شانس میامی و لوئیزویل ، خط: انتخاب های فوتبال دانشگاه 2020 ، بهترین پیش بینی ها از سوی کارشناس در مورد اجرای 10-3


کاردینال های شماره 18 لوئیزویل در بازی هایی که در آن رده بندی قرار گرفته اند عملکرد خوبی ارائه کرده اند و رکورد 79-26 را ثبت کرده اند. وقتی آنها و رقیبشان در رده بندی قرار بگیرند به همان اندازه که 8-12 در آن مسابقات رفته اند ، از موفقیت کافی برخوردار نبوده اند. کاردینال ها وقتی میزبان طوفان های شماره 17 میامی (FL) در روز شنبه هستند ، به دنبال بهبود این علامت هستند. شروع مسابقه از ورزشگاه کاردینال برای 7:30 بعد از ظهر برنامه ریزی شده است.

در رقابتهای لوئیزویل و میامی در ویلیام هیل حرکت قابل توجهی صورت گرفته است. کاردینال ها به عنوان امتیازات 1.5 امتیازی افتتاح شدند ، اما این خط به طرف دیگر تبدیل شده است و طوفان ها با نزدیک شدن به شروع مسابقه با دو امتیاز مورد علاقه خود هستند. بیش از حد برای کل امتیازات پس از باز شدن در 60.5 تا 66 است. قبل از حبس کردن انتخاب های میامی و لوئیزویل ، حتماً پیش بینی های فوتبال کالج را از تام فورنلی از SportsLine ببینید.

بیشتر بخوان:  قوچ ها با 'هیولای سه سر' ​​در حال بازگشت

فورنلی ، نویسنده CBS Sports از سال 2010 ، یک پیروز ثابت است که 271-232 را در ستون محبوب “Six Pack” فوتبال کالج خود رفته است.

علاوه بر این ، او به شدت تمایل این تیمها را داشته است. فورنلی در 19 انتخاب اخیر خود با میامی و لوئیزویل 15-4 ترکیب شده است ، از جمله نمره 10-3 در 13 انتخاب آخر فوتبال دانشگاه برای Hurricanes یا مقابل. هر کسی که او را دنبال کرده باشد راه خود را بالا می برد.

اکنون ، فورنلی از هر زاویه به مطالعه لوئیزویل در مقابل میامی پرداخته و انتخاب های خود را در SportsLine نشان داده است. در اینجا شانس فوتبال کالج از ویلیام هیل و روندهای میامی در مقابل لوئیزویل آورده شده است.

  • گسترش لوئیزویل و میامی: طوفان ها -2
  • لوئیزویل و میامی بیش از حد زیر 66 امتیاز
  • خط پول لوئیزویل و میامی: کاردینالز +105 ، توفان -125
  • LOU: کاردینالها 5-1 در برابر گسترش در 6 بازی اخیر خود به عنوان بازی محبوب هستند
  • MIA: Hurricanes در پنج دیدار گذشته خود با Cardinals 1-4 ATS است
بیشتر بخوان:  در حالیکه هواداران لیکرز قهرمانی NBA را در خیابانهای لس آنجلس جشن می گیرند 76 نفر را دستگیر کردند

چرا لوئیزویل می تواند پوشش دهد

کاردینال ها در راس میکال کانینگام یک مدافع شکوفایی شکوفا دارند ، که هفته گذشته با تکمیل 19 پاس از 34 امتیاز برای 343 یارد و سه مرحله نهایی کار ، فصل نوجوانان خود را آغاز کرد. تماس گیرنده سیگنال ، که همچنین برای کسب یک امتیاز نیز تلاش می کرد ، پس از هدایت کشور با نمره 18.4 در سال گذشته ، به طور متوسط ​​18.1 یارد در برابر تکمیل وسترن کنتاکی بود. کانینگهام در 12 بازی گذشته خود 25 پاس گل به ثمر رسانده است ، که در 5 بازی گذشته خود سه گانه با عملکرد سه TD بازی کرده است.

بیشتر بخوان:  طفره رفتن ها Walker Buehler را در NLCS 1 vs Braves شروع می کنند

لوئیزویل پس از برتری 337-120 در نیمه اول ، در اولین بازی خود از Hilltoppers 487-248 پیشی گرفت. طول چهار درایو از پنج درایو کاردینالس حداقل 85 یارد بود که دو مورد اول 92 یارد یا بیشتر را پوشش می داد. 248 متری کل توسط وسترن کنتاکی کمترین حد مجاز بود که لوئیزویل در برابر یک تیم FBS از زمان محدود کردن ایالت کنت به 150 مورد در سال 2017 استفاده کرد.

چرا میامی می تواند پوشش دهد

Hurricanes پس از پیروزی 52-27 در خانه در دیدار فصل گذشته خود ، برابر کاردینالز 10-3-1 تمام وقت است. یکی از تنها بازیکنان هجومی میامی بازگشت کامرون هریس است که در آن مسابقه 78 یارد و 134 در افتتاحیه تیم در این رقابت عجله کرده است. جوان ، که همچنین برای یک جفت لمس در مقابل UAB شرکت کرد ، دو متری از زندگی حرفه ای خود خجالتی است و یک نفر از مطابقت با بهترین نتیجه 18 ساله خود فاصله دارد.

بیشتر بخوان:  گرگ بیرن ، مربی آلاباما ، نیک سبان ، آزمایش COVID-19 مثبت است. استیو سارکیسیان برای هدایت تیم وارد عمل می شود

کوارتربک D’Eriq King برای اولین بار در Hurricanes برای 144 یارد و یک ضربه زمینی پرتاب کرد. انتقال فارغ التحصیلان از هوستون حداقل یک مسابقه عجله و یک TD قبولی را در 16 بازی متوالی با رکورد NCAA ثبت کرده است. هفته گذشته 83 متری کینگ در زمین بعد از پیوستن این مدرسه به ACC در سال 2004 ، سومین حیاط یک میامی QB بود ، بعد از 84 مالک روزیر در برابر ویرجینیا تک در سال 2017 و 90 در مقابل ویسکانسین در سال بعد.

چگونه می توان انتخاب های لوئیزویل و میامی را انتخاب کرد

Fornelli به کل تکیه می کند و همچنین یک عامل x مهم پیدا کرده است که به اعتقاد او یک طرف گسترش را باید پشت سر بگذارد. فقط در SportsLine می توانید انتخاب کنید.

بیشتر بخوان:  مرگ جیل سایرز: تغییر "ترانه برایان" ، دوستی

بنابراین چه کسی برنده لوئیزویل و میامی است؟ و کدام عامل مهم X Fornelli از یک طرف گسترش گسترش یافته است؟ اکنون از SportsLine دیدن کنید تا ببینید کدام طرف میامی در مقابل لوئیزویل برای پرش در روز شنبه گسترش یافته است ، همه از متخصص که 10-3 بازی را انتخاب کرده و بازی های Hurricanes را انتخاب کرده است ، و بدانید.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yypvm4wl
is.gd/NvE6ZB
shrtco.de/bA1Qt
clck.ru/QvyHM
u.nu/zdf2v
ulvis.net/MY0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

او می گوید ، ترامپ معامله TikTok-Oracle را تأیید می کند

ش سپتامبر 19 , 2020
گفته می شود شرکت جدید TikTok Global نامیده می شود. آنجلا لنگ / CNET یک گزارش بلومبرگ می گوید ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا روز شنبه گفت که “به طور مفهومی” معامله ای را برای اوراکل برای دستیابی به برنامه های ویدیویی معروف TikTok در ایالات متحده امضا […]