سو برد ، اسطوره بسکتبال ، مقایسه این ورزش با فوتبال را رد کرد


سو پرنده چهارمین عنوان خود را با طوفان سیاتل حذف کرد و او را به عنوان یکی از بهترین بازیکنان بسکتبال در جهان تقویت کرد و از مقایسه بین ورزش و فوتبال خود چشم پوشی کرد.

برد به CNN گفت که درک مخاطب کاملاً متفاوت است.

استوارت طی 3 سال سیاتل را به عنوان دوم WNBA هدایت می کند

برد گفت: “حتی اگر ما ریاضیدانی هستیم که در سطح بالایی بازی می کنیم ، اما دنیای ما ، دنیای فوتبال و دنیای بسکتبال کاملاً متفاوت است.”

وی افزود: “صادقانه بگویم ، این مشخصات فردی است که بازی می کند. بازیکنان فوتبال زنان به طور کلی دختران سفیدپوست هستند در حالی که بازیکنان WNBA ، همه ما در شکل و اندازه هستیم … بسیاری از زنان سیاه ، همجنسگرا ، قد بلند … شاید یک عامل وجود داشته باشد.” مرعوب کردن و مردم زود قضاوت می کنند و او را مورد توجه قرار می دهند. “

بیشتر بخوان:  روزنامه نگار Outkick می گوید: "لبرون جیمز ترامپ سیاه است"

برد گفت كه معتقد است مسئله در مورد چگونگی پذیرش تنوع در جهان است.

اسطوره بسکتبال Rebecca Lobo Ruth Bader Ginsburg Souvenirs: ‘My Heart is in the Weeks Tonight’

مگان راپینو ، دوست دیرینه Bird و ستاره NFL ، در اوایل ماه جاری میلادی ، احساسات مشابهی را در ستونی برای Players Tribune ابراز داشت.

راپینو می نویسد ، “این چیزی است که من می توانم به طور قطع در مورد WNBA بگویم: این مکانی است که عدالت اجتماعی م fد نیست.” وی همچنین عدم حمایت یک بازیکن جامعه سیاه پوست از بازیکنان WNBA را زیر سوال برد.

بیشتر بخوان:  میهن پرستان با وجود بسته بودن امکانات آماده بازی در دنور می شوند

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

WNBA از جمله تورنمنت هایی بود که در طی همه گیر COVID-19 یک فصل موفق را پشت سر می گذارد در حالی که تمام تلاش خود را برای ابتکار عمل در زمینه عدالت اجتماعی انجام می دهد ، که عامل اصلی بازیکنانی است که به بازی بازگشت می کنند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4as2fdw
is.gd/azefnq
shrtco.de/rarB5
clck.ru/RSou4
u.nu/uzeg0
ulvis.net/UiCL

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

"این خوب به نظر نمی رسد."

ش اکتبر 17 , 2020
“آسیب دیدگی ویرجیل ون دیک” عنوان اصلی هر هوادار لیورپول نیست. [ MORE: How to watch PL in the USA ] به روز رسانیگزارش از: در ورزش باشید گزارش شده است که ویرجیل ون دیک رباط صلیبی قدامی خود را پاره کرده و تا هشت ماه غایب خواهد بود ، که […]