شانزده بهترین نمایش تلویزیونی برای پخش جریانی در Amazon Prime Video


هانا

استودیوی آمازون

Amazon Prime Video آنها یک مجموعه عالی از نمایش های اصلی را برای سرگرمی شما جمع کرده اند.

همچنین برنامه های ممتازی را از کشورهای دیگر برای پخش در ایالات متحده انتخاب کرده است. خوشبختانه این نمایش های انحصاری مانند “رسوایی شدید انگلیس” و “فاجعه” می توانند مورد استقبال مخاطبان بیشتری قرار بگیرند.

بیایید بهترین نمایش های تلویزیونی آمازون را ارائه دهیم.

ادامه مطلب: نقد و بررسی عشق و هیولا: دیلن اوبراین زامبی لند امتیاز PG را ذخیره می کند

هانا

آمازون نخست

پیش درآمد هانا ، هیجان انگیز جو رایت از سال 2011 ، بازیگران بسیار خوب آمازون برای یک مجموعه تلویزیونی هستند. نمایش تلویزیونی هانا با بازی Esme Creed-Miles به عنوان یک قاتل جوان ماهر که در بیابان روم زندگی می کند ، زمینه ایجاد این زمینه در مورد نوجوان را بیشتر می کند و توضیح می دهد که چرا ماریسا وایگلر از CIA نسبت به دستگیری وی وسواس زیادی دارد.

استودیوی آمازون

موتزارت در جنگل که یک درام کمدی است و در صحنه موسیقی کلاسیک نیویورک تنظیم می شود ، همانطور که عنوانش نشان می دهد عجیب و غریب است. بیلیست آینده هلی با رهبر ارکستر رودریگو که وظیفه احیای مجدد ارکستر سمفونیک نیویورک را دارد دیدار می کند. موتزارت در جنگل با بازی سمفونی از سکس ، مواد مخدر و راک اند رول ، با جادوئی طرف تیزتر جهان رشته را نشان می دهد.

استودیوی آمازون

پسران سال گذشته با داستان خشونت آمیز خود در مورد نگهبانان ضد قهرمان به انتقام از محبوب ترین ابرقهرمانان جهان وارد آمازون شدند. اما این قهرمانان آن چیزی نیستند که به نظر می رسند: اربابان سازمانی آنها زندگی شخصی سایه دار آنها ، از جمله آزار و اذیت جنسی و ترورهای فردی را می پوشانند. پسران با تفسیرهای اجتماعی ، کمدی سیاه و خونریزی ، قدم مهیج و بدون عذر خواهی را از نوع خانواده دوستانه برمی دارند.

استودیوی آمازون

رسوایی جنسی در پارلمان انگلستان؟ با بازی هیو گرانت و بن ویشو؟ می توانید از راسل تی دیویس بخاطر زنده کردن این برش از سیاست انگلیس در اواخر دهه 1970 تشکر کنید. جرمی ثورپ ، یک نماینده لیبرال پارلمان ، می خواهد قبل از اینکه کارش با پاره پاره شدن ، زیبا سابق نارمن ناراضی را ساکت کند. توطئه قتل ، دادگاه بزرگ و بررسی دقیق رسانه ها را از دریچه خنده آور فیلم A Very English Scandal (تماشاچی بسیار انگلیسی) تماشا کنید.

استودیوی آمازون

یک داستان شفاف و منحصر به فرد خواهران و برادران پافرمن را که پدرشان را در حال انتقال به زنی به نام مورا می دانند ، دنبال می کند. جنبه های دیگر زندگی پافرمن ، مانند ازدواج بد و کودکی ناامید ، این درام کمدی را که کاملاً نوشته شده است ، جنبه ای می دهد که می توان به آن اعتماد کرد. اثرگذار ، بلند پروازانه ، شفاف پیشنهادی است که باید به دنبال آن باشید.

استودیوی آمازون

در حالی که فصل 2 بازگشت به خانه کاملاً جای خود را پیدا نکرد ، اما فصل 1 شروع به کار کرد. جولیا رابرتز برای اولین بار در این هیجان روانشناختی درباره یک مرکز توانبخشی ارتش که توسط یک فرشته مشکوک اداره می شود ، در صفحه کوچک ظاهر می شود. با استفاده از روایتی م buildingثر در ساخت رمز و راز که شامل دو جدول زمانی است ، بازگشت به خانه با تنش بالا و پارانویا همراه است زیرا هدف واقعی این مرکز را نشان می دهد. واقعیت جالب: این سریال از آن استفاده می کند واقعی ده ها فیلم از آلفرد هیچکاک ، استنلی کوبریک و دیگران.

