سوت بد و قاعده گیج کننده رونالد جونز از بازیکن رئیس را از سقوط خارج کرد


<فئة ="ربط السريع noclick Resp" href ="/ nfl / فرق / تامبا باي /" بيانات- ylk ="slk: تامبا باي القراصنة"> آبشارهای خلیج تامپا </a> فرار در پشت رونالد جونز (27) در تماس تلفنی یک به یک افتاده است.  (عکس از آسوشیتدپرس / چارلز رکس Arbogast) است “src =” https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/nWSp3PMCVXB.5oDCl6n4Yg–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTYzOS41NjDg0NDIuhttp://YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTYzOS41NjDg0NDIzhttp: api / res / 1.2 / .emXsxCws9lz7R_0Zzjfbw– ~ B / aD0xOTc2O3c9Mjk2NjtzbT0xO2FwcGlkPXl0YWNoeW9u / https: //bbia-mbst-pub-ue1.sp.am-sub-su.su.gif/sb.am-su-sub.su.gif/sb.am-su.sue.wsu.wsu.wsu.gif/sb.am-su.su.gr/sub.gr/uploads/uploads/uploadmusic-obb-obb-sub.ue -e1f6acf4b0eb “data-src =” https://s.yimg.com/ny/api/res/1.2/nWSp3PMCVXB.5oDCl6n4Yg–/YXBwaWQ9aGlnaGxhbmRlcjt3PTk2MDtoPTYzOS41Nj.com/ 1.2 / .emXsxCws9lz7R_0Zzjfbw– / B / aD0xOTc2O3c9Mjk2NjtzbT0xO2FwcGlkPXl0YWNoeW9u / https: //media-mbst-pub-ue1.s3.amazonaws.com/-10creatr-4/10creatr- ></div>
</div><figcaption class=دزدان دریایی خلیج تامپا که پشت سر رونالد جونز (27) در حال فرار است ، روی یک تماس عجیب دچار مشکل شده است. (AP Photo / Charles Rex Arbogast)

اگر Tampa Bay Buccaneers را دارید که رونالد جونز را به تیم فانتزی خود بازگرداند ، اگر این هفته کمتر از شش امتیاز از دست دادید ، ایمن باشید. اگر با مایک ایوانز روبرو هستید ، شماره 12 را بزنید.

NFL غالباً بر اساس عقل سلیم قضاوت رسمی نمی کند ، چیزی که سالهاست با یک قانون شکار شاهد آن هستیم. قانون دیگری نیز وجود داشت که منطقی نبود پنجشنبه شب ، و فرود درستی را از جونز گرفت.

مطمئناً اگر مقامات در وهله اول تماس برقرار نمی کردند ، جونز می توانست ضربه بزرگی داشته باشد.

جونز در سه ماهه اول پاس تام بردی را از وسط دریافت کرد. کاملاً باز بود ، کم آن را گرفت و به زمین رفت. هیچ کس در اطراف او نبود و او به منطقه پایان غلتید. به نظر می رسید فرود است ، اما سوت زده است. این پاس در زمین ناقص ارزیابی شد ، اما Tampa Bay به چالش کشید و مشخص بود که جونز آن را گرفته است و همه فکر می کردند که او فرود آمده است.

اما صبر کنید مقامات توضیح دادند که چون وقتی جونز 2 یارد داشت خط می خورد ، ورود او به منطقه پایان محاسبه نمی شد. در 2 کم بود.

مایک پریرا ، کارشناس مسئول دفتر رادیو فاکس گفت: “آنها حکم دادند که این کار در زمین ناقص است ، بنابراین بازی در آن مرحله مرده است.” “من فکر کردم شما می توانید در مورد فرود در اینجا فکر کنید ، زیرا اگر این موضع را در حاشیه داشته باشید و آنها رد کنند که دونده در 2 بازی از مرز خارج شده است و متوجه می شوند که این اتفاق در تکرار رخ نداده است ، اما مرحله بعدی او او را به منطقه پایان رسانده است ، آنها می توانند فرود آن بازی را بدهند.

“این یکی از آنها است که قبلا در مورد آن صحبت نکرده اند ، بازیکنی که روی زمین در زمین است و به منطقه پایان می رسد ، اما طبق قانون ، وقتی یک پاس ناقص را قضاوت می کنید ، پس از آن نقطه پیشرفتی حاصل نمی شود.”

ایوانز در بازی بعدی گلزنی کرد ، بنابراین دزدان دریایی خوشحال شدند. شاید جونز نبود. و هیچ کس تخیل یا مدیریت منطقی نداشت.

اطلاعات بیشتر از یاهو ورزشی:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2tj6neb
is.gd/UCtEbm
shrtco.de/QJcn7
clck.ru/RJ99g
u.nu/xaq9a
ulvis.net/MJjL

بیشتر بخوان:  با مجروح شدن WR Davante Adams ، Packers از داریوش شپرد صحبت می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Yankees Takeaways از پیروزی 5-1 در مسابقه 4 ALDS در روز پنجشنبه مقابل ریز ، از جمله عملکرد اصلی گلیبر تورس

ج اکتبر 9 , 2020
در مقابل Elimination ، یانکی ها روز پنجشنبه با برتری 5-1-1 ALDS مقابل Tampa Bay Rays در پارک پتکو در سن دیگو به دیوار برخورد کردند. >> امتیازات صندوق هفت یادداشت از مسابقه روز پنجشنبه 1. LHP جردن مونتگومری سرم را تکان دادم و شروع به تنظیم لحن کردم. نیمه […]