شارژرها با برتری 4-1 رامز در کلاچ ، مسابقات نزدیک را از دست می دهند


جارد گاف با عجله به میدان می رود و می داند که جنایت قوچ باید بیدار شود.

قوچها فقط یک حمله علیه غولهای شکست ناپذیر نیویورک انجام دادند. نیمه دوم سه دور با ضربات ایستگاهی پایان یافت. با برتری 10 بر 9 و نه دقیقه قبل از پایان بازی ، هافبک هم تیمی های خود را تحریک کرد.

گاف گفت: “برای من مهم نیست که در این مرحله چه اتفاقی افتاده است.” “بیایید بیرون برویم و گل بزنیم و بازی را ببریم.”

انجام دادند. رمز یک موتور هشت سرعته با سرعت بالا راه اندازی کرد که با فرود کوپر کاب در 55 یاردی به اوج خود رسید. در دقایق پایانی دفاع ، پیروزی مهر و موم شد که داریوش ویلیامز ، کرنر ، پاس در نزدیکی خط دروازه را قطع کرد.

در فاصله 2000 مایلی دورتر از تامپا ، او شاهد جاستین هربرت هافبک درحال ظهور بود که دفاع شارژر در نیمه اول 24 بر 7 برتری خود را واگذار کرد.

پشت دزدان دریایی 38-31 قبل از اخطار دو دقیقه ای ، هربرت یک پاس به وسط زمین زد. کارلتون دیویس ، مدافع بک پاس را رهگیری کرد و باعث شد دروازه بان برای سومین بار متوالی هفت امتیاز یا کمتر از دست بدهد.

آنتونی لین ، مربی شارژرها گفت: “شما در مسابقات فراز و نشیب ها را تجربه می کنید ، اما باید بتوانید پیش بروید و نمایش ها را انجام دهید و بازی را انجام دهید.”

بیشتر بخوان:  جالین رامسی رامس آرزو دارد جاش آلن و بیلز را تعطیل کند

اختلاف بین دو تیم NFL در لس آنجلس یک مورد جالب را نشان می دهد. در حالی که هر دو از SoFi مشترک هستند ، اما در موقعیت های آخر بازی متضاد هستند. آنها تیم های مختلفی هستند ، با افراد مختلف و شرایط متفاوت.

اما عملکرد آنها یک س commonال مشترک را ایجاد می کند: چگونه بازی ها را تعطیل و پایان می دهید و چه کاری به طول می انجامد؟

شارژرها برای جواب دادن تلاش کردند. از فصل گذشته ، آنها در سنین 3 تا 13 سالگی در مسابقاتی که با یک امتیاز تعیین می شود ، قرار دارند.

شماره 13 روز دوشنبه بود که شیپر برای دومین هفته متوالی 17 امتیاز پیش افتاد و پس از گل مایکل بادگلی توسط مایکل بادگلی در مکان دوم ، در وقت اضافی به نیواورلئان ساینتس باخت.

بعد از مسابقه ، لین گفت: “من نه مشكلی از نظر شخصیت داریم و نه از نظر رهبری.” “ما فقط باید به كار خود برگردیم و جزئیات را دقیق كنیم. هنگامی كه در یكی از این مسابقات لعنتی پیروز شدیم ، من واقعاً فكر می كنم كه آنها به صورت گروهی خواهند آمد و من نمی توانم صبر كنم.”

بیشتر بخوان:  ناگتس کلیپرز را مبهوت کرد: اکنون آینده برای جمال موری و نیکولا جوکیچ است و نمی تواند به نظر روشن تر برسد

آنها در دومین مسابقه خود نیز دردسرهای مشابهی را تجربه کردند ، وقتی قهرمان Super Bowl کانزاس سیتی رئیسز با برتری 17-6 اواخر پیروز شد و در وقت های اضافه یک گل میدان به دست آورد. هماهنگ کننده دفاعی جاس بردلی گفت هیچ کس مقصر مقصر حمل کننده نیست مگر خود آنها.

بردلی گفت: “فرصت بیرون آمدن و بستن آن – شما این شانس را برای موفقیت کسب می کنید.” “در حال حاضر ، ما به اندازه کافی برای بدست آوردن آن کار نمی کنیم.”