استودیوی آمازون

این مجموعه بی نظیر با استفاده از انیمیشن Rotoscoping داستان زن جوانی را روایت می کند که پس از یک تصادف رانندگی تقریباً مرگبار ، متوجه می شود که می تواند زمان را دستکاری کند. کنجکاوی ، نه؟ اوضاع بهتر می شود: باب اودنکرک نقش پدر درگذشته آلما را بازی می کند که از او در تحقیقات درباره قتل وی کمک می گیرد. انحنای زمان و مکان ، Undone برای کسانی که بدنبال مواد عمیق هستند به زیبایی سورئال و وجودی است.

استودیوی آمازون

در حالی که پس از دو فصل The Tick متاسفانه لغو شد ، کمدی ابرقهرمانانه همچنان با زبانی محکم در گونه خود یک عمل سریع و رنگارنگ را به شما ارائه می دهد. بر اساس شخصیت کتاب کمیک ، The Tick یک قهرمان ضد گلوله با لباس آبی است ، بله. دوست دختر؟ سپرده گذار آرتور که … لباس شب پره می پوشد. دشمن آنها وحشت ، شرور فوق العاده در جهان زیرین شهر آنها است. اگر دوست دارید عقب بنشینید و سرگرمی ناب ابرقهرمانان را تماشا کنید ، نمایش مناسب را پیدا کرده اید.

استودیوی آمازون

مرد در قلعه بلند تصور می کند یک تاریخ جایگزین دارد زیرا قدرت های محور (رم – برلین – توکیو) در جنگ جهانی دوم پیروز شدند. این مجموعه براساس رمانی از فیلیپ کی دیک ساخته شده است ، شخصیت هایی را در دهه 1960 دنبال می کند که در جهانی موازی زندگی می کنند ، جایی که آلمان نازی و امپراتوری ژاپن بر ایالات متحده تسلط دارند. اما فیلم های غیرممکن وجود دارد که به سطح جهانی می آیند که در آن آلمان و ژاپن در جنگ می بازند و باعث شورش برخی می شوند. به منظور کسب اعتبار دیستوپی ، کارگردانی فیلم “مرد در قلعه بالا” توسط تهیه کننده ریدلی اسکات انجام شده است. کاملاً متوجه و با طرح متمرکز ، این تلویزیونی است که گریبان گیر آن است.

استودیوی آمازون

آمازون The Expanse را از دنیای تلویزیون های لغو شده نجات داد و با این کار فصل چهارم و پنجم پیش رو ما را به ارمغان آورد. خدا را شکر ، زیرا The Expanse یک داستان علمی تخیلی با شخصیت های واقع گرایانه ، ارزش تولید بالا و دزدگیر کارآگاه نوآر است. این فیلم در آینده ای روایت می شود که بشریت در منظومه شمسی استعمار می کند و یک طرح تهدید می کند که یک جنگ سرد بین بزرگترین قدرت ها را آغاز می کند. گروهی از قهرمانان خود را در مرکز می یابند. منتظر مضامین فضای غربی بیشتری در فصول عالی بعدی به طور مداوم هستیم.

استودیوی آمازون

ماریوس کلاهبردار از زندان بیرون می آید ، اما گانگستری که یک بار او را سرقت کرد ، تحت تعقیب قرار گرفت. بنابراین او هویت هم سلولی خود بث را به دست می گیرد و به زندگی خانواده بیت برمی گردد ، که عاقل تر نیستند. برایان کرانستون در این قسمت از این درام-کمدی مهمانی ، همه چیز را به گنگستر وینس می آورد. فراز و نشیب ها و موقعیت های مشکوک شما را به سرعت و همانطور که خانه منفی های خود را به خود جلب می کند ، از طریق قسمت های اعتیاد منتقل می کنید.

