و ستارگان گمشده باز ایالات متحده: آیا ارزش آن را داشت؟

JETS GAS می گوید بهتر است راه خود را از زنگ اخبار جدا کنید

مأموران گفتند که او اجازه دارد در یک تست هوشیاری میدانی شرکت کند و عملکرد این ستاره فوتبال ضعیف بود. پلیس گفت که سای گوردون “شاخص های تأیید شده ضعف” را نشان داده است.

گوردون در تاریخ 13 نوامبر در دادگاه برگزار می شود.

“ما از پرونده ملوین گوردون مطلع هستیم” از Broncos وی در بیانیه ای گفت. سازمان ما با او در تماس است و در مرحله جمع آوری جزئیات بیشتر است.

بیشتر بخوان:  مایک تایسون این رفتار را در مصاحبه ای عجیب با عنوان "صبح بخیر انگلیس" توضیح می دهد.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

در طول فصل گذشته ، گوردون قراردادی دو ساله به ارزش 16 میلیون دلار با برونکو امضا کرد. او در حال حاضر تیم را در حمل بار (65) ، عجله (281) و فرود سریع (3) هدایت می کند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yywhho2b
is.gd/RtuE16
shrtco.de/g51Ah
clck.ru/RQ6bH
u.nu/06goh
ulvis.net/U0HF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

المپیک لهستان در مبارزه برای شمشیربازی برای تیم ایالات متحده آمریکا پیروز می شود

پ اکتبر 15 , 2020
الكساندرا شلتون ، شمشیرباز المپیك لهستان در نبرد جنجالی با مقامات ورزشی این كشور 4 بار برنده صلاحیت رقابت در مسابقات المپیك توكیو با آمریكا شد كه به دلیل شیوع بیماری ویروس كرونا از سال 2020 به تابستان سال آینده موكول شد. . دادگاه داوری ورزشی مستقر در سوئیس ، […]