شارژرها در سال 2018 رکورد 12-4 را ثبت کردند ، بهترین در AFC. در مسابقاتی که یک نفر آنها را تعیین می کرد ، آنها 7-1 بودند. در هفته 15 برابر لیدرها ، شارژرها در نیمه دوم 21-7 اختلاف را از دست دادند و در ثانیه های پایانی دو امتیاز انحراف کسب کردند تا 29-28 پیروز شوند.

هانتر هنری گفت بازیکنان بدون توجه به تابلوی امتیازات در این فصل به خود اعتقاد داشتند. او امیدوار است که ذهنیت ترجمه به این فصل آغاز شود.

هانری گفت: “این مردان در پایان مسابقات نمایش هایی را بازی می کردند و من احساس می کردم که در پایان آن بازی ها ، به خصوص وقتی شرایط سخت بود ، می دانستیم که پیروز خواهیم بود.”

بیشتر بخوان:  انتخاب آلاباما و جورجیا ، پیش بینی از فرم 23-6: احتمالات ، خط بعدی نیک سبان اخبار COVID-19

“ما 100٪ تیم متفاوتی از 2018 هستیم ، اما هنوز چند بازیکن از آن تیم در اینجا حضور دارند. ما فقط باید به رشد خود ادامه دهیم ، سنگ زنی را ادامه دهیم و این چیزها پیش خواهد آمد.”

لین گفت که قدرت ذهنی بزرگترین عاملی است که یک تیم برای پیروزی در مسابقات نزدیک به آن نیاز دارد. به همان اندازه مهم است که نگذارید بازی ها تنگ شوند. این به معنای حفظ سرنخ ها و از بین بردن اتفاقات ناگوار است ، کاری که شارژرها به خوبی از پس آن بر نیامده اند.

در پایان سه ماهه سوم در اولین بازی خود مقابل رهبران ، هربرت به سمت چپ غلت زد و از فشار جیب فرار کرد. او می توانست برای اولین بار بدود اما در عوض پاس روی بدنش انداخت که رهگیری شد.

جاستین هربرت ، ناو میانی خط فشار و ناامیدی را نسبت به مافوق خود داشته است.

(رابرت گوتیه / لس آنجلس تایمز)

واسطه ارشد ، پاتریک ماهومس با استفاده از یک خط 58 حیاطی به تپه ترک رفت و از مزایای این گردش مالی استفاده کرد. یک تبدیل دو امتیازی موفق برابر با 17-17 است.

دو هفته بعد در برابر خلیج تمپا ، شیپر با کمتر از یک دقیقه مانده به پایان نیمه وقت دزدان دریایی را 24-7 پیش برد. هربرت و جوشوا کلی دونده تازه کار در یک بورس تحویل در نزدیکی خط دروازه حیرت زده و باعث سردرگمی شدند. رئیس بهبود یافت و سه بازیکن بعداً گلزنی کردند.

بیشتر بخوان:  پلی آف NBA 2020: برنامه روزانه ، امتیازات ، پخش مستقیم ، تماشای آنلاین ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع

موتور نیمه اول شارژر در نیمه دوم متوقف شد و تام بردی درایو را برای گلزنی آزاد کرد.

پد شارژر ناپدید شد.

لین گفت که شارژرها به “غریزه قاتل” بیشتری احتیاج دارند و بردلی گفت که مطالعه و تمرین فیلم می تواند بهبود یابد. هربرت گفت این خطاها قابل اصلاح هستند اما نیاز به یک رویکرد جامع و بدون اشاره انگشت دارند.

وی پس از از دست دادن روز دوشنبه گفت: “این بیش از آنچه در حال حاضر انجام خواهیم داد ، خواهد بود.” “30 دقیقه بیشتر به کشش ، تماشای فیلم ، بلند کردن وزنه و بیت های کوچکی که در طولانی مدت جمع می شوند نیاز دارید.

“من شیوه جنگ این تیم را دوست دارم و می دانم که با هم خواهیم ماند.”

کار با ارزیابی و آماده سازی خود ادامه می یابد.

بردلی گفت: “وقتی نوار را دیدیم ، خود زخم هایی ایجاد شده بود.” “وقتی تیم خوبی هستید و می خواهید در مسابقات نزدیک پیروز شوید ، می توانید آنها را شکست دهید یا حتی در این قسمت از بازی شرکت نکنید. ما می خواهیم مطمئن شویم که این امر به یک عادت تبدیل نمی شود.”