استودیوی آمازون

این اقدام کارآگاهی طولانی مدت ، الهام گرفته از رمان های مایکل کانلی ، همه را برای یک درام قدیمی پلیس مناسب می کند. ما کاراگاه پلیس لس آنجلس ، هری بوش را که از مرگ مادرش دل زده است ، دنبال می کنیم. وی ضمن دستگیری قاتلان زنجیره ای و حفظ امنیت خانواده اش ، در مورد قتل وی تحقیق می کند. بوش عملی و بدون مزخرف یک معمای سازگار با پیشرفت به همان اندازه ثابت فراهم می کند.

استودیوی آمازون

Housewife 1950s به کمدی استندآپ تبدیل می شود این سریال شایان ستایش توسط نویسنده دخترهای گیلمور ، ایمی شرمان-پالادینو ، با بازی های پر زرق و برق از راشل بروسناان و الکس بورستاین همراه است ، گفتگوهای مطابقت دارد. قهرمان شاد ما که در نیویورک پر جنب و جوش و در حال تغییر است ، در حالی که وظایف خود را به عنوان یک زن خانه دار یهودی آمریکایی که در سطح بالایی قرار دارد ، انجام می دهد ، نقش خود را به عنوان یک کمدین روشن می کند. The Marvelous Mrs. Maisel با تصاویر فوق العاده خوب ، گرما و نشاط ، یک بسته کامل است.

استودیوی آمازون

این مجموعه مجموعه های ترسناک نه تنها داستانهای عامیانه و کاوشگران ژاپنی را نشان می دهد که به قلمرو ناشناخته ای می روند ، بلکه اولین فصل ستاره های پیش از چرنوبیل جارد هریس است. او نقش کاپیتان کشتی های اکتشافی قطب شمال را بازی می کند که در آخر در یخ گیر می کنند. در بالای شرایط سخت و تب کابین ، خدمه حضور نامعلوم را در مه دنبال می کنند. با وحشت از جو ، وحشت یک وحشت ، اعتبار یک هیجان است.

استودیوی آمازون

اگر قطار Fleabag به نوعی از کنار شما عبور می کند ، زمان آن فرا رسیده است که اجازه دهید با قدرت کامل و باورنکردنی به شما ضربه بخورد. فیبی والر بریج در این سریال کمدی استثنایی کمدی می نویسد و بازی می کند. زنی 30 ساله که کافه داری می کند زندگی پر از جنسی را با شوخ طبعی زندگی می کند و فاجعه هایی را که هنوز با آنها کنار نیامده است پنهان می کند. تقریبا کاملاً عالی ، با یک دیوار شکن چهارم ، Fleabag اغلب تمام تلاش خود را برای دست انداختن و از بین بردن شما انجام می دهد ، در حالی که بسیار مسخره است.

استودیوی آمازون

Disaster با ارائه جدیدترین نقش تلویزیونی Carrie Fisher ، داستانی کمیک در مورد افراد کثیف و آشفته است. شارون و راب بوستونیان اهل لندن یک هفته وضعیت دارند که منجر به بارداری بدون برنامه می شود و راب دوباره به انگلیس نقل مکان می کند تا بتوانند خانواده تشکیل دهند. قسمت سخت: شارون و راب اولین نکته درباره یکدیگر را نمی دانند. مصیبت در کتاب باز او شامل سن ، جنس ، پدر و مادر ، ازدواج و عشق است ، این یک رام-کام عالی است که چهار فصل برای شما می دهد تا بلعید.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2j7oko8
is.gd/lNkhNd
shrtco.de/RSTcn
clck.ru/RQ5SM
u.nu/x-ofa
ulvis.net/CORf

بیشتر بخوان:  فصل جدید Batwoman از جدیدترین مدل Batsuit برخوردار است و در مورد جدایی روبی رز توضیح خواهد داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Amazon Prime Day 2020: 15 تخفیف برتر برای لپ تاپ (به روز شده)

چ اکتبر 14 , 2020
خرید جدید لپ تاپ یک تصمیم بزرگ است. این قسمت بزرگی از تغییر است ، اما اکنون معاملات خوبی در حین فروش Prime Day آمازون وجود دارد. هنوز هم ، مدل های مختلف ، پیکربندی تراشه ، اندازه صفحه و سایر مشخصات مختلف برای انتخاب وجود دارد. برای کمک به […]