سو برد در مورد تفاوت بین WNBA و USWNT صحبت می کند


سو برد معتقد است که WNBA و بازیکنانش برای آنچه در سال 2020 به دست آورده اند سزاوار اعتبار بیشتری هستند. بیرد عدم علاقه WNBA به نحوه کار تیم ملی زنان ایالات متحده در سال 2019 را مقایسه کرد و به CNN گفت که او معتقد است تفاوت جمعیتی هر ورزش است.

برد معتقد است که دلیل تحسین و احترام بیشتر USWNT این است که “فوتبالیستها ، به طور کلی ، دختران کوچک سفیدپوست هستند.”

پرنده توضیح داد: “صادقانه بگویم کاملاً ساده ، بلکه نوعی ساده هم هست.” “بازیکنان فوتبال به طور کلی دختران سفیدپوستی هستند. و من فکر می کنم بازیکنان بسکتبال ، همه ما از نظر اندازه و اندازه هستیم. 70 تا 80 درصد زنان سیاه پوست داریم. بسیاری از زنان همجنسگرا. ما قد بلندی داریم. ما پیر هستیم. و من فکر می کنم شاید یک عامل وجود داشته باشد.” ارعاب از این قبیل. مردم خیلی زود درباره او صحبت می کنند ، درباره او قضاوت می کنند و او را کنار می گذارند. فوتبال ، شما فقط بر اساس ظاهر او چنین چیزی را نمی بینید. “

برد در این باره بسط می دهد و می گوید كه وی معتقد است این اختلاف به دلیل نحوه بازاریابی این ورزش نیست ، بلكه نگاه جامعه به بازیكنان است.

“چگونه جامعه و چگونه جهان خارج حاضر است دختر خوب همسایه را بپذیرد ، اما حاضر به پذیرش یا در آغوش گرفتن نیست ، یا فکر می کنم قضاوت در مورد این بسکتبالیست ها که قد بلند ، سیاه ، همجنسگرا هستند نیست. این برای من مهربان است ، کجا مشکل این است که. “

در حالی که این نقل قول ها به نظر می رسد پرنده در حال گرفتن عکس فوری از دوست خود – مگان راپینوی ستاره USWNT است – اما این چنین نیست. راپینو همین استدلال را در مقاله ای در The Players ‘Tribune در ماه اکتبر مطرح کرد.

بیشتر بخوان:  همیلتون در ابتدا 0.1 ثانیه بوتاس را شکست داد

راپینو: نژادپرستی و همجنسگرایی بر درک WNBA تأثیر می گذارد

در این مقاله ، راپینو استدلال می کند که بازیکنان WNBA بیش از ابرقهرمانانی که می توانند در سال 2020 به دست آورند ، دیده می شود. WNBA در زمینه مسائل نژادی و اجتماعی در خط مقدم بوده است و این را به فصل 2020 منتقل کرد ، که آنها آن را به بریونا تیلور اختصاص داده اند. در یک سال تقریباً همه لیگ های بزرگ ورزشی با کاهش رتبه بندی مواجه شدند ، رتبه بندی WNBA به طور قابل توجهی جهش کرد.

بیشتر بخوان:  هوستون آستروس با باز کردن سرمقاله ALCS | ورزش

راپینو فکر می کند بازیکنان WNBA سزاوار اعتبار بیشتری برای آن هستند ، اما طبق گزارش The Players ‘Tribune به دلیل نژادپرستی و همجنسگرایی این امتیاز را کسب نمی کنند.

این کشور دارای سابقه عمیق نژادپرستی ، و سابقه عمیق همجنس گرایی است.

و اگر به بچه های W نگاه کنید: بیشتر آنها سیاه پوست هستند و بسیاری از آنها همجنسگرا هستند.

وی توضیح داد که به آنچه USWNT در سال 2019 به دست آورده افتخار می کند ، اما مکالمه پیرامون تیم ناقص بود.

و منظور من از این حرف این است: وقتی صحبت از فوتبال زنان آمریکا می شود ، تصور می شود – بیایید قبول کنیم – ما دختران سفیدپوست اطراف هستیم. دختران سفیدپوست همسایه “خوب” ، “خوب” ، “خوب” و “حومه شهر” هستند. در واقع این ما نیستیم – تنوع قومی در WNT ، گرچه هنوز در مکان مناسب نیست ، اما هر ساله بهتر می شود. و ، می دانید ، اخبار فوری … من همجنسگرا هستم. اما به طور کلی ، این برداشت است. و قطعاً راهی است که ما برای بسیاری از مردم به بازار عرضه می کنیم.

راپینو با بیان اینكه وی معتقد است فمینیسم باید “از نژادی به طبقه دیگر به مذهب تا هویت جنسیتی تا گرایش جنسی به همه چیز در این بین” ادامه یابد. او نمی خواهد مردم فقط نوعی فمینیسم را که به “دختران سفیدپوست محله” گسترش می یابد بخرند ، زیرا مردم چنین نگاهی به USWNT دارند.

بیشتر بخوان:  "حیف است که او احترام خود را نگرفت."

سو برد به دنبال ادامه رقابت غالب در المپیک 2020 است

پس از رانندگی طوفان سیاتل به تورنمنت دیگری ، پرنده قبل از آماده شدن برای بازی های المپیک اواخر 2020 ، استراحت کوتاهی خواهد کرد. برد در گذشته با تیم USA چهار طلای المپیک به دست آورده است و در سال 2021 به دنبال پنجمین طلای خود خواهد بود.

اطلاعات بیشتر از Yahoo Sports:


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y55v542k
is.gd/OYJO5w
shrtco.de/lX4u5
clck.ru/RSt9K
u.nu/r-x6w
ulvis.net/P6d7

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تست های مربیگری الظاهر در حال اجرا برونکو برای ویروس کرونا ویروس مثبت است

ش اکتبر 17 , 2020
کورتیس مودکینز ، مربی پشت سر Denver Broncos تست COVID-19 مثبت است و تیم را در سفر به نیوانگلند همراهی نخواهد کرد. برونکو گفت که آنها اوایل روز شنبه از این تشخیص مطلع شدند. تیم گفت: “کورتیس در حال حاضر در انزوا از خود زندگی می کند و هیچ علائمی […]