بیشتر بخوان:  تونی بنسو داور MLS بازی را کنترل می کند و دیگران را الهام می دهد

وضعیت قوچها بهتر بود.

آنها در مسابقاتی که هشت امتیاز یا کمتر کسب می کنند 2-1 هستند. باخت در برابر لوایح بوفالو نیز می توانست متفاوت باشد. رامز در نیمه اول با نتیجه 21-3 عقب بود و در کوارتر چهارم با نتیجه 32-28 پیش افتاد. اما یک تماس مداخله برانگیز قابل قبول برای ویلیامز باعث شد تا اسکناس ها یک ضربه دیرهنگام به حساب بیایند.

به غیر از این ، بازی در لحظات حساس به قوچ ها کمک کرد تا حرکت را به نفع خود تغییر دهند.

رمس در چهارم سوم 21-16 عقب فیلادلفیا عقب را هدایت کرد در حالی که ایگلز کارسون ونتس ، هافبک حمله خود را به خط 21 قدم از رمس هدایت کرد. ویلیامز پاس در منطقه پایان را متوقف کرد تا نتیجه گل را مسدود کند.

در برابر غول ها ، حمله موثر Ram معمولاً آهسته به نظر می رسید. اما مربی شان مک وی ریتم بازی را بالا برد و باعث ایجاد سوerstand تفاهم در دفاع و سقوط کوبه شد.

از سال 2018 ، رم ها به طور متوسط ​​14-8 در مسابقات دارای 10 امتیاز یا کمتر ، از جمله پلی آف هستند. بیشتر این موفقیت ناشی از آن چیزی است که پیشکسوت پیشکسوت اندرو ویتورث آن را فوتبال مکمل توصیف کرد. وی گفت که حمله و دفاع به یکدیگر اعتماد دارند تا در صورت اهمیت کار را به پایان برسانند و این باعث ایجاد آرامش می شود.

بیشتر بخوان:  "این مثل این است که بچه مورد علاقه خود را انتخاب کنید" - افراد داخلی MLB در مسابقات NL Cy Young

او گفت ، “شما احساس آرامش می کنید و می دانید ،” سلام ، ما یک تیم فوتبال از نوعی هستیم که همیشه در آن شرکت می کنیم. “این باعث می شود شما از همان ابتدا بهتر بازی کنید زیرا واقعاً استرس ندارید و هیچ وقت نگران احساسات بازی نیستید.”

مک وی مواضع بازی آخر را با پرتاب بسکتبال رامی مقایسه کرد که تلاش کرد اما یک ضربه را پیدا کرد. معاونان برتر جدید وی ، هماهنگ کننده دفاع براندون استالی و هماهنگ کننده تهاجمی کوین اوکانل ، گفتند که آنها در عمل بر این سناریوها تأکید می کنند. وقتی این اتفاق در مسابقات می افتد ، آنها گفتند بازیکنان آماده هستند.

استالي گفت: “ما اين افراد را به بهترين شكل از بسياري از موقعيت ها رها كرده ايم ، پس آنها مي توانند خودشان باشند و با تمام توان خود بازي كنند.” بسیاری از این موقعیت ها فقط توانایی شما در انجام مأموریت و سبک خود در سطح بالا و درک نحوه حریف برای حمله به شما است.

“این یکی از مواردی است که ما یک سری از این شرایط را پشت سر گذاشته ایم و من از نحوه برخورد شما با مردان خوشحال بوده ام.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yy2qlb38
is.gd/4vX1sM
shrtco.de/3KWRr
clck.ru/RNNTP
u.nu/64pfn
ulvis.net/MWCv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Heisman Watch - Trevor Lawrence و Travis Etienne Clemson مقام های اول را اهدا کردند

س اکتبر 13 , 2020
به چهارمین تماشای Heisman از فصل فوتبال کالج 2020 خوش آمدید. در طول فصل ، نویسندگان ESPN.com به بهترین نامزدهای Heisman خود رای می دهند. برای به دست آوردن رتبه بندی نهایی ، از روش زیر استفاده می کنیم: 15 رای دهنده ، هر کدام پنج رای. سیستم امتیاز: پنج